wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 28 z 28 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:28 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Radosław Fudalej 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
2 Kacper Petreczko 98 100 98% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
3 Jeremiasz Czajkowski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
4 Karol Jędraszak 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Niedoradzu, Niedoradz Rejon 4
5 Michał Czaplicki 91 100 91% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
6 Katarzyna Szymańska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
7 Mateusz Zapał 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
8 Marcin Kamiński 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
9 Jan Pyczek 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
10 Szymon Augustyniak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
11 Kuba Niziałek 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
12 Adrian Odrobina 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
13 Maksym Nowaliński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
14 Antoni Kaminiarz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
15 Daniel Bogdanowicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
16 Nikola Dębicka 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
17 Filip Kobus 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
18 Mieszko Ugolik 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
19 Szymon Kochański 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
20 Patryk Srebniak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
21 Albert Zygmunt Kubański 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
22 Franciszek Bazylewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
23 Marcin Makarowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Łysiny Rejon 4
24 Łucja Minikowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
25 Marcel Otwinowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
26 Jan Patelka 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
27 Jakub Słomski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
28 Tomasz Urbaniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników