wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Fizyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 31 z 31 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:25 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Żarski, Żagański
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Hubert Sygutowski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
2 Jakub Dziębor 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
3 Małgorzata Sykała 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
4 Marcin Paliga 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
5 Błażej Małecki 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
6 Bohdana Berezhnytskyi 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
7 Aleksandra Czekaj 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
8 Stanisław Czajka 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
9 Kacper Koźlik 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
10 Anna Szakiel 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
11 Bartosz Bębenek 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
12 Michał Kulej 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
13 Anna Orlyk 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
14 Jakub Śmigielski 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
15 Nikola Jurec 83 100 83% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
16 Kamil Kalinowski 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
17 Filip Kowalik 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
18 Kamil Stęzycki 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
19 Sean Sznajder 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
20 Mateusz Dąbrowicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
21 Wiktoria Adamczyk 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
22 Klara Bielawska 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
23 Gracjan Kandulski 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
24 Łukasz Klisowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
25 Sebastian Mikołajewski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
26 Maksymilian Pałyga 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
27 Jakub Sarańczak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
28 Kamil Sokalski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
29 Adam Wilczewski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
30 Jan Wojciechowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
31 Stanisław Wójcik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników