wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Fizyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 32 z 32 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:25 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Kornelia Bartoszewicz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
2 Maciej Czekaj 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
3 Karol Stoszek 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
4 Marta Jurczak 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
5 Jan Andrzejewski 94 100 94% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
6 Sebastian Grzywacz 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
7 Dominik Świątek 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
8 Bartosz Łukasiewicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
9 Piotr Antoszewski 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
10 Hubert Andrzej Radzik 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
11 Piotr Tomasz Urbański 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
12 Mikołaj Paszke 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
13 Natalia Zjawin 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
14 Franciszek Władysław Rożek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
15 Tymoteusz Grzegorz Widenka 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
16 Małgorzata Sulikowska 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
17 Zuzanna Szymaniec 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
18 Rafał Panachida 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
19 Maximilian Zatorski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
20 Paweł Budziak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
21 Daria Kulas 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
22 Tola Myszkowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
23 Mikołaj Jakub Szlosowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
24 Jagoda Trojnar 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
25 Julian Jakub Wolański 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
26 Lena Maria Śliwińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
27 Szymon Kucharzyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
28 Oliwia Mamczys 81 100 81% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
29 Michał Najder 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
30 Brian Preston 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
31 Jakub Stanisław Wider 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
32 Adam Kosiński 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników