wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 106 z 106 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:28 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Bartosz Ireneusz Gajewski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
2 Kornelia Kaczmarek 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
3 Jan Kamiński 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
4 Wiktor Jan Krysztofiak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
5 Mariusz Stefanik 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
6 Natasza Tyliszczak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
7 Antoni Władysław Kastelik 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
8 Wera Julia Staszak 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
9 Jakub Buchert 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
10 Julia Cech 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
11 Karol Jan Gajewski 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
12 Zuzanna Nowak 97 100 97% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
13 Piotr Antoszewski 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
14 Filip Gadzała 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
15 Jakub Fryderyk Kujtkowski 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
16 Kacper Daniel Boniakowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
17 Ignacy Jantas 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
18 Pola Ostapko 95 100 95% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
19 Jan Żybura 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
20 Mateusz Dudzic 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
21 Karolina Jarosińska 94 100 94% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
22 Mateusz Jarmużek 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
23 Maciej Karczewski 93 100 93% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
24 Franciszek Jan Kastelik 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
25 Jakub Mierzwiak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
26 Rostyslav Puhach 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
27 Julia Schulz 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
28 Jakub Jan Siuda 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
29 Jan Franciszek Kaźmierczak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
30 Agata Wilk 92 100 92% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
31 Maja Burdzy 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
32 Mikołaj Mróz 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
33 Cezary Maciej Czaniecki 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
34 Kamil Hurna 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
35 Hanna Kluczycka 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
36 Wojciech Płotczyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
37 Katarzyna Roma Regeńczuk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
38 Piotr Romankiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
39 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
40 Szymon Ksepko 89 100 89% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
41 Antoni Siemiński 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
42 Mikołaj Jachimowicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
43 Miłosz Modrzyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
44 Antonina Stürmer 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
45 Kamil Syniawa 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
46 Mateusz Trymbulak 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
47 Bartosz Galas 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
48 Hanna Kowaliczek 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
49 Marek Kościelniak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
50 Kornel Malinowski 87 100 87% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
51 Wiktor Filipczuk 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
52 Kalina Kasperowicz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
53 Julia Żukowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
54 Dawid Biereśniewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
55 Gracjan Gniot 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
56 Szymon Krasoń 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
57 Tymon Marchelewski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
58 Maciej Zygmunt Matysik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
59 Sławomir Stopa 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
60 Dominik Szołtek 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
61 Piotr Jaśkiewicz 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
62 Julia Piwko 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
63 Tymoteusz Widenka 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
64 Szymon Borkowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
65 Marcin Ignacy Błaszczyk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
66 Krzysztof Antoni Gil 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
67 Sebastian Henkel 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
68 Filip Rejtan 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
69 Szymon Siwek 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
70 Wiktor Julian Caruk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra Rejon 5
71 Maja Gaweł 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
72 Kajetan Kowalczuk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
73 Mateusz Kuśmierz 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nietkowicach, Nietkowice Rejon 5
74 Tomasz Luberadzki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
75 Dominik Mańdziak 82 100 82% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
76 Miłosz Molenda 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
77 Szymon Rogoziński 82 100 82% Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
78 Aleksandra Urbańska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
79 Kacper Ciesielski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
80 Nikola Tołoczko 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
81 Miłosz Zastawny 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5
82 Mikołaj Tadeusz Ambrożko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
83 Adrian Biel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
84 Agata Bilińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
85 Bruno Binek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
86 Patryk Cwynar 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
87 Miłosz Czajka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
88 Oliwia Amelia Glińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
89 Michał Hołodniuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
90 Igor Jankowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
91 Alicja Anna Kaliszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
92 Izabela Kimaczyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
93 Julia Kościak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
94 Krystian Kuliberda 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
95 Wiktor Lądwik 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
96 Aleksandra Mowczan 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
97 Matuesz Okuniewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
98 Hanna Olkisz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
99 Dawid Podraza 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
100 Wojciech Skrzypczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
101 Wiktor Sobiesiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
102 Piotr Stachurski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
103 Franciszek Sulikowski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
104 Tymoteusz Tyliszczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
105 Kaja Anna Zatońska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
106 Wiktor Ćwikliński 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników