wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 0 z 25 (0%)
Data publikacji listy 2021-03-10 09:05:25 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Międzyrzecki, Świebodziński
Komunikaty dotyczące tego przedmiotu

W związku z wystąpieniem w teście konkursowym II etapu (rejonowego) Konkursu przedmiotowego z geografii dla uczniów szkół podstawowych pytań z zakresu III etapu (wojewódzkiego), postanowiono przyznać uczestnikom konkursu za zadania 15, 22 i 25 maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia za te pytania, po 2 punkty za każde z wymienionych pytań.

W zadaniu 18,  za poprawne rozwiązanie przewidziany jest 1 punkt, na arkuszu zaznaczone jest 0-2 punkty. W kluczu odpowiedzi jest poprawny zapis – 1 punkt za prawidłową odpowiedź.

Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Ciećwiera Mikołaj 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
2 Tomasz Bukowski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
3 Robert Bedynek 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
4 Marcel Kapała 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
5 Franciszek Kiernożek 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
6 Arkadiusz Wrona 26 40 65% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
7 Joanna Kukla 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
8 Jagoda Jaskuła 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
9 Oliwia Molik 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
10 Paweł Polakowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
11 Franciszek Kucy 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
12 Gracjan Lemański 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
13 Juliusz Czajkowski 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
14 Miłosz Świątkowski 20 40 50% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
15 Konrad Olechny 18 40 45% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
16 Tymoteusz Szawioła 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
17 Marta Nowak 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
18 Amelia Rynda 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
19 Zofia Krystyna Wolniewicz - Presz 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
20 Eryk Krutow 14 40 35% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
21 Hanna Kawa 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
22 Alicja Ogrodowska 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
23 Jan Dunaj 9 40 22.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
24 Maciej Gruszecki 8 40 20% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
25 Martyna Przybyła 8 40 20% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2

wróć do listy publikacji wyników