wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 36 pkt z 40 pkt (90%) Zakwalifikowani 10 z 43 (23.3%)
Data publikacji listy 2021-04-23 11:09:46 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Jowita Gebułtowicz 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
2 Amelia Koch 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
3 Stanisław Pająk 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
4 Gabriel Lewandowski 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Oskar Murzyn 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
6 Jakub Stepaniak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
7 Julia Bednarek 36 40 90% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
8 Julia Butycz 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
9 Jan Kamiński 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
10 Mateusz Walusiak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
11 Adam Buś 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
12 Hubert Matuska 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
13 Jacek Olejnik 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
14 Paweł Piskorz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
15 Vanessa Bada 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
16 Fabian Jurski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Martyna Kaczmarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
18 Aleksandra Skobelska 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
19 Maciej Adamiak 33 40 82.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
20 Wiktor Borzym 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
21 Daria Góralczyk 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
22 Fabian Gąsiorek 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
23 Wiktoria Góralczyk 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
24 Jakub Kostrzewa 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Hubert Kot 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
26 Oliwia Trzebińska 32 40 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
27 Bartosz Poczynek 31 40 77.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
28 Jan Pietrzak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
29 Rupert Skrzecz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
30 Alicja Słomka 30 40 75% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
31 Jakub Dominiak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
32 Kacper Glinka 28 40 70% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
33 Filip Kowalik 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
34 Michał Kryński 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
35 Szymon Tabaka 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
36 Barbara Małek 26 40 65% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
37 Igor Sikorski 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
38 Lena Wujciów 26 40 65% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
39 Wojciech Kokot 24 40 60% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
40 Weronika Małecka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
41 Natalia Zych 24 40 60% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
42 Nikola Jurec 21 40 52.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
43 Adam Piasecki 19 40 47.5% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników