wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Biologia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 27
Próg kwalifikujący 23 pkt z 27 pkt (85%) Zakwalifikowani 37 z 251 (14.7%)
Data publikacji listy 2021-03-16 11:19:59 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Szymon Bałuk 25 27 92.6% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
2 Paulina Kałucka 25 27 92.6% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Mikołaj Tomaszewski 25 27 92.6% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
4 Aleksandra Walińciak 25 27 92.6% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
5 Kornelia Bartoszewicz 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
6 Zofia Chorabik 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
7 Klara Cypel 24 27 88.9% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
8 Wiktoria Górska 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
9 Martyna Kaczmarek 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
10 Adrianna Iga Michalak 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
11 Kinga Milewska 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
12 Olga Paczkowska 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
13 Hanna Starosta 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
14 Magdalena Łosyk 24 27 88.9% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
15 Paweł Ślusarczyk 24 27 88.9% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
16 Patrycja Borecka 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
17 Adam Buś 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
18 Anna Chmura 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
19 Jan Czernia 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
20 Ziemowit Demut-Wachocki 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
21 Nina Grochocka 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
22 Julia Hutyra 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
23 Aleksandra Janas 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
24 Natalia Kowalczyk 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
25 Kacper Krakowski 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
26 Oliwia Lipnicka 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
27 Karolina Orzechowska 23 27 85.2% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
28 Jakub Pacześny 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
29 Rafał Panachida 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
30 Hanna Pańczuk 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
31 Hanna Sawka 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
32 Matylda Surowiec 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
33 Daria Walusiak 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
34 Adam Wilczewski 23 27 85.2% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
35 Kacper Łyczkowski 23 27 85.2% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
36 Irena Śledzińska 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
37 Maja Świgło 23 27 85.2% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
38 Zuzanna Bator 22 27 81.5% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
39 Mateusz Walusiak 22 27 81.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
40 Weronika Chełminiak 21 27 77.8% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
41 Maciej Czekaj 21 27 77.8% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
42 Szymon Dominiak 21 27 77.8% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
43 Kacper Kliński 21 27 77.8% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
44 Mateusz Walot 21 27 77.8% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
45 Nina Wójcik 21 27 77.8% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Julia Flis 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
47 Mateusz Grzelczyk 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
48 Radosław Haracz 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
49 Mikołaj Kierach 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
50 Hanna Kluczycka 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
51 Hanna Malczewska 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
52 Kamil Otto 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
53 Kinga Pielech 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
54 Julia Piotrowska 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
55 Hanna Smoleń 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
56 Kamil Łanda 20 27 74.1% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
57 Dominika Baran 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
58 Aleksandra Demaniuk 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
59 Magdalena Jaśkiewicz 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
60 Amelia Koch 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
61 Pola Krajewska 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
62 Marcin Kacper Pilarski 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
63 Jakub Stepaniak 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
64 Agata Wiktoria Szumowska 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
65 Jakub Tołłoczko 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
66 Tymoteusz Walczak 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
67 Milena Wawrzaszek 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
68 Maja Więckowska 19 27 70.4% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
69 Kajetan Arkit 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
70 Karolina Bogdanowicz 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
71 Zuzanna Garczyńska 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
72 Szymon Gajda 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
73 Zuzanna Jaroch 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
74 Aleksandra Korcz 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
75 Aleksander Kwietniowski 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
76 Maksymilian Lewandowski 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
77 Gabriela Markiewicz 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
78 Błażej Małecki 18 27 66.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
79 Aleksandra Okrzymowska 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
80 Łukasz Psyk 18 27 66.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
81 Olimpia Raniś 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
82 Rupert Skrzecz 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
83 Zuzanna Szymaniec 18 27 66.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
84 Gabriela Wiszniowska 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
85 Alicja Zdych 18 27 66.7% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
86 Gabriela Anders 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
87 Iga Bieniasz 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
88 Julia Butycz 17 27 63% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
89 Nikodem Cyrok 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
90 Julia Handziewicz 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
91 Nikola Jurec 17 27 63% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
92 Alicja Jędrachowicz 17 27 63% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
93 Maja Lipińska 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
94 Maciej Paluta 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
95 Marcel Pieńkosz 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
96 Piotr Pisański 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
97 Zuzanna Szczepaniak 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
98 Tomasz Woźniak 17 27 63% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
99 Daria Zawadzka 17 27 63% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
100 Wojciech Blak 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
101 Martyna Borkowska 16 27 59.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
102 Zofia Chodań 16 27 59.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
103 Bartosz Choma 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
104 Miłosz Feręc 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
105 Oliwia Gad 16 27 59.3% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
106 Kamila Grot 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
107 Lena Matczak 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
108 Amanda Norkiewicz 16 27 59.3% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
109 Kornelia Pałasik 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
110 Piotr Stachurski 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
111 Piotr Tomasz Urbański 16 27 59.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
112 Julia Chodorowska 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
113 Liwia Dembińska 15 27 55.6% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
114 Maria Florczak 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
115 Adrianna Gorczyca 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
116 Mikołaj Gruszewski 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
117 Brajan Hornicki 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
118 Kacper Janecki 15 27 55.6% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
119 Joanna Kasprzyszak 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
120 Michał Kluwak 15 27 55.6% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
121 Tomasz Kondratowicz 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
122 Jagoda Kowalska 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
123 Maciej Krzyżanowski 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
124 Hanna Lauterbach 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
125 Aleksandra Mowczan 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
126 Jarosław Musolf 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
127 Hanna Nerko 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
128 Szymon Rachowiak 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
129 Hanna Skiba 15 27 55.6% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
130 Maja Skórska 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
131 Maria Szczęsna 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
132 Tomasz Wandycz 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
133 Wiktoria Łasecka 15 27 55.6% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
134 Krystyna Berlińska 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
135 Justyna Bogdanowicz 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
136 Vanessa Borowiecka 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
137 Julia Cukierska 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
138 Mikołaj Grabowski 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
139 Karolina Jarosińska 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
140 Karol Jaszczur 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
141 Julia Jaśkowiec 14 27 51.9% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
142 Wiktor Klaszczyński 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
143 Maciej Kmiecik 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
144 Karolina Kozłowska 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
145 Aleksandra Kościelniak 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
146 Aleksandra Kwiecień 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
147 Malwina Lemieszewska 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
148 Patryk Mikuła 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
149 Estera Musiał 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
150 Nadia Pierwocha 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
151 Bartosz Pławiński 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
152 Blanka Skiba 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
153 Wera Staszak 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
154 Julia Tarka 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
155 Mikołaj Woroniec 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
156 Julia Wrzesińska 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
157 Julianna Zaciek 14 27 51.9% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
158 Nikola Świerszcz 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
159 Sebastian Żuk 14 27 51.9% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
160 Robert Bedynek 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
161 Zuzanna Chanas 13 27 48.1% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
162 Adrianna Cios 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
163 Julia Gilewicz 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
164 Laura Jackiewicz 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
165 Iga Janowicz 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
166 Łucja Kaliszak 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
167 Natalia Karpowicz 13 27 48.1% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
168 Oliwia Kmito 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
169 Julia Kozik 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
170 Oliwia Maroń 13 27 48.1% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
171 Hubert Mikuła 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
172 Adam Nowak 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
173 Martyna Pach 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
174 Nina Pawlak 13 27 48.1% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
175 Hanna Pawlikiewicz 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
176 Marcin Paździerski 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
177 Oliwia Pigulska 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
178 Weronika Szczudło 13 27 48.1% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
179 Lena Szylinczuk 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
180 Julia Wachowiak 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
181 Zuzanna Żuberek 13 27 48.1% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
182 Oliwia Bednarska 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
183 Zuzanna Buldyk 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
184 Wiktoria Czawiak 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
185 Kornelia Gawlak 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
186 Aleksandra Knop 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
187 Jagna Latos 12 27 44.4% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
188 Anita Lehmann 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
189 Michał Stawchurski 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
190 Michał Suchecki 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
191 Szymon Tabaka 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
192 Wiktoria Wiernowolska 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
193 Patrycja Zasada 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku, Złotnik Rejon 6
194 Oliwia Żyszkiewicz 12 27 44.4% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
195 Mikołaj Arczynski 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
196 Anna Błażewicz 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
197 Pola Fedyczak 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
198 Marta Frąckowiak 11 27 40.7% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
199 Lidia Janina Herbut 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
200 Martyna Horniak 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
201 Amelia Jakowicka 11 27 40.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
202 Hanna Kiraga 11 27 40.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
203 Mikołaj Nowotny 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
204 Mateusz Napierała 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
205 Diana Nechyporenko 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
206 Aleksandra Olifierczuk 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
207 Zofia Opas 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
208 Dawid Podraza 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
209 Wiktor Roszkowski 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
210 Mikołaj Sawko 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
211 Gabriela Uścińska 11 27 40.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
212 Hanna Wanat 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
213 Antoni Wiliński 11 27 40.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
214 Julia Łukaszewska 11 27 40.7% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
215 Izabela Borzymowska 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
216 Hubert Brach 10 27 37% Szkoła Podstawowa w Konradowie, Konradowo Rejon 4
217 Wiktoria Kaźmierska 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
218 Izabela Ludwiczak 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
219 Dominika Migda 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
220 Lena Młynaryk 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
221 Karolina Paprzycka 10 27 37% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
222 Maja Rabenda 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
223 Szymon Rudnik 10 27 37% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
224 Kornelia Tałaj 10 27 37% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
225 Weronika Wieliczko 10 27 37% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
226 Klaudia Wołk-Lewanowicz 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
227 Stanisław Wójcik 10 27 37% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
228 Martyna Zawada 10 27 37% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku, Złotnik Rejon 6
229 Marcela Żyła 10 27 37% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
230 Kacper Bojanowski 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
231 Mateusz Piotr Dudzic 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
232 Kornelia Jelinek 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
233 Alicja Pawlak 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
234 Aleksandra Petryw 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Starych Drzewcach, Stare Drzewce Rejon 4
235 Inga Sawicka 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
236 Hanna Staśkiewicz 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
237 Maja Wróbel 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
238 Joanna Zatoń 9 27 33.3% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
239 Hanna Nowak 8 27 29.6% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
240 Julia Jakubiak 7 27 25.9% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
241 Dominika Kliber 7 27 25.9% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
242 Nataniel Szul 7 27 25.9% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
243 Sofiia Mazur 6 27 22.2% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
244 Iga Pachała 6 27 22.2% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
245 Jakub Stefanowicz 6 27 22.2% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
246 Angelika Stefaniszyn 6 27 22.2% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
247 Aleksandra Czekaj nieobecny/a 27 -- Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
248 Liwia Kredzińska nieobecny/a 27 -- Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
249 Anna Spychała nieobecny/a 27 -- Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
250 Karol Stoszek nieobecny/a 27 -- Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
251 Weronika Wołoszyn nieobecny/a 27 -- Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników