wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Fizyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 4 z 32 (12.5%)
Data publikacji listy 2021-03-12 09:47:19 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Marta Jurczak 59 60 98.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
2 Piotr Antoszewski 52 60 86.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
3 Kornelia Bartoszewicz 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
4 Sebastian Grzywacz 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
5 Jan Andrzejewski 47 60 78.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
6 Maximilian Zatorski 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
7 Karol Stoszek 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
8 Małgorzata Sulikowska 43 60 71.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
9 Brian Preston 42 60 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
10 Piotr Tomasz Urbański 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
11 Michał Najder 37 60 61.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
12 Natalia Zjawin 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
13 Zuzanna Szymaniec 33 60 55% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
14 Bartosz Łukasiewicz 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
15 Julian Jakub Wolański 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
16 Maciej Czekaj 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
17 Oliwia Mamczys 27 60 45% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
18 Rafał Panachida 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
19 Daria Kulas 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
20 Hubert Andrzej Radzik 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
21 Dominik Świątek 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
22 Adam Kosiński 23 60 38.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
23 Mikołaj Jakub Szlosowski 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
24 Szymon Kucharzyk 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
25 Tymoteusz Grzegorz Widenka 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
26 Lena Maria Śliwińska 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
27 Paweł Budziak 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
28 Mikołaj Paszke 18 60 30% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
29 Jakub Stanisław Wider 16 60 26.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
30 Tola Myszkowska 15 60 25% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
31 Franciszek Władysław Rożek 14 60 23.3% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
32 Jagoda Trojnar nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników