wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 340 z 340 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:22 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Fabian Jurski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Jakub Kostrzewa 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Marek Kościelniak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
4 Gabriel Lewandowski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Aleksandra Skobelska 100 100 100% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
6 Jakub Stepaniak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
7 Agata Szumowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
8 Maximilian Zatorski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
9 Klaudia Łaniec 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
10 Anna Krzywicka 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
11 Łukasz Święcicki 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
12 Anna Kołpaczewska 97.5 100 97.5% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
13 Vanessa Bada 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
14 Julia Bosiacka 97 100 97% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
15 Amelia Koch 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
16 Michał Kryński 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
17 Bartosz Mituła 97 100 97% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
18 Karolina Perzyńska 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
19 Paweł Piskorz 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
20 Filip Rejtan 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
21 Szymon Bałuk 96.4 100 96.4% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
22 Adam Buś 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
23 Jowita Gebułtowicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
24 Julia Jagoda 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
25 Nikola Jurec 96 100 96% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
26 Mateusz Walusiak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
27 Wojciech Grzywacz 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
28 Tomasz Kondratowicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
29 Martyna Kotyrba 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
30 Joanna Kukla 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
31 Stanisław Pająk 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
32 Szymon Poliszuk 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
33 Miłosz Babicz 94 100 94% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
34 Michał Capar 94 100 94% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
35 Zuzanna Dybiec 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
36 Zuzanna Fila 94 100 94% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
37 Wiktoria Góralczyk 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
38 Oliwia Hyży 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
39 Wiktoria Karnasiewicz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
40 Lidia Kiraga 94 100 94% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
41 Krzysztof Markulak 94 100 94% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
42 Oskar Murzyn 94 100 94% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
43 Rafał Panachida 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
44 Maksymilian Rybaczek 94 100 94% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
45 Wiktoria Szywała 94 100 94% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
46 Adam Bielecki 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
47 Martyna Kaczmarek 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
48 Julia Klak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
49 Jakub Komorowski 93 100 93% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
50 Franciszek Kucy 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
51 Antoni Kudlaszyk 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
52 Piotr Stachurski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
53 Oliwia Zgrabczyńska 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
54 Julia Nagórska 92.5 100 92.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
55 Miłosz Feręc 92 100 92% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
56 Łucja Kaliszak 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
57 Ewa Kultys 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
58 Marta Nowak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
59 Jacek Olejnik 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
60 Michał Pawlak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
61 Wojciech Sokołowski 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
62 Antoni Spych 92 100 92% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
63 Marta Jurczak 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
64 Aleksandra Kamińska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
65 Amelia Kostrzyńska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
66 Roksana Mijalska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
67 Piotr Pokorny 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
68 Maja Pytkowska 91 100 91% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
69 Justyna Sczepaniok 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
70 Maciej Adamiak 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
71 Wiktor Borzym 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
72 Tomasz Bukowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
73 Jakub Dominiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
74 Hubert Godawski 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
75 Maciej Gruszecki 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
76 Kajetan Kisielewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
77 Wiktor Krysztofiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
78 Mateusz Mackiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
79 Jan Pietrzak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
80 Igor Popadowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
81 Jakub Buchert 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
82 Jan Dunaj 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
83 Daria Góralczyk 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
84 Michelle Polański 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
85 Rupert Skrzecz 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
86 Patryk Sołtysiak 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
87 Michał Suchecki 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
88 Jolanta Zdebiak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
89 Stanisław Brodziński 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
90 Maria Butkiewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
91 Paweł Cisek 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
92 Szymon Dolot 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
93 Gabriel Farbotko 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Trzemeszno Lubuskie Rejon 3
94 Kacper Glinka 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
95 Anna Grobelna 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
96 Szymon Hetman 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
97 Sebastian Jasiński 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
98 Jan Kamiński 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
99 Franciszek Kiernożek 88 100 88% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
100 Hubert Kot 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
101 Sylwia Lubowiecka 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
102 Oliwia Mocydlarz 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
103 Zuzanna Nowaczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
104 Marcin Olszewski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
105 Marek Plackowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
106 Igor Sikorski 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
107 Zuzanna Szymaniec 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
108 Jakub Włodarczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
109 Antoni Babiak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
110 Nadia Chrostek 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
111 Maciej Czekaj 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
112 Hubert Jasek 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
113 Maciej Karczewski 87 100 87% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
114 Bartosz Klóska 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
115 Julia Mleczko 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
116 Mateusz Napierała 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
117 Piotr Pawłowski 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
118 Jakub Sielczak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
119 Tomasz Szydło 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
120 Mikołaj Tomaszewski 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
121 Szymon Tabaka 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
122 Michał Tomaszewski 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
123 Mateusz Walot 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
124 Bartosz Wieczorek 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Santoku, Santok Rejon 1
125 Igor Wiencek 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
126 Arkadiusz Wrona 87 100 87% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
127 Sebastian Żuk 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
128 Sebastian Jan Madejski 86.7 100 86.7% Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra Rejon 5
129 Robert Bedynek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
130 Tomasz Czyż 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
131 Maja Gaweł 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
132 Aleksander Gąsior 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
133 Tomasz Kanafa 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
134 Tomasz Luberadzki 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
135 Hubert Matuska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
136 Karolina Nawojczyk 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
137 Kamil Otto 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
138 Marcin Paliga 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
139 Jan Patelka 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
140 Natalia Prałat 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
141 Filip Pytliński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
142 Jagoda Trojnar 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
143 Nikola Wardawa 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
144 Jan Zawadzki 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
145 Wojciech Świeciński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
146 Ziemowit Demut-Wachocki 85.5 100 85.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
147 Dawaid Babiarz 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
148 Karolina Bednarczyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
149 Julia Bednarek 85 100 85% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
150 Hanna Bogusławska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
151 Julia Cech 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
152 Eliza Chmiel 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
153 Oliwia Dąbrowska 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
154 Dominika Giernacka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
155 Wojciech Giertuga 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
156 Kamila Gryglewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
157 Jacek Handzlik 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
158 Julia Kiełb 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
159 Wojciech Kokot 85 100 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
160 Julia Kominek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
161 Natalia Kowalewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
162 Alicja Krom 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
163 Hubert Lichtański 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
164 Nadia Marcinkowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
165 Kacper Rogulski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
166 Mateusz Rokita 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
167 Małgorzata Stasik 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
168 Maciej Szostak 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
169 Szymon Tabor 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
170 Jan Wojciechowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
171 Mateusz Wziętek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
172 Magdalena Wójcik 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
173 Jakub Borkowski 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
174 Adam Brzoska 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
175 Juliusz Czajkowski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
176 Mateusz Dąbrowicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
177 Szymon Gajda 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
178 Julia Glinka 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
179 Maria Gosławska 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
180 Oliwia Kizinkiewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
181 Maciej Klewin 84 100 84% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
182 Jakub Koliński 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
183 Kajetan Jan Kowalczuk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
184 Milena Kozińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
185 Jakub Książek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
186 Jakub Fryderyk Kujtkowski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
187 Barbara Małek 84 100 84% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
188 Bartosz Niedziela 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
189 Patrycja Owsińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
190 Maksymilian Pałyga 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
191 Gabriela Brygida Pilarczyk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
192 Amelia Rynda 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
193 Zofia Hanna Sierachan 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
194 Adam Maciej Styś 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
195 Tymoteusz Szawioła 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
196 Alicja Słomka 84 100 84% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
197 Maria Magdalena Tomczyk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
198 Julianna Wagner 84 100 84% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
199 Szymon Wawrzyń 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
200 Hubert Begier 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
201 Mateusz Czerniak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
202 Krzysztof Gil 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
203 Piotr Ilnicki 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
204 Michalina Kachel 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
205 Marcel Kosiński 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
206 Jakub Kossowski 83 100 83% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
207 Zuzanna Kudlaszyk 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
208 Antoni Lehmann 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
209 Sofiia Mazur 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
210 Oliwia Michalak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
211 Oliwia Molik 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
212 Amelia Pawelska 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
213 Wiktor Ratajczak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
214 Szymon Zwierzchlewski 83 100 83% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
215 Ewa Łapka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
216 Małgorzata Ławreszuk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
217 Miłosz Świątkowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
218 Jeremiasz Czajkowski 82.8 100 82.8% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
219 Błażej Czajkowski 82.8 100 82.8% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
220 Jędrzej Biniszkiewicz 82.5 100 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
221 Hanna Hrywna 82.5 100 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
222 Emilian Nikolak 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
223 Magdalena Łosyk 82.5 100 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
224 Michał Bendiuł 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
225 Julia Butycz 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
226 Antoni Błachnia 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
227 Kuba Dublański 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
228 Szymon Gibki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
229 Michał Jagiełło 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
230 Weronika Jakubiec 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
231 Hanna Jargas 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
232 Krzysztof Jaworski 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Niwiskach, Niwiska Rejon 5
233 Marcel Kapała 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
234 Lena Kemus 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
235 Jakub Kozłowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
236 Julia Krawczyk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
237 Julia Kulczewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
238 Wiktoria Kwitowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
239 Jan Lendzion 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
240 Paweł Polakowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
241 Jakub Strzelecki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
242 Szymon Szydłowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
243 Kornelia Tałaj 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
244 Jakub Tomiuk 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
245 Hubert Truszkowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
246 Oliwia Trzebińska 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
247 Katarzyna Wojak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
248 Grzegorz Wojciechowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
249 Krystyna Berlińska 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
250 Marta Bowtrukiewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
251 Lena Daszkiewicz 81 100 81% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
252 Brajan Hornicki 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
253 Dominik Hutnik 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
254 Karina Janczura 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
255 Kamil Koła 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
256 Robert Kruszewski 81 100 81% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
257 Marta Malinowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
258 Maciej Ordyński 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
259 Milena Anna Roszkiewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
260 Pola Anna Sułek 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
261 Oliwier Szewczyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
262 Szymon Szybiński 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
263 Marcin Worach 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
264 Wojciech Wysocki 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
265 Viktor Wąchała 81 100 81% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
266 Igor Świstak 81 100 81% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
267 Jakub Abramowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
268 Marcelina Andrzejewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
269 Jsgoda Augustyniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
270 Emilia Bazan 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
271 Dawid Bigos 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
272 Hanna Borówczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
273 Franciszek Dreger 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
274 Malwina Druchlińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
275 Bartosz Dąbrowa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
276 Lena Monika Gdaniec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
277 Katarzyna Girul 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
278 Gracjan Gniot 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
279 Marcel Goczewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
280 Julia Gonsior 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
281 Wiktor Grasza 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
282 Oliwier Gromiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
283 Jakub Grzelak 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
284 Jakub Grzesiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
285 Fabian Gąsiorek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
286 Jakub Helwig 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
287 Aleksandra Husiatyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
288 Kacper Janecki 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
289 Igor Jankowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
290 Adam Jasiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
291 Jagoda Jaskuła 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
292 Gabriela Jaszczyszyn 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
293 Kornelia Jelinek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
294 Weronika Kaczmarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim, Gądków Wielki Rejon 3
295 Artur Kara 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
296 Hanna Kawa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
297 Nikodem Kobylnik 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
298 Filip Kowalik 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
299 Tobiasz Kozieł 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
300 Aleksandra Kościelniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
301 Eryk Krutow 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
302 Bartosz Kłosowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
303 Gracjan Lemański 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
304 Maciej Maciaszek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
305 Alan Majewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
306 Wiktoria Mazurkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
307 Weronika Małecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
308 Ciećwiera Mikołaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
309 Julian Milczarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
310 Olga Molka 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
311 Alicja Ogrodowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
312 Kacper Ogórek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
313 Konrad Olechny 80 100 80% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
314 Paulina Paluch 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
315 Adam Piasecki 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
316 Karina Katarzyna Plezia 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
317 Bartosz Poczynek 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
318 Marcin Prokopiuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
319 Martyna Przybyła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
320 Karol Sakowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
321 Kamil Sokalski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
322 Michał Starczewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
323 Jan Stefańczyk 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
324 Mikołaj Synowiec 80 100 80% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
325 Mateusz Szachowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
326 Szymon Szakoła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
327 Bartosz Szczepaniuk 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
328 Weronika Szorek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
329 Michał Szuń 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
330 Magdalena Szychowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
331 Jakub Słomski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
332 Wiktoria Wiernowolska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
333 Julia Więckowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
334 Zofia Krystyna Wolniewicz - Presz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
335 Lena Wujciów 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
336 Szymon Zagozda 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku, Bobrówko Rejon 1
337 Igor Zakrawacz 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
338 Natalia Zych 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
339 Dominik Świątek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
340 Kacper Żyła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników