Wyniki: Biologia (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap wojewódzki
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Biologia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
50
Próg kwalifikujący
45 pkt z 50 pkt (90%)
Zakwalifikowani
8 z 37 (21.6%)
Data publikacji listy
2021-04-27 11:57:02
Przejście
z
Etap wojewódzki
do
Finał
Kolor wiersza
Laureat
Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Oliwia
Lipnicka
46
50
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
2
Hanna
Starosta
46
50
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Jakub
Pacześny
46
50
92%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Adam
Buś
45
50
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
5
Paweł
Ślusarczyk
45
50
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
6
Jan
Czernia
45
50
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
7
Julia
Hutyra
45
50
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
8
Paulina
Kałucka
45
50
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
9
Kornelia
Bartoszewicz
43
50
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Hanna
Pańczuk
42
50
84%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
11
Mikołaj
Tomaszewski
41
50
82%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
12
Daria
Walusiak
40
50
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
13
Szymon
Bałuk
40
50
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
14
Olga
Paczkowska
40
50
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
15
Kacper
Łyczkowski
38
50
76%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
16
Martyna
Kaczmarek
38
50
76%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
17
Hanna
Sawka
38
50
76%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
18
Kacper
Krakowski
36
50
72%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
19
Matylda
Surowiec
36
50
72%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
20
Klara
Cypel
36
50
72%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
21
Ziemowit
Demut-Wachocki
35
50
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
22
Aleksandra
Janas
35
50
70%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
23
Patrycja
Borecka
34
50
68%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
24
Maja
Świgło
34
50
68%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Adrianna Iga
Michalak
33
50
66%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Aleksandra
Walińciak
33
50
66%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
27
Rafał
Panachida
32
50
64%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
28
Nina
Grochocka
31
50
62%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Wiktoria
Górska
31
50
62%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
30
Natalia
Kowalczyk
31
50
62%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
31
Karolina
Orzechowska
31
50
62%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
32
Magdalena
Łosyk
30
50
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Adam
Wilczewski
27
50
54%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
34
Irena
Śledzińska
25
50
50%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
35
Kinga
Milewska
24
50
48%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
36
Zofia
Chorabik
24
50
48%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
37
Anna
Chmura
23
50
46%
Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym , Leszno Górne
Rejon 6
wróć do listy publikacji wyników