wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Biologia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 50
Próg kwalifikujący 45 pkt z 50 pkt (90%) Zakwalifikowani 8 z 37 (21.6%)
Data publikacji listy 2021-04-27 11:57:02 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Oliwia Lipnicka 46 50 92% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
2 Jakub Pacześny 46 50 92% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Hanna Starosta 46 50 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
4 Adam Buś 45 50 90% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
5 Jan Czernia 45 50 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
6 Julia Hutyra 45 50 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
7 Paulina Kałucka 45 50 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
8 Paweł Ślusarczyk 45 50 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
9 Kornelia Bartoszewicz 43 50 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
10 Hanna Pańczuk 42 50 84% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
11 Mikołaj Tomaszewski 41 50 82% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
12 Szymon Bałuk 40 50 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
13 Olga Paczkowska 40 50 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
14 Daria Walusiak 40 50 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
15 Martyna Kaczmarek 38 50 76% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
16 Hanna Sawka 38 50 76% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
17 Kacper Łyczkowski 38 50 76% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
18 Klara Cypel 36 50 72% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
19 Kacper Krakowski 36 50 72% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
20 Matylda Surowiec 36 50 72% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
21 Ziemowit Demut-Wachocki 35 50 70% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
22 Aleksandra Janas 35 50 70% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
23 Patrycja Borecka 34 50 68% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
24 Maja Świgło 34 50 68% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
25 Adrianna Iga Michalak 33 50 66% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
26 Aleksandra Walińciak 33 50 66% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
27 Rafał Panachida 32 50 64% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
28 Nina Grochocka 31 50 62% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
29 Wiktoria Górska 31 50 62% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
30 Natalia Kowalczyk 31 50 62% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
31 Karolina Orzechowska 31 50 62% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
32 Magdalena Łosyk 30 50 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
33 Adam Wilczewski 27 50 54% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
34 Irena Śledzińska 25 50 50% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
35 Zofia Chorabik 24 50 48% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
36 Kinga Milewska 24 50 48% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
37 Anna Chmura 23 50 46% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników