wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Fizyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 13 z 104 (12.5%)
Data publikacji listy 2021-03-12 09:47:19 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Marta Jurczak 59 60 98.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
2 Agata Żurek 58 60 96.7% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Maksymilian Jan Hrabski 57 60 95% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Wojciech Zapart 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Weronika Gruchacz 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
6 Bartłomiej Wojciechowski 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
7 Piotr Antoszewski 52 60 86.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
8 Kornelia Bartoszewicz 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
9 Jakub Chyży 51 60 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Aleksandra Gromek 51 60 85% Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego, Wędrzyn Rejon 3
11 Sebastian Grzywacz 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
12 Mikołaj Sobieraj 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
13 Jakub Stepaniak 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
14 Konrad Leśniak 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
15 Jan Andrzejewski 47 60 78.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
16 Maximilian Zatorski 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
17 Ziemowit Demut-Wachocki 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
18 Łukasz Sarnacki 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
19 Kamil Domaszewicz 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Karol Stoszek 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
21 Małgorzata Sulikowska 43 60 71.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
22 Brian Preston 42 60 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
23 Piotr Tomasz Urbański 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
24 Antoni Śeba 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Celina Gwizdowska 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Łukasz Klisowski 39 60 65% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
27 Filip Piercewicz 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
28 Michał Najder 37 60 61.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
29 Błażej Małecki 36 60 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
30 Natalia Zjawin 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
31 Klara Bielawska 35 60 58.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
32 Gabriel Mańkowski 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
33 Jakub Śmigielski 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
34 Maciej Paluta 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
35 Kinga Tondel 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
36 Piotr Gzyl 33 60 55% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
37 Zuzanna Szymaniec 33 60 55% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
38 Bartosz Łukasiewicz 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
39 Sebastian Dudziak 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
40 Stanisław Czajka 31 60 51.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
41 Maria Beszczyńska 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Maksymilian Pałyga 30 60 50% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
43 Szymon Perehubka 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
44 Marek Plackowski 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
45 Julian Jakub Wolański 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
46 Piotr Żarczyński 30 60 50% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
47 Maciej Czekaj 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
48 Feanciszek Szymański 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
49 Małgorzata Sykała 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
50 Oliwia Mamczys 27 60 45% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
51 Rafał Panachida 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
52 Stanisław Wójcik 27 60 45% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
53 Daria Kulas 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
54 Anna Orlyk 25 60 41.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
55 Bartosz Perehubka 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
56 Hubert Andrzej Radzik 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
57 Dominik Świątek 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
58 Amelia Grządko 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
59 Filip Kowalik 24 60 40% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
60 Adam Kosiński 23 60 38.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
61 Kamil Stęzycki 23 60 38.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
62 Anna Szakiel 23 60 38.3% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
63 Mikołaj Jakub Szlosowski 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
64 Bohdana Berezhnytskyi 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
65 Szymon Kucharzyk 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
66 Hubert Sygutowski 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
67 Rafał Małek 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
68 Jakub Sarańczak 21 60 35% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
69 Tymoteusz Grzegorz Widenka 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
70 Lena Maria Śliwińska 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
71 Mateusz Dąbrowicz 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
72 Paweł Budziak 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
73 Fabian Zwierzchaczewski 19 60 31.7% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
74 Mirela Debert 18 60 30% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
75 Nikola Jurec 18 60 30% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
76 Mikołaj Paszke 18 60 30% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
77 Kamil Sokalski 17 60 28.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
78 Bartosz Nikorowski 16 60 26.7% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
79 Sean Sznajder 16 60 26.7% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
80 Jakub Stanisław Wider 16 60 26.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
81 Adam Wilczewski 16 60 26.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
82 Szymon Augustyniak 15 60 25% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
83 Bartosz Bębenek 15 60 25% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
84 Tola Myszkowska 15 60 25% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
85 Krzysztof Jeziorski 14 60 23.3% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
86 Kamil Kalinowski 14 60 23.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
87 Franciszek Władysław Rożek 14 60 23.3% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
88 Michał Timofiejczyk 14 60 23.3% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
89 Jan Wojciechowski 14 60 23.3% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
90 Jakub Dziębor 13 60 21.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
91 Daniel Kosmowski 13 60 21.7% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
92 Gracjan Kandulski 12 60 20% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
93 Kacper Koźlik 12 60 20% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
94 Hubert Kupis 12 60 20% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
95 Wiktoria Adamczyk 9 60 15% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
96 Marcin Paliga 9 60 15% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
97 Sebastian Mikołajewski 8 60 13.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
98 Małgorzata Adamska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
99 Jakub Czapliński nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
100 Aleksandra Czekaj nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
101 Jan Ficner nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
102 Michał Kulej nieobecny/a 60 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
103 Dawid Rypson nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
104 Jagoda Trojnar nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników