wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 7 z 66 (10.6%)
Data publikacji listy 2021-03-10 09:05:25 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Komunikaty dotyczące tego przedmiotu

W związku z wystąpieniem w teście konkursowym II etapu (rejonowego) Konkursu przedmiotowego z geografii dla uczniów szkół podstawowych pytań z zakresu III etapu (wojewódzkiego), postanowiono przyznać uczestnikom konkursu za zadania 15, 22 i 25 maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia za te pytania, po 2 punkty za każde z wymienionych pytań.

W zadaniu 18,  za poprawne rozwiązanie przewidziany jest 1 punkt, na arkuszu zaznaczone jest 0-2 punkty. W kluczu odpowiedzi jest poprawny zapis – 1 punkt za prawidłową odpowiedź.

Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Fabian Jurski 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Gabriel Lewandowski 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Jakub Stepaniak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
4 Vanessa Bada 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
5 Rupert Skrzecz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Jakub Kostrzewa 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Igor Sikorski 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
8 Michał Pawlak 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
9 Hubert Godawski 30 40 75% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
10 Kajetan Kisielewski 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Mateusz Szachowicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
12 Szymon Zagozda 30 40 75% Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku, Bobrówko Rejon 1
13 Adam Jasiński 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
14 Szymon Bałuk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
15 Ziemowit Demut-Wachocki 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
16 Jakub Sielczak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Weronika Szorek 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
18 Michał Tomaszewski 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Franciszek Dreger 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Sebastian Jasiński 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
21 Aleksandra Kościelniak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
22 Emilian Nikolak 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
23 Kacper Ogórek 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
24 Piotr Pokorny 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Małgorzata Ławreszuk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Jakub Kozłowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Anna Krzywicka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
28 Maria Butkiewicz 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
29 Eliza Chmiel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
30 Antoni Lehmann 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
31 Mateusz Rokita 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
32 Wojciech Wysocki 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
33 Jan Zawadzki 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
34 Krystyna Berlińska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
35 Julia Krawczyk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
36 Oliwia Michalak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
37 Bartosz Mituła 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
38 Igor Popadowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
39 Szymon Tabor 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
40 Szymon Zwierzchlewski 23 40 57.5% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
41 Nadia Chrostek 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Aleksandra Husiatyńska 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
43 Piotr Ilnicki 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
44 Jakub Koliński 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
45 Hubert Begier 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Jan Stefańczyk 21 40 52.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
47 Bartosz Wieczorek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Santoku, Santok Rejon 1
48 Szymon Gibki 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
49 Michał Jagiełło 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
50 Marek Plackowski 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
51 Szymon Szybiński 20 40 50% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
52 Wiktoria Karnasiewicz 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
53 Lena Kemus 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
54 Bartosz Kłosowski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
55 Marta Malinowska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
56 Marcin Prokopiuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Magdalena Wójcik 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
58 Jakub Grzesiak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
59 Ewa Łapka 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
60 Stanisław Brodziński 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
61 Maciej Maciaszek 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
62 Julia Kiełb 14 40 35% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
63 Natalia Kowalewska 14 40 35% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
64 Julian Milczarek 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
65 Katarzyna Girul nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
66 Jan Lendzion nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników