wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 5 z 38 (13.2%)
Data publikacji listy 2021-03-10 09:05:25 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Słubicki, Sulęciński
Komunikaty dotyczące tego przedmiotu

W związku z wystąpieniem w teście konkursowym II etapu (rejonowego) Konkursu przedmiotowego z geografii dla uczniów szkół podstawowych pytań z zakresu III etapu (wojewódzkiego), postanowiono przyznać uczestnikom konkursu za zadania 15, 22 i 25 maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia za te pytania, po 2 punkty za każde z wymienionych pytań.

W zadaniu 18,  za poprawne rozwiązanie przewidziany jest 1 punkt, na arkuszu zaznaczone jest 0-2 punkty. W kluczu odpowiedzi jest poprawny zapis – 1 punkt za prawidłową odpowiedź.

Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Fabian Gąsiorek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
2 Martyna Kaczmarek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
3 Michał Kryński 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
4 Weronika Małecka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
5 Jan Pietrzak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
6 Gabriel Farbotko 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Trzemeszno Lubuskie Rejon 3
7 Antoni Kudlaszyk 32 40 80% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
8 Antoni Babiak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
9 Marcelina Andrzejewska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
10 Oliwia Hyży 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
11 Karolina Nawojczyk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
12 Magdalena Szychowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
13 Klaudia Łaniec 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
14 Julia Bosiacka 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
15 Antoni Spych 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
16 Jakub Borkowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
17 Łucja Kaliszak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
18 Zuzanna Kudlaszyk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
19 Weronika Jakubiec 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
20 Weronika Kaczmarek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim, Gądków Wielki Rejon 3
21 Marcel Goczewski 20 40 50% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
22 Nikodem Kobylnik 20 40 50% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
23 Tomasz Kondratowicz 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
24 Marcel Kosiński 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
25 Kornelia Tałaj 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
26 Igor Wiencek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
27 Emilia Bazan 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
28 Julia Glinka 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
29 Wiktoria Wiernowolska 18 40 45% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
30 Jakub Grzelak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
31 Patryk Sołtysiak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
32 Oliwier Gromiak 16 40 40% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
33 Hubert Truszkowski 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
34 Nikola Wardawa 16 40 40% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
35 Szymon Hetman 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
36 Julia Kulczewska 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
37 Natalia Prałat 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
38 Anna Grobelna nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników