wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Fizyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 104 z 104 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:25 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Kornelia Bartoszewicz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
2 Maria Beszczyńska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Maciej Czekaj 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
4 Karol Stoszek 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
5 Hubert Sygutowski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
6 Marta Jurczak 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
7 Szymon Augustyniak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
8 Bartłomiej Wojciechowski 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
9 Jakub Chyży 95 100 95% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Jakub Dziębor 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
11 Maksymilian Jan Hrabski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
12 Maciej Paluta 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
13 Małgorzata Sykała 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
14 Jan Andrzejewski 94 100 94% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
15 Agata Żurek 94 100 94% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Sebastian Grzywacz 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
17 Daniel Kosmowski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
18 Wojciech Zapart 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Konrad Leśniak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Antoni Śeba 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
21 Dominik Świątek 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
22 Marcin Paliga 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
23 Bartosz Łukasiewicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
24 Piotr Antoszewski 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
25 Jakub Czapliński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
26 Aleksandra Gromek 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego, Wędrzyn Rejon 3
27 Błażej Małecki 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
28 Bartosz Nikorowski 90 100 90% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
29 Łukasz Sarnacki 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
30 Sebastian Dudziak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
31 Hubert Andrzej Radzik 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
32 Piotr Tomasz Urbański 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
33 Bohdana Berezhnytskyi 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
34 Mikołaj Paszke 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
35 Aleksandra Czekaj 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
36 Jakub Stepaniak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
37 Kinga Tondel 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
38 Natalia Zjawin 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
39 Stanisław Czajka 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
40 Kacper Koźlik 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
41 Franciszek Władysław Rożek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
42 Anna Szakiel 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
43 Tymoteusz Grzegorz Widenka 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
44 Bartosz Bębenek 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
45 Kamil Domaszewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Michał Kulej 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
47 Rafał Małek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
48 Anna Orlyk 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
49 Marek Plackowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
50 Małgorzata Sulikowska 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
51 Zuzanna Szymaniec 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
52 Ziemowit Demut-Wachocki 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
53 Amelia Grządko 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
54 Feanciszek Szymański 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
55 Jakub Śmigielski 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
56 Małgorzata Adamska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
57 Mirela Debert 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
58 Nikola Jurec 83 100 83% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
59 Kamil Kalinowski 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
60 Filip Kowalik 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
61 Rafał Panachida 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
62 Filip Piercewicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
63 Dawid Rypson 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
64 Kamil Stęzycki 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
65 Sean Sznajder 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
66 Maximilian Zatorski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
67 Fabian Zwierzchaczewski 83 100 83% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
68 Paweł Budziak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
69 Mateusz Dąbrowicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
70 Jan Ficner 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
71 Weronika Gruchacz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
72 Piotr Gzyl 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
73 Daria Kulas 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
74 Hubert Kupis 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
75 Tola Myszkowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
76 Mikołaj Jakub Szlosowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
77 Jagoda Trojnar 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
78 Julian Jakub Wolański 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
79 Lena Maria Śliwińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
80 Celina Gwizdowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
81 Krzysztof Jeziorski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
82 Szymon Kucharzyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
83 Oliwia Mamczys 81 100 81% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
84 Gabriel Mańkowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
85 Michał Najder 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
86 Brian Preston 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
87 Jakub Stanisław Wider 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
88 Wiktoria Adamczyk 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
89 Klara Bielawska 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
90 Gracjan Kandulski 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
91 Łukasz Klisowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
92 Adam Kosiński 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
93 Sebastian Mikołajewski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
94 Maksymilian Pałyga 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
95 Bartosz Perehubka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
96 Szymon Perehubka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
97 Jakub Sarańczak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
98 Mikołaj Sobieraj 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
99 Kamil Sokalski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
100 Michał Timofiejczyk 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
101 Adam Wilczewski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
102 Jan Wojciechowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
103 Stanisław Wójcik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
104 Piotr Żarczyński 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników