wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Biologia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 27
Próg kwalifikujący 23 pkt z 27 pkt (85%) Zakwalifikowani 11 z 83 (13.3%)
Data publikacji listy 2021-03-16 11:19:59 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Mikołaj Tomaszewski 25 27 92.6% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
2 Kornelia Bartoszewicz 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
3 Adrianna Iga Michalak 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
4 Kinga Milewska 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
5 Hanna Starosta 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
6 Magdalena Łosyk 24 27 88.9% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
7 Rafał Panachida 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
8 Hanna Sawka 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
9 Daria Walusiak 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
10 Kacper Łyczkowski 23 27 85.2% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
11 Maja Świgło 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
12 Mateusz Walusiak 22 27 81.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
13 Maciej Czekaj 21 27 77.8% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
14 Julia Flis 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
15 Mateusz Grzelczyk 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
16 Mikołaj Kierach 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
17 Hanna Kluczycka 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
18 Kinga Pielech 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
19 Pola Krajewska 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
20 Marcin Kacper Pilarski 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
21 Agata Wiktoria Szumowska 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
22 Tymoteusz Walczak 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
23 Karolina Bogdanowicz 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
24 Zuzanna Garczyńska 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
25 Aleksander Kwietniowski 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
26 Maksymilian Lewandowski 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
27 Zuzanna Szymaniec 18 27 66.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
28 Gabriela Wiszniowska 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
29 Gabriela Anders 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
30 Iga Bieniasz 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
31 Nikodem Cyrok 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
32 Marcel Pieńkosz 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
33 Piotr Pisański 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
34 Wojciech Blak 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
35 Bartosz Choma 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
36 Kamila Grot 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
37 Kornelia Pałasik 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
38 Piotr Stachurski 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
39 Piotr Tomasz Urbański 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
40 Mikołaj Gruszewski 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
41 Brajan Hornicki 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
42 Hanna Lauterbach 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
43 Aleksandra Mowczan 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
44 Maria Szczęsna 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
45 Justyna Bogdanowicz 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
46 Mikołaj Grabowski 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
47 Karolina Jarosińska 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
48 Maciej Kmiecik 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
49 Karolina Kozłowska 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
50 Aleksandra Kwiecień 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
51 Patryk Mikuła 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
52 Blanka Skiba 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
53 Wera Staszak 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
54 Oliwia Kmito 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
55 Julia Kozik 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
56 Hubert Mikuła 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
57 Oliwia Pigulska 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
58 Lena Szylinczuk 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
59 Zuzanna Buldyk 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
60 Wiktoria Czawiak 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
61 Jagna Latos 12 27 44.4% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
62 Mikołaj Arczynski 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
63 Pola Fedyczak 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
64 Lidia Janina Herbut 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
65 Martyna Horniak 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
66 Hanna Kiraga 11 27 40.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
67 Mateusz Napierała 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
68 Diana Nechyporenko 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
69 Aleksandra Olifierczuk 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
70 Dawid Podraza 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
71 Hanna Wanat 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
72 Julia Łukaszewska 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
73 Klaudia Wołk-Lewanowicz 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
74 Kacper Bojanowski 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
75 Mateusz Piotr Dudzic 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
76 Aleksandra Petryw 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Starych Drzewcach, Stare Drzewce Rejon 4
77 Hanna Staśkiewicz 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
78 Nataniel Szul 7 27 25.9% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
79 Iga Pachała 6 27 22.2% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
80 Jakub Stefanowicz 6 27 22.2% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
81 Liwia Kredzińska nieobecny/a 27 -- Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
82 Karol Stoszek nieobecny/a 27 -- Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
83 Weronika Wołoszyn nieobecny/a 27 -- Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników