wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 24 z 77 (31.2%)
Data publikacji listy 2021-03-10 09:05:25 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Żarski, Żagański
Komunikaty dotyczące tego przedmiotu

W związku z wystąpieniem w teście konkursowym II etapu (rejonowego) Konkursu przedmiotowego z geografii dla uczniów szkół podstawowych pytań z zakresu III etapu (wojewódzkiego), postanowiono przyznać uczestnikom konkursu za zadania 15, 22 i 25 maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia za te pytania, po 2 punkty za każde z wymienionych pytań.

W zadaniu 18,  za poprawne rozwiązanie przewidziany jest 1 punkt, na arkuszu zaznaczone jest 0-2 punkty. W kluczu odpowiedzi jest poprawny zapis – 1 punkt za prawidłową odpowiedź.

Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Jowita Gebułtowicz 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
2 Maciej Adamiak 38 40 95% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
3 Amelia Koch 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
4 Aleksandra Skobelska 38 40 95% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
5 Julia Butycz 37 40 92.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
6 Adam Buś 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
7 Daria Góralczyk 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
8 Oliwia Trzebińska 37 40 92.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
9 Nikola Jurec 36 40 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
10 Barbara Małek 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
11 Jacek Olejnik 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
12 Stanisław Pająk 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
13 Bartosz Poczynek 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
14 Alicja Słomka 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
15 Filip Kowalik 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
16 Szymon Tabaka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
17 Natalia Zych 35 40 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
18 Julia Bednarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
19 Jakub Dominiak 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
20 Wojciech Kokot 34 40 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
21 Hubert Matuska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
22 Adam Piasecki 34 40 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
23 Paweł Piskorz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
24 Lena Wujciów 34 40 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
25 Antoni Błachnia 33 40 82.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
26 Tomasz Kanafa 32 40 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
27 Łukasz Święcicki 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
28 Szymon Gajda 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
29 Mateusz Dąbrowicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
30 Zuzanna Fila 28 40 70% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
31 Milena Kozińska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
32 Miłosz Feręc 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
33 Szymon Poliszuk 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
34 Sebastian Żuk 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
35 Jacek Handzlik 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
36 Dawaid Babiarz 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
37 Julia Gonsior 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
38 Artur Kara 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
39 Anna Kołpaczewska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
40 Michał Suchecki 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
41 Kamil Otto 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
42 Maksymilian Rybaczek 23 40 57.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
43 Adam Maciej Styś 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
44 Mateusz Walot 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
45 Katarzyna Wojak 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
46 Ewa Kultys 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
47 Marcin Paliga 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
48 Szymon Szakoła 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
49 Julianna Wagner 21 40 52.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
50 Szymon Wawrzyń 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
51 Julia Więckowska 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
52 Paweł Cisek 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
53 Krzysztof Markulak 19 40 47.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
54 Julia Klak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
55 Julia Kominek 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
56 Alicja Krom 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
57 Jan Wojciechowski 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
58 Igor Zakrawacz 18 40 45% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
59 Kacper Żyła 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
60 Michał Szuń 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
61 Wiktoria Szywała 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
62 Oliwia Zgrabczyńska 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
63 Adam Bielecki 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
64 Oliwia Kizinkiewicz 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
65 Oliwia Mocydlarz 16 40 40% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
66 Jakub Tomiuk 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
67 Michał Bendiuł 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
68 Sylwia Lubowiecka 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
69 Kamil Sokalski 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
70 Michał Starczewski 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
71 Aleksandra Kamińska 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
72 Maksymilian Pałyga 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
73 Tomasz Czyż 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
74 Hubert Lichtański 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
75 Michał Capar 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
76 Maria Gosławska 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
77 Kornelia Jelinek nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników