wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 3 z 22 (13.6%)
Data publikacji listy 2021-03-10 09:05:25 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Nowosolski, Wschowski
Komunikaty dotyczące tego przedmiotu

W związku z wystąpieniem w teście konkursowym II etapu (rejonowego) Konkursu przedmiotowego z geografii dla uczniów szkół podstawowych pytań z zakresu III etapu (wojewódzkiego), postanowiono przyznać uczestnikom konkursu za zadania 15, 22 i 25 maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia za te pytania, po 2 punkty za każde z wymienionych pytań.

W zadaniu 18,  za poprawne rozwiązanie przewidziany jest 1 punkt, na arkuszu zaznaczone jest 0-2 punkty. W kluczu odpowiedzi jest poprawny zapis – 1 punkt za prawidłową odpowiedź.

Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Oskar Murzyn 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
2 Kacper Glinka 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
3 Hubert Kot 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
4 Kacper Janecki 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
5 Marta Bowtrukiewicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
6 Lidia Kiraga 25 40 62.5% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
7 Jeremiasz Czajkowski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
8 Dawid Bigos 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
9 Dominika Giernacka 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
10 Wojciech Giertuga 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
11 Jan Patelka 21 40 52.5% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
12 Tomasz Szydło 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
13 Filip Pytliński 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
14 Tobiasz Kozieł 19 40 47.5% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
15 Jakub Słomski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
16 Błażej Czajkowski 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
17 Jakub Helwig 18 40 45% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
18 Dominik Hutnik 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
19 Sofiia Mazur 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
20 Wiktor Ratajczak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
21 Kamila Gryglewicz 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
22 Maciej Ordyński 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników