wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 24 z 114 (21.1%)
Data publikacji listy 2021-03-05 10:07:51 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Żarski, Żagański
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Szymon Gajda 40 40 100% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
2 Jacek Banaś 38 40 95% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
3 Antoni Kurant 37 40 92.5% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
4 Julia Bednarek 36 40 90% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
5 Michał Kluwak 36 40 90% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
6 Michał Kuros 36 40 90% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
7 Aleksandra Mandziej 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
8 Michał Sul 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
9 Tomasz Kanafa 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
10 Maksymilian Klocek 35 40 87.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
11 Igor Tomkiewicz 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
12 Igor Balawajder 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
13 Maria Gosławska 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
14 Tymon Grudzień 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
15 Marta Jabłońska 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
16 Miłosz Klejszta 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
17 Dominika Kulesza 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
18 Maja Lipińska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
19 Sebastian Matyasik 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
20 Stanisław Pająk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
21 Igor Stolarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
22 Miłosz Stężycki 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
23 Mateusz Walot 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
24 Bartosz Wojwod 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
25 Milena Kozińska 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
26 Cyprian Skibicki 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
27 Tomasz Woźniak 32 40 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
28 Kamila Garczyńska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
29 Radosław Haracz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
30 Korneliusz Kaliszewski 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
31 Antoni Karaś 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
32 Michał Suchecki 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
33 Maria Markowska 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
34 Franciszek Stelmach 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
35 Szymon Wawrzyń 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
36 Katarzyna Marszewska 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
37 Mateusz Potaszyński 28 40 70% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
38 Zuzanna Strochalska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
39 Adam Maciej Styś 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
40 Magdalena Czahajda 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
41 Aleksander Droń 27 40 67.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
42 Józef Rogoziński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
43 Gabriel Sidorowicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
44 Paweł Ferdek 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
45 Jacek Handzlik 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
46 Jakub Jasak 26 40 65% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
47 Hubert Lichtański 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
48 Bartosz Olechno 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
49 Paweł Piskorz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
50 Julian Thomann 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
51 Aleksandra Wójcik 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
52 Kacper Bendiuł 25 40 62.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
53 Fabian Deć 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
54 Mateusz Dąbrowicz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
55 Karol Kenigsberg 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
56 Kacper Kliński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
57 Hubert Mazur 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
58 Hubert Tokarczuk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
59 Wojciech Borysiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
60 Piotr Front 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
61 Bartosz Kruk 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
62 Szymon Kuriata 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
63 Aleksander Michalak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
64 Szymon Szakoła 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
65 Sebastian Żuk 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
66 Bartosz Sygutowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
67 Michał Capar 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
68 Łukasz Klisowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
69 Wiktor Kowalczyk 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
70 Ewa Kultys 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
71 Emilia Wieczyńska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
72 Hanna Kiwerc 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
73 Cyprian Korkozowicz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
74 Błażej Małecki 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
75 Artur Mędryk 21 40 52.5% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
76 Michał Starczewski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
77 Arkadiusz Pacula 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
78 Kacper Piątek 20 40 50% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
79 Zuzanna Preisner 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
80 Wiktoria Łasecka 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
81 Igor Burzyński 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
82 Dawid Gawinkowski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
83 Paweł Kucaj 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
84 Paweł Mrowiec 19 40 47.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
85 Jakub Mucha 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
86 Oliwer Mytyk 19 40 47.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
87 Aleksander Rygiel 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
88 Dominika Burzyńska 18 40 45% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
89 Daria Dzieżyc 18 40 45% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
90 Eryk Jackiewicz 18 40 45% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
91 Zuzanna Sierpień 18 40 45% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
92 Aleksandra Walińciak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
93 Wiktoria Zaleska 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
94 Michalina Chełminiak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
95 Potr Galicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
96 Patryk Mićko 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
97 Szymon Buganik 16 40 40% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
98 Aleksandra Kowalska 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu, Przecław Rejon 6
99 Dominik Mleczkowski 16 40 40% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
100 Zuzanna Czapnik 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
101 Kacper Koźlik 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
102 Natalia Misiak 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
103 Gabriela Sokołowska 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
104 Hubert Wojciechowski 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
105 Paweł Franciszek Rady 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
106 Kacper Cybulski 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
107 Maciej Gałązka 13 40 32.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
108 Kornela Szymkowiak 13 40 32.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
109 Witold Łęcki 12 40 30% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
110 Filip Mrożek 10 40 25% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
111 Natalia Skrzypczak 9 40 22.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
112 Martyna Jarczewska 7 40 17.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
113 Kacper Oparski nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
114 Karolina Orzechowska nieobecny/a 40 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników