wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 43 z 340 (12.6%)
Data publikacji listy 2021-03-10 09:05:25 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Komunikaty dotyczące tego przedmiotu

W związku z wystąpieniem w teście konkursowym II etapu (rejonowego) Konkursu przedmiotowego z geografii dla uczniów szkół podstawowych pytań z zakresu III etapu (wojewódzkiego), postanowiono przyznać uczestnikom konkursu za zadania 15, 22 i 25 maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia za te pytania, po 2 punkty za każde z wymienionych pytań.

W zadaniu 18,  za poprawne rozwiązanie przewidziany jest 1 punkt, na arkuszu zaznaczone jest 0-2 punkty. W kluczu odpowiedzi jest poprawny zapis – 1 punkt za prawidłową odpowiedź.

Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Jowita Gebułtowicz 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
2 Maciej Adamiak 38 40 95% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
3 Fabian Jurski 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Amelia Koch 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
5 Gabriel Lewandowski 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Aleksandra Skobelska 38 40 95% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
7 Julia Butycz 37 40 92.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
8 Adam Buś 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
9 Daria Góralczyk 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
10 Oliwia Trzebińska 37 40 92.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
11 Mateusz Walusiak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
12 Nikola Jurec 36 40 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
13 Jan Kamiński 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
14 Barbara Małek 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
15 Jacek Olejnik 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
16 Stanisław Pająk 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
17 Bartosz Poczynek 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
18 Jakub Stepaniak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
19 Alicja Słomka 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
20 Vanessa Bada 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
21 Fabian Gąsiorek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
22 Martyna Kaczmarek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
23 Filip Kowalik 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
24 Oskar Murzyn 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
25 Rupert Skrzecz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Szymon Tabaka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
27 Natalia Zych 35 40 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
28 Julia Bednarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
29 Wiktor Borzym 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
30 Jakub Dominiak 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
31 Kacper Glinka 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
32 Wiktoria Góralczyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
33 Wojciech Kokot 34 40 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
34 Jakub Kostrzewa 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
35 Hubert Kot 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
36 Michał Kryński 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
37 Hubert Matuska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
38 Weronika Małecka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
39 Adam Piasecki 34 40 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
40 Jan Pietrzak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
41 Paweł Piskorz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
42 Igor Sikorski 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
43 Lena Wujciów 34 40 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
44 Antoni Błachnia 33 40 82.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
45 Michał Pawlak 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
46 Gabriel Farbotko 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Trzemeszno Lubuskie Rejon 3
47 Tomasz Kanafa 32 40 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
48 Antoni Kudlaszyk 32 40 80% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
49 Maja Pytkowska 32 40 80% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
50 Antoni Babiak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
51 Łukasz Święcicki 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
52 Hubert Godawski 30 40 75% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
53 Kacper Janecki 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
54 Kajetan Kisielewski 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
55 Wiktor Krysztofiak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
56 Mateusz Szachowicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
57 Szymon Zagozda 30 40 75% Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku, Bobrówko Rejon 1
58 Szymon Gajda 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
59 Adam Jasiński 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
60 Martyna Kotyrba 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
61 Ciećwiera Mikołaj 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
62 Mateusz Napierała 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
63 Zuzanna Szymaniec 29 40 72.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
64 Szymon Bałuk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
65 Marta Bowtrukiewicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
66 Tomasz Bukowski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
67 Ziemowit Demut-Wachocki 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
68 Mateusz Dąbrowicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
69 Zuzanna Fila 28 40 70% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
70 Alan Majewski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
71 Julia Nagórska 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
72 Jakub Sielczak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
73 Weronika Szorek 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
74 Marcelina Andrzejewska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
75 Robert Bedynek 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
76 Zuzanna Dybiec 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
77 Oliwia Hyży 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
78 Hubert Jasek 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
79 Marcel Kapała 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
80 Franciszek Kiernożek 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
81 Milena Kozińska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
82 Karolina Nawojczyk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
83 Michał Tomaszewski 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
84 Maximilian Zatorski 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
85 Jakub Abramowicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
86 Franciszek Dreger 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
87 Miłosz Feręc 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
88 Sebastian Jasiński 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
89 Kajetan Jan Kowalczuk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
90 Aleksandra Kościelniak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
91 Emilian Nikolak 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
92 Zuzanna Nowaczyk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
93 Kacper Ogórek 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
94 Piotr Pokorny 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
95 Szymon Poliszuk 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
96 Filip Rejtan 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
97 Kacper Rogulski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
98 Magdalena Szychowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
99 Mikołaj Tomaszewski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
100 Arkadiusz Wrona 26 40 65% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
101 Klaudia Łaniec 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
102 Małgorzata Ławreszuk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
103 Sebastian Żuk 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
104 Adam Brzoska 25 40 62.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
105 Wojciech Grzywacz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
106 Jacek Handzlik 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
107 Karina Janczura 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
108 Maciej Karczewski 25 40 62.5% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
109 Lidia Kiraga 25 40 62.5% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
110 Jakub Kozłowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
111 Marek Kościelniak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
112 Anna Krzywicka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
113 Joanna Kukla 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
114 Małgorzata Stasik 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
115 Dawaid Babiarz 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
116 Julia Bosiacka 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
117 Maria Butkiewicz 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
118 Eliza Chmiel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
119 Jeremiasz Czajkowski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
120 Maciej Czekaj 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
121 Julia Gonsior 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
122 Jagoda Jaskuła 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
123 Marta Jurczak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
124 Artur Kara 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
125 Anna Kołpaczewska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
126 Antoni Lehmann 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
127 Mateusz Rokita 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
128 Wojciech Sokołowski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
129 Antoni Spych 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
130 Michał Suchecki 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
131 Szymon Szydłowski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
132 Wojciech Wysocki 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
133 Mateusz Wziętek 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
134 Jan Zawadzki 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
135 Krystyna Berlińska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
136 Dawid Bigos 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
137 Jakub Borkowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
138 Jakub Buchert 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
139 Szymon Dolot 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
140 Dominika Giernacka 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
141 Wojciech Giertuga 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
142 Aleksander Gąsior 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
143 Hanna Hrywna 23 40 57.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
144 Krzysztof Jaworski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Niwiskach, Niwiska Rejon 5
145 Łucja Kaliszak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
146 Julia Krawczyk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
147 Jakub Książek 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
148 Zuzanna Kudlaszyk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
149 Oliwia Michalak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
150 Bartosz Mituła 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
151 Oliwia Molik 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
152 Kamil Otto 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
153 Paweł Polakowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
154 Igor Popadowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
155 Maksymilian Rybaczek 23 40 57.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
156 Adam Maciej Styś 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
157 Szymon Tabor 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
158 Maria Magdalena Tomczyk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
159 Mateusz Walot 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
160 Szymon Zwierzchlewski 23 40 57.5% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
161 Nadia Chrostek 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
162 Maja Gaweł 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
163 Wiktor Grasza 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
164 Aleksandra Husiatyńska 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
165 Piotr Ilnicki 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
166 Jakub Koliński 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
167 Franciszek Kucy 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
168 Jakub Fryderyk Kujtkowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
169 Gracjan Lemański 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
170 Roksana Mijalska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
171 Marcin Olszewski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
172 Rafał Panachida 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
173 Katarzyna Wojak 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
174 Grzegorz Wojciechowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
175 Magdalena Łosyk 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
176 Karolina Bednarczyk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
177 Hubert Begier 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
178 Oliwia Dąbrowska 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
179 Julia Jagoda 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
180 Weronika Jakubiec 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
181 Igor Jankowiak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
182 Gabriela Jaszczyszyn 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
183 Weronika Kaczmarek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim, Gądków Wielki Rejon 3
184 Jakub Kossowski 21 40 52.5% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
185 Ewa Kultys 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
186 Wiktoria Mazurkiewicz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
187 Marcin Paliga 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
188 Jan Patelka 21 40 52.5% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
189 Piotr Stachurski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
190 Jan Stefańczyk 21 40 52.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
191 Pola Anna Sułek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
192 Mikołaj Synowiec 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
193 Szymon Szakoła 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
194 Tomasz Szydło 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
195 Julianna Wagner 21 40 52.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
196 Szymon Wawrzyń 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
197 Bartosz Wieczorek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Santoku, Santok Rejon 1
198 Wojciech Świeciński 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
199 Jędrzej Biniszkiewicz 20 40 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
200 Juliusz Czajkowski 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
201 Mateusz Czerniak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
202 Szymon Gibki 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
203 Marcel Goczewski 20 40 50% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
204 Michał Jagiełło 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
205 Maciej Klewin 20 40 50% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
206 Nikodem Kobylnik 20 40 50% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
207 Tomasz Kondratowicz 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
208 Marcel Kosiński 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
209 Julia Mleczko 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
210 Piotr Pawłowski 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
211 Marek Plackowski 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
212 Filip Pytliński 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
213 Karol Sakowski 20 40 50% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
214 Zofia Hanna Sierachan 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
215 Szymon Szybiński 20 40 50% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
216 Kornelia Tałaj 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
217 Igor Wiencek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
218 Julia Więckowska 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
219 Marcin Worach 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
220 Dominik Świątek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
221 Miłosz Świątkowski 20 40 50% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
222 Miłosz Babicz 19 40 47.5% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
223 Emilia Bazan 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
224 Hanna Bogusławska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
225 Paweł Cisek 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
226 Julia Glinka 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
227 Michalina Kachel 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
228 Wiktoria Karnasiewicz 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
229 Lena Kemus 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
230 Tobiasz Kozieł 19 40 47.5% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
231 Kamil Koła 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
232 Robert Kruszewski 19 40 47.5% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
233 Bartosz Kłosowski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
234 Marta Malinowska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
235 Nadia Marcinkowska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
236 Krzysztof Markulak 19 40 47.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
237 Gabriela Brygida Pilarczyk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
238 Marcin Prokopiuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
239 Jakub Słomski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
240 Magdalena Wójcik 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
241 Viktor Wąchała 19 40 47.5% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
242 Igor Świstak 19 40 47.5% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
243 Jsgoda Augustyniak 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
244 Julia Cech 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
245 Błażej Czajkowski 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
246 Gracjan Gniot 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
247 Jakub Grzesiak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
248 Jakub Helwig 18 40 45% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
249 Dominik Hutnik 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
250 Julia Klak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
251 Julia Kominek 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
252 Amelia Kostrzyńska 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
253 Alicja Krom 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
254 Wiktoria Kwitowska 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
255 Mateusz Mackiewicz 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
256 Konrad Olechny 18 40 45% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
257 Paulina Paluch 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
258 Michelle Polański 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
259 Tymoteusz Szawioła 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
260 Bartosz Szczepaniuk 18 40 45% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
261 Wiktoria Wiernowolska 18 40 45% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
262 Jan Wojciechowski 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
263 Igor Zakrawacz 18 40 45% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
264 Ewa Łapka 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
265 Kacper Żyła 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
266 Stanisław Brodziński 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
267 Lena Daszkiewicz 17 40 42.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
268 Jakub Grzelak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
269 Bartosz Klóska 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
270 Maciej Maciaszek 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
271 Sofiia Mazur 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
272 Bartosz Niedziela 17 40 42.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
273 Karolina Perzyńska 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
274 Wiktor Ratajczak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
275 Patryk Sołtysiak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
276 Michał Szuń 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
277 Wiktoria Szywała 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
278 Oliwia Zgrabczyńska 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
279 Adam Bielecki 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
280 Oliwier Gromiak 16 40 40% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
281 Kamila Gryglewicz 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
282 Oliwia Kizinkiewicz 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
283 Tomasz Luberadzki 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
284 Sebastian Jan Madejski 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra Rejon 5
285 Oliwia Mocydlarz 16 40 40% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
286 Marta Nowak 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
287 Maciej Ordyński 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
288 Amelia Rynda 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
289 Jakub Tomiuk 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
290 Jagoda Trojnar 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
291 Hubert Truszkowski 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
292 Nikola Wardawa 16 40 40% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
293 Zofia Krystyna Wolniewicz - Presz 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
294 Jakub Włodarczyk 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
295 Michał Bendiuł 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
296 Bartosz Dąbrowa 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
297 Lena Monika Gdaniec 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
298 Sylwia Lubowiecka 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
299 Olga Molka 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
300 Patrycja Owsińska 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
301 Milena Anna Roszkiewicz 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
302 Kamil Sokalski 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
303 Michał Starczewski 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
304 Malwina Druchlińska 14 40 35% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
305 Szymon Hetman 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
306 Aleksandra Kamińska 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
307 Julia Kiełb 14 40 35% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
308 Natalia Kowalewska 14 40 35% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
309 Eryk Krutow 14 40 35% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
310 Maksymilian Pałyga 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
311 Tomasz Czyż 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
312 Brajan Hornicki 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
313 Jakub Komorowski 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
314 Hubert Lichtański 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
315 Julian Milczarek 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
316 Karina Katarzyna Plezia 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
317 Agata Szumowska 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
318 Jolanta Zdebiak 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
319 Hanna Jargas 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
320 Julia Kulczewska 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
321 Oliwier Szewczyk 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
322 Michał Capar 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
323 Maria Gosławska 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
324 Hanna Kawa 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
325 Alicja Ogrodowska 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
326 Amelia Pawelska 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
327 Natalia Prałat 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
328 Jakub Strzelecki 10 40 25% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
329 Jan Dunaj 9 40 22.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
330 Hanna Borówczak 8 40 20% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
331 Maciej Gruszecki 8 40 20% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
332 Martyna Przybyła 8 40 20% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
333 Kuba Dublański nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
334 Krzysztof Gil nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
335 Katarzyna Girul nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
336 Anna Grobelna nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
337 Kornelia Jelinek nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
338 Jan Lendzion nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
339 Justyna Sczepaniok nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
340 Maciej Szostak nieobecny/a 40 -- Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników