wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Biologia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 27
Próg kwalifikujący 23 pkt z 27 pkt (85%) Zakwalifikowani 5 z 38 (13.2%)
Data publikacji listy 2021-03-16 11:19:59 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Szymon Bałuk 25 27 92.6% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
2 Paulina Kałucka 25 27 92.6% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Ziemowit Demut-Wachocki 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
4 Nina Grochocka 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Jakub Pacześny 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Szymon Dominiak 21 27 77.8% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Nina Wójcik 21 27 77.8% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
8 Hanna Malczewska 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
9 Hanna Smoleń 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Dominika Baran 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Jakub Stepaniak 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
12 Milena Wawrzaszek 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
13 Maja Więckowska 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
14 Kajetan Arkit 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
15 Olimpia Raniś 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
16 Rupert Skrzecz 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Alicja Zdych 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
18 Alicja Jędrachowicz 17 27 63% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
19 Maciej Paluta 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
20 Daria Zawadzka 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
21 Jagoda Kowalska 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
22 Krystyna Berlińska 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
23 Wiktor Klaszczyński 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
24 Aleksandra Kościelniak 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
25 Malwina Lemieszewska 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Julia Tarka 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
27 Nikola Świerszcz 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
28 Julia Wachowiak 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
29 Anita Lehmann 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
30 Michał Stawchurski 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
31 Mikołaj Nowotny 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
32 Wiktor Roszkowski 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
33 Antoni Wiliński 11 27 40.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
34 Wiktoria Kaźmierska 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
35 Izabela Ludwiczak 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
36 Lena Młynaryk 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
37 Maja Rabenda 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
38 Julia Jakubiak 7 27 25.9% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników