wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 82 z 82 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:28 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Fabian Jurski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Szymon Janus 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Jakub Kostrzewa 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Zofia Rabiega 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Przemysław Kaczmarek 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Adam Kuściński 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Oskar Martyła 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
8 Antonina Stankowska 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
9 Tomasz Bojanowski 95.5 100 95.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
10 Natan Maleńki 95.5 100 95.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
11 Zuzanna Pogorzelska 95.5 100 95.5% Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo Rejon 1
12 Aleksander Chodór 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
13 Marcel Legan 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
14 Oskar Szyszka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
15 Kornel Zawierucha 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Jędrzej Galant 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
17 Amanda Kowalska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
18 Marcel Ozimek 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Jan Stefańczyk 93 100 93% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Agata Żurek 93 100 93% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
21 Lucjan Cudziło 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
22 Antoni Drozd 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
23 Małgorzata Janiszyn 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
24 Dionizy Staryszak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Franciszek Samulski 91 100 91% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
26 Joanna Sądej 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
27 Pola Wolska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
28 Radosław Piłat 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
29 Wojciech Przybyszewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
30 Paweł Pękacz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
31 Szymon Bandura 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
32 Tymoteusz Wołyniec 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
33 Oliwier Kristel 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
34 Wojciech Stelmaszczuk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
35 Szymon Szybiński 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
36 Bartosz Grześkowiak 87 100 87% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
37 Jonasz Michnowicz 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
38 Marcin Stawikowski 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
39 Wojciech Zapart 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
40 Mateusz Durkacz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
41 Adam Ekiert 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Ewa Figura 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
43 Hubert Godawski 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
44 Amelia Iwaszko 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
45 Adam Lewosiński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Miłosz Niekrasz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
47 Magdalena Anna Kotkowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
48 Magdalena Siedlecka 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Lubczynie, Lubczyno Rejon 1
49 Julia Szukała 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
50 Patryk Czarnecki 84.44 100 84.4% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
51 Szymon Bałuk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
52 Matylda Chmielewska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
53 Maciej Paluta 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
54 Jakub Brandt 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
55 Błażej Kaźmierak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
56 Jakub Michalczyk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Martyna Mądrawska 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
58 Igor Pauter 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
59 Franciszek Dreger 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
60 Maciej Musialski 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
61 Michał Sigłowy 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
62 Julia Tumicka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
63 Jakub Duliban 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
64 Bartosz Gzyl 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
65 Igor Leśniewski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
66 Tomasz Sumera 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
67 Vanessa Bada 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
68 Kacper Bohdziun 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
69 Oliwia Deptuła 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
70 Bartosz Dziemieńczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
71 Wojciech Jacewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
72 Maria Kostecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
73 Bartosz Kowalski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
74 Mikołaj Lis 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
75 Przemysław Mielcarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
76 Bartosz Mituła 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
77 Amelia Muzaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
78 Julia Sapkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
79 Mateusz Sawicki 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Lubczynie, Lubczyno Rejon 1
80 Hanna Sergiejczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
81 Michał Stawchurski 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
82 Mieszko Słopecki 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników