wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 406 z 406 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:28 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Julia Bednarek 100 100 100% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
2 Konrad Czekała 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
3 Radosław Fudalej 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
4 Franciszek Frelichowski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
5 Bartosz Ireneusz Gajewski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
6 Fabian Jurski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Kornelia Kaczmarek 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
8 Jan Kamiński 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
9 Marcel Kapała 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
10 Wiktor Jan Krysztofiak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
11 Michał Kuros 100 100 100% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
12 Danylo Petrov 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
13 Piotr Piela 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
14 Paweł Piskorz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
15 Mariusz Stefanik 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
16 Miłosz Stężycki 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
17 Michał Sul 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
18 Natasza Tyliszczak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
19 Igor Wiencek 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
20 Tomasz Woźniak 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
21 Franciszek Wójtowicz 99 100 99% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
22 Szymon Janus 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Tomasz Kanafa 98 100 98% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
24 Antoni Władysław Kastelik 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
25 Kacper Petreczko 98 100 98% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
26 Wera Julia Staszak 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
27 Mateusz Walot 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
28 Jakub Buchert 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
29 Julia Cech 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
30 Magdalena Czahajda 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
31 Karol Jan Gajewski 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
32 Kamila Garczyńska 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
33 Jakub Kostrzewa 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
34 Zuzanna Nowak 97 100 97% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
35 Stanisław Pająk 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
36 Zofia Rabiega 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
37 Aleksandra Walińciak 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
38 Piotr Antoszewski 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
39 Filip Gadzała 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
40 Eryk Jackiewicz 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
41 Przemysław Kaczmarek 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Antoni Karaś 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
43 Hanna Kiwerc 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
44 Jakub Fryderyk Kujtkowski 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
45 Adam Kuściński 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Oskar Martyła 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
47 Michał Petlik 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
48 Antonina Stankowska 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
49 Tomasz Bojanowski 95.5 100 95.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
50 Natan Maleńki 95.5 100 95.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
51 Zuzanna Pogorzelska 95.5 100 95.5% Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo Rejon 1
52 Kacper Daniel Boniakowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
53 Aleksander Chodór 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
54 Szymon Gajda 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
55 Ignacy Jantas 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
56 Nikodem Kobylnik 95 100 95% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
57 Marcel Legan 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
58 Agnieszka Malinowska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
59 Pola Ostapko 95 100 95% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
60 Gabriela Sokołowska 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
61 Oskar Szyszka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
62 Filip Wierzbicki 95 100 95% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
63 Kornel Zawierucha 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
64 Jan Żybura 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
65 Michał Capar 94 100 94% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
66 Mikołaj Ciećwiera 94 100 94% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
67 Mateusz Dudzic 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
68 Jędrzej Galant 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
69 Hubert Hałęza 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
70 Karolina Jarosińska 94 100 94% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
71 Milena Kozińska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
72 Jakub Mrozek 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
73 Bartosz Olechno 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
74 Jeremiasz Czajkowski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
75 Mateusz Jarmużek 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
76 Maciej Karczewski 93 100 93% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
77 Franciszek Jan Kastelik 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
78 Amanda Kowalska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
79 Bartosz Kruk 93 100 93% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
80 Oliwia Lipnicka 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
81 Jakub Mierzwiak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
82 Kacper Oparski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
83 Marcel Ozimek 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
84 Rostyslav Puhach 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
85 Julia Schulz 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
86 Jakub Jan Siuda 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
87 Jan Stefańczyk 93 100 93% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
88 Franciszek Stelmach 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
89 Michał Suchecki 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
90 Agata Żurek 93 100 93% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
91 Igor Balawajder 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
92 Lucjan Cudziło 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
93 Antoni Drozd 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
94 Maria Gosławska 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
95 Małgorzata Janiszyn 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
96 Karol Jędraszak 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Niedoradzu, Niedoradz Rejon 4
97 Jan Franciszek Kaźmierczak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
98 Szymon Kuriata 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
99 Maja Lipińska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
100 Natalia Misiak 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
101 Dominik Mleczkowski 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
102 Patryk Rzewuski 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
103 Łukasz Sarnacki 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
104 Gabriel Sidorowicz 92 100 92% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
105 Dionizy Staryszak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
106 Nikola Wardawa 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
107 Agata Wilk 92 100 92% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
108 Aleksandra Mandziej 91.7 100 91.7% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
109 Maja Burdzy 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
110 Michał Czaplicki 91 100 91% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
111 Martyna Kaczmarek 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
112 Tomasz Lisiecki 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
113 Mikołaj Mróz 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
114 Franciszek Samulski 91 100 91% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
115 Joanna Sądej 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
116 Marcin Tulej 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
117 Hubert Wojciechowski 91 100 91% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
118 Pola Wolska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
119 Aleksander Adamiec 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
120 Jacek Banaś 90 100 90% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
121 Cezary Maciej Czaniecki 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
122 Kamil Hurna 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
123 Jakub Jasak 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
124 Hanna Kluczycka 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
125 Kinga Konieczna 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
126 Eryk Krutow 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
127 Radosław Piłat 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
128 Wojciech Przybyszewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
129 Paweł Pękacz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
130 Wojciech Płotczyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
131 Katarzyna Roma Regeńczuk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
132 Piotr Romankiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
133 Cyprian Siekanko 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
134 Cyprian Skibicki 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
135 Igor Stolarek 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
136 Katarzyna Szymańska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
137 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
138 Michał Wojtkiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
139 Witold Łęcki 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
140 Szymon Bandura 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
141 Martyna Jarczewska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
142 Jakub Jędrzejczak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
143 Szymon Ksepko 89 100 89% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
144 Michał Kuleczka 89 100 89% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
145 Antoni Siemiński 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
146 Paweł Strzelec 89 100 89% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
147 Tymoteusz Wołyniec 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
148 Mateusz Zapał 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
149 Klaudia Łaniec 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
150 Fabian Deć 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
151 Mikołaj Jachimowicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
152 Maksymilian Klocek 88 100 88% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
153 Oliwier Kristel 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
154 Bartosz Mikołajczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
155 Miłosz Modrzyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
156 Paweł Mrowiec 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
157 Michał Starczewski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
158 Wojciech Stelmaszczuk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
159 Antonina Stürmer 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
160 Kamil Syniawa 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
161 Szymon Szakoła 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
162 Szymon Szybiński 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
163 Igor Tomkiewicz 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
164 Mateusz Trymbulak 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
165 Patrycja Cichowska 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
166 Bartosz Grześkowiak 87 100 87% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
167 Bartosz Galas 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
168 Marcin Kamiński 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
169 Tomasz Kondratowicz 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
170 Hanna Kopyt 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
171 Hanna Kowaliczek 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
172 Marek Kościelniak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
173 Wojciech Lenard 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
174 Kornel Malinowski 87 100 87% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
175 Hubert Mazur 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
176 Jonasz Michnowicz 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
177 Amelia Najder 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
178 Jan Pyczek 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
179 Aleksander Rygiel 87 100 87% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
180 Marcin Stawikowski 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
181 Julian Thomann 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
182 Bartosz Wojwod 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
183 Wojciech Zapart 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
184 Szymon Augustyniak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
185 Dominika Burzyńska 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
186 Mateusz Durkacz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
187 Daria Dzieżyc 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
188 Adam Ekiert 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
189 Ewa Figura 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
190 Wiktor Filipczuk 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
191 Maciej Gałązka 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
192 Hubert Godawski 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
193 Fabian, Krzysztof Gąsiorek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
194 Amelia Iwaszko 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
195 Marta Jabłońska 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
196 Kalina Kasperowicz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
197 Karol Kenigsberg 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
198 Adam Lewosiński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
199 Miłosz Niekrasz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
200 Kuba Niziałek 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
201 Adrian Odrobina 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
202 Julia Żukowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
203 Dawid Biereśniewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
204 Gracjan Gniot 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
205 Tymon Grudzień 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
206 Korneliusz Kaliszewski 85 100 85% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
207 Michał Kluwak 85 100 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
208 Aleksandra Kopczyńska 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Kunowicach, Kunowice Rejon 3
209 Magdalena Anna Kotkowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
210 Aleksandra Kowalska 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu, Przecław Rejon 6
211 Mateusz Kraciński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
212 Szymon Krasoń 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
213 Tymon Marchelewski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
214 Maria Markowska 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
215 Sebastian Matyasik 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
216 Maciej Zygmunt Matysik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
217 Błażej Małecki 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
218 Filip Mrożek 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
219 Maksym Nowaliński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
220 Kacper Piątek 85 100 85% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
221 Zuzanna Preisner 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
222 Magdalena Siedlecka 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Lubczynie, Lubczyno Rejon 1
223 Sławomir Stopa 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
224 Dominik Szołtek 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
225 Julia Szukała 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
226 Sebastian Żuk 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
227 Patryk Czarnecki 84.44 100 84.4% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
228 Szymon Bałuk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
229 Matylda Chmielewska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
230 Piotr Jaśkiewicz 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
231 Zuzanna Kaczoruk 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
232 Antoni Kaminiarz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
233 Łukasz Klisowski 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
234 Kacper Koźlik 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
235 Maciej Paluta 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
236 Julia Piwko 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
237 Lena Soroka 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
238 Tymoteusz Widenka 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
239 Jagoda Włodarczyk 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
240 Amelia Anna Andrzejewska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
241 Daniel Bogdanowicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
242 Szymon Borkowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
243 Jakub Brandt 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
244 Marcin Ignacy Błaszczyk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
245 Mikołaj Cichowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
246 Dominik Dubacki 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
247 Nikola Dębicka 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
248 Potr Galicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
249 Krzysztof Antoni Gil 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
250 Sebastian Henkel 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
251 Kacper Jóskowiak 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
252 Błażej Kaźmierak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
253 Wojciech Kidawa 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
254 Kacper Kliński 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
255 Filip Kobus 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
256 Adam Lisiecki 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
257 Jakub Michalczyk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
258 Kinga Mozol 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
259 Martyna Mądrawska 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
260 Igor Pauter 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
261 Filip Rejtan 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
262 Józef Rogoziński 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
263 Nina Sejnik 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Kunowicach, Kunowice Rejon 3
264 Szymon Siwek 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
265 Mieszko Ugolik 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
266 Wiktoria Łasecka 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
267 Wojciech Najdecki 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
268 Szymon Piasny 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
269 Kacper Bendiuł 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
270 Sara,Weronika Błaszkiewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
271 Wiktor Julian Caruk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra Rejon 5
272 Michalina Chełminiak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
273 Jan, Michał Czernia 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
274 Franciszek Dreger 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
275 Maja Gaweł 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
276 Nikola Gawryluk 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
277 Jakub Grzelak 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
278 Szymon Kochański 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
279 Kajetan Kowalczuk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
280 Paweł Kucaj 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
281 Mateusz Kuśmierz 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nietkowicach, Nietkowice Rejon 5
282 Bartosz Lenard 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
283 Tomasz Luberadzki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
284 Katarzyna Marszewska 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
285 Dominik Mańdziak 82 100 82% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
286 Miłosz Molenda 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
287 Jakub Mucha 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
288 Maciej Musialski 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
289 Szymon Rogoziński 82 100 82% Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
290 Michał Sigłowy 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
291 Patryk Srebniak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
292 Zuzanna Strochalska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
293 Filip Szumlewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Trzemeszno Lubuskie Rejon 3
294 Julia Tumicka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
295 Daniel, Piotr Tytus 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
296 Aleksandra Urbańska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
297 Michał Wawrzyniak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
298 Aleksandra Wójcik 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
299 Szymon Buganik 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
300 Kacper Ciesielski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
301 Zuzanna Czapnik 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
302 Aleksander Droń 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
303 Jakub Duliban 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
304 Paweł Ferdek 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
305 Dawid Gawinkowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
306 Bartosz Gzyl 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
307 Julia Kaczmarska 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
308 Łucja Kaliszak 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
309 Cyprian Korkozowicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
310 Albert Zygmunt Kubański 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
311 Dominika Kulesza 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
312 Igor Leśniewski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
313 Artur Mędryk 81 100 81% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
314 Karolina Orzechowska 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
315 Tomasz Sumera 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
316 Nikola Tołoczko 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
317 Szymon Wawrzyń 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
318 Miłosz Zastawny 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5
319 Mikołaj Tadeusz Ambrożko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
320 Vanessa Bada 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
321 Franciszek Bazylewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
322 Adrian Biel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
323 Agata Bilińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
324 Bruno Binek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
325 Kacper Bohdziun 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
326 Wojciech Borysiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
327 Igor Burzyński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
328 Patryk Cwynar 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
329 Kacper Cybulski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
330 Miłosz Czajka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
331 Oliwia Deptuła 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
332 Bartosz Dziemieńczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
333 Mateusz Dąbrowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
334 Piotr Front 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
335 Oliwia Amelia Glińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
336 Jacek Handzlik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
337 Radosław Haracz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
338 Michał Hołodniuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
339 Wojciech Jacewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
340 Weronika Jakubiec 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
341 Igor Jankowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
342 Alicja Anna Kaliszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
343 Izabela Kimaczyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
344 Miłosz Klejszta 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
345 Maria Kostecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
346 Wiktor Kowalczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
347 Bartosz Kowalski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
348 Julia Kościak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
349 Amelia Kościukiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
350 Weronika Krasowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
351 Igor Królicki 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
352 Krystian Kuliberda 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
353 Ewa Kultys 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
354 Antoni Kurant 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
355 Hubert Lichtański 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
356 Mikołaj Lis 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
357 Wiktor Lądwik 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
358 Marcin Makarowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Łysiny Rejon 4
359 Aleksander Michalak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
360 Przemysław Mielcarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
361 Łucja Minikowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
362 Bartosz Mituła 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
363 Patryk Mićko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
364 Aleksandra Mowczan 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
365 Amelia Muzaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
366 Oliwer Mytyk 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
367 Miłosz Myć 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
368 Julia Mędykowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
369 Radosław Nogajewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
370 Matuesz Okuniewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
371 Hanna Olkisz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
372 Jakub Orzeszko 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
373 Marcel Otwinowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
374 Arkadiusz Pacula 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
375 Jan Patelka 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
376 Dawid Podraza 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
377 Mateusz Potaszyński 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
378 Kinga Powchowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
379 Weronika Radkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
380 Paweł Franciszek Rady 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
381 Julia Sapkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
382 Mateusz Sawicki 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Lubczynie, Lubczyno Rejon 1
383 Hanna Sergiejczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
384 Zuzanna Sierpień 80 100 80% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
385 Wojciech Skrzypczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
386 Natalia Skrzypczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
387 Wiktor Sobiesiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
388 Piotr Stachurski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
389 Michał Stawchurski 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
390 Adam Maciej Styś 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
391 Franciszek Sulikowski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
392 Bartosz Sygutowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
393 Dominika Szafratowicz 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
394 Kornela Szymkowiak 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
395 Jakub Słomski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
396 Mieszko Słopecki 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
397 Hubert Tokarczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
398 Tymoteusz Tyliszczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
399 Tomasz Urbaniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
400 Anastazja Wanagiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
401 Emilia Wieczyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
402 Maja Wróbel 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
403 Maksymilian Wysokiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
404 Wiktoria Zaleska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
405 Kaja Anna Zatońska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
406 Wiktor Ćwikliński 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników