wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 22 z 22 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:22 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Lidia Kiraga 94 100 94% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
2 Oskar Murzyn 94 100 94% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
3 Kacper Glinka 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
4 Hubert Kot 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
5 Tomasz Szydło 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
6 Jan Patelka 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
7 Filip Pytliński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
8 Dominika Giernacka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
9 Wojciech Giertuga 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
10 Kamila Gryglewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
11 Sofiia Mazur 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
12 Wiktor Ratajczak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
13 Błażej Czajkowski 82.8 100 82.8% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
14 Jeremiasz Czajkowski 82.8 100 82.8% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
15 Marta Bowtrukiewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
16 Dominik Hutnik 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
17 Maciej Ordyński 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
18 Dawid Bigos 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
19 Jakub Helwig 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
20 Kacper Janecki 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
21 Tobiasz Kozieł 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
22 Jakub Słomski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników