wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 37 z 37 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:28 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Konrad Czekała 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
2 Franciszek Frelichowski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
3 Marcel Kapała 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
4 Piotr Piela 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
5 Agnieszka Malinowska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
6 Mikołaj Ciećwiera 94 100 94% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
7 Hubert Hałęza 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
8 Jakub Mrozek 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
9 Patryk Rzewuski 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
10 Łukasz Sarnacki 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
11 Tomasz Lisiecki 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
12 Aleksander Adamiec 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
13 Kinga Konieczna 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
14 Eryk Krutow 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
15 Cyprian Siekanko 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
16 Jakub Jędrzejczak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
17 Michał Kuleczka 89 100 89% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
18 Paweł Strzelec 89 100 89% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
19 Bartosz Mikołajczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
20 Patrycja Cichowska 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
21 Mateusz Kraciński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
22 Lena Soroka 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
23 Jagoda Włodarczyk 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
24 Mikołaj Cichowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
25 Kacper Jóskowiak 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
26 Wojciech Kidawa 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
27 Adam Lisiecki 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
28 Wojciech Najdecki 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
29 Szymon Piasny 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
30 Michał Wawrzyniak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
31 Weronika Krasowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
32 Miłosz Myć 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
33 Julia Mędykowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
34 Radosław Nogajewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
35 Kinga Powchowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
36 Weronika Radkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
37 Anastazja Wanagiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2

wróć do listy publikacji wyników