Wyniki: Fizyka (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Fizyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
51 pkt z 60 pkt (85%)
Zakwalifikowani
13 z 104 (12.5%)
Data publikacji listy
2021-03-12 09:47:19
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Marta
Jurczak
59
60
98.3%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Agata
Żurek
58
60
96.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Maksymilian Jan
Hrabski
57
60
95%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Wojciech
Zapart
55
60
91.7%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Weronika
Gruchacz
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
6
Bartłomiej
Wojciechowski
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
7
Piotr
Antoszewski
52
60
86.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Kornelia
Bartoszewicz
52
60
86.7%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Aleksandra
Gromek
51
60
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
10
Jakub
Chyży
51
60
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Mikołaj
Sobieraj
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
12
Sebastian
Grzywacz
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Jakub
Stepaniak
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
14
Konrad
Leśniak
48
60
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Jan
Andrzejewski
47
60
78.3%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Maximilian
Zatorski
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Łukasz
Sarnacki
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
18
Ziemowit
Demut-Wachocki
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
19
Kamil
Domaszewicz
43
60
71.7%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Małgorzata
Sulikowska
43
60
71.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Karol
Stoszek
43
60
71.7%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Brian
Preston
42
60
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Antoni
Śeba
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Piotr Tomasz
Urbański
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Celina
Gwizdowska
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Łukasz
Klisowski
39
60
65%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
27
Filip
Piercewicz
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
28
Michał
Najder
37
60
61.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Błażej
Małecki
36
60
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
30
Natalia
Zjawin
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
31
Jakub
Śmigielski
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
32
Klara
Bielawska
35
60
58.3%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
33
Gabriel
Mańkowski
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
34
Maciej
Paluta
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
35
Kinga
Tondel
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
36
Zuzanna
Szymaniec
33
60
55%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Piotr
Gzyl
33
60
55%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
38
Bartosz
Łukasiewicz
33
60
55%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
39
Sebastian
Dudziak
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
40
Stanisław
Czajka
31
60
51.7%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
41
Maria
Beszczyńska
30
60
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Marek
Plackowski
30
60
50%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Julian Jakub
Wolański
30
60
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Maksymilian
Pałyga
30
60
50%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
45
Szymon
Perehubka
30
60
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
46
Piotr
Żarczyński
30
60
50%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
47
Maciej
Czekaj
28
60
46.7%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
48
Feanciszek
Szymański
28
60
46.7%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
49
Małgorzata
Sykała
28
60
46.7%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
50
Oliwia
Mamczys
27
60
45%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Rafał
Panachida
27
60
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
52
Stanisław
Wójcik
27
60
45%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
53
Daria
Kulas
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
54
Dominik
Świątek
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
55
Hubert Andrzej
Radzik
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
56
Anna
Orlyk
25
60
41.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
57
Bartosz
Perehubka
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
58
Amelia
Grządko
24
60
40%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
59
Filip
Kowalik
24
60
40%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
60
Adam
Kosiński
23
60
38.3%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Kamil
Stęzycki
23
60
38.3%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
62
Anna
Szakiel
23
60
38.3%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
63
Mikołaj Jakub
Szlosowski
23
60
38.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Hubert
Sygutowski
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
65
Bohdana
Berezhnytskyi
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym , Leszno Górne
Rejon 6
66
Szymon
Kucharzyk
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
67
Rafał
Małek
21
60
35%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
68
Lena Maria
Śliwińska
21
60
35%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Jakub
Sarańczak
21
60
35%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
70
Tymoteusz Grzegorz
Widenka
21
60
35%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Mateusz
Dąbrowicz
20
60
33.3%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
72
Paweł
Budziak
19
60
31.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
73
Fabian
Zwierzchaczewski
19
60
31.7%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
74
Mirela
Debert
18
60
30%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
75
Nikola
Jurec
18
60
30%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
76
Mikołaj
Paszke
18
60
30%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
77
Kamil
Sokalski
17
60
28.3%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
78
Bartosz
Nikorowski
16
60
26.7%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
79
Sean
Sznajder
16
60
26.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
80
Adam
Wilczewski
16
60
26.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
81
Jakub Stanisław
Wider
16
60
26.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Szymon
Augustyniak
15
60
25%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
83
Bartosz
Bębenek
15
60
25%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
84
Tola
Myszkowska
15
60
25%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Krzysztof
Jeziorski
14
60
23.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
86
Jan
Wojciechowski
14
60
23.3%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
87
Kamil
Kalinowski
14
60
23.3%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
88
Franciszek Władysław
Rożek
14
60
23.3%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
89
Michał
Timofiejczyk
14
60
23.3%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
90
Jakub
Dziębor
13
60
21.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
91
Daniel
Kosmowski
13
60
21.7%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Gracjan
Kandulski
12
60
20%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
93
Kacper
Koźlik
12
60
20%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
94
Hubert
Kupis
12
60
20%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
95
Wiktoria
Adamczyk
9
60
15%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
96
Marcin
Paliga
9
60
15%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
97
Sebastian
Mikołajewski
8
60
13.3%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
98
Małgorzata
Adamska
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
99
Jakub
Czapliński
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
100
Dawid
Rypson
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
101
Michał
Kulej
nieobecny/a
60
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
102
Jagoda
Trojnar
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
103
Aleksandra
Czekaj
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym , Leszno Górne
Rejon 6
104
Jan
Ficner
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników