wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 21 z 106 (19.8%)
Data publikacji listy 2021-03-05 10:07:51 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Piotr Romankiewicz 40 40 100% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
2 Kornelia Kaczmarek 38 40 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
3 Cezary Maciej Czaniecki 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
4 Jan Kamiński 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
5 Wiktor Jan Krysztofiak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
6 Jan Żybura 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
7 Piotr Antoszewski 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
8 Mariusz Stefanik 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
9 Franciszek Sulikowski 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
10 Jakub Buchert 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
11 Filip Gadzała 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
12 Karol Jan Gajewski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
13 Mikołaj Jachimowicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
14 Ignacy Jantas 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
15 Mateusz Jarmużek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
16 Maciej Karczewski 34 40 85% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
17 Jakub Fryderyk Kujtkowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
18 Maciej Zygmunt Matysik 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
19 Miłosz Modrzyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
20 Matuesz Okuniewski 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
21 Hanna Olkisz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
22 Maja Burdzy 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
23 Bartosz Ireneusz Gajewski 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
24 Franciszek Jan Kastelik 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
25 Szymon Ksepko 31 40 77.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
26 Jakub Jan Siuda 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
27 Antoni Władysław Kastelik 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
28 Miłosz Czajka 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
29 Bartosz Galas 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
30 Tymon Marchelewski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
31 Szymon Siwek 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
32 Natasza Tyliszczak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
33 Aleksandra Urbańska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
34 Tymoteusz Widenka 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
35 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
36 Mikołaj Tadeusz Ambrożko 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
37 Marcin Ignacy Błaszczyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
38 Kacper Ciesielski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
39 Wiktor Filipczuk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
40 Szymon Rogoziński 28 40 70% Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
41 Antoni Siemiński 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
42 Wera Julia Staszak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
43 Nikola Tołoczko 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
44 Wiktor Ćwikliński 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5
45 Antonina Stürmer 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
46 Kamil Syniawa 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
47 Tymoteusz Tyliszczak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
48 Agata Wilk 27 40 67.5% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
49 Kacper Daniel Boniakowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
50 Szymon Borkowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
51 Julia Cech 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
52 Michał Hołodniuk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
53 Karolina Jarosińska 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
54 Miłosz Molenda 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
55 Aleksandra Mowczan 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
56 Wojciech Skrzypczak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
57 Mateusz Trymbulak 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
58 Maja Gaweł 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
59 Oliwia Amelia Glińska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
60 Alicja Anna Kaliszewska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
61 Marek Kościelniak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
62 Filip Rejtan 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
63 Julia Żukowska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
64 Adrian Biel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
65 Krystian Kuliberda 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
66 Pola Ostapko 24 40 60% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
67 Julia Piwko 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
68 Wojciech Płotczyk 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
69 Wiktor Sobiesiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
70 Dominik Szołtek 24 40 60% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
71 Dawid Biereśniewicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
72 Sebastian Henkel 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
73 Jan Franciszek Kaźmierczak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
74 Julia Schulz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
75 Mateusz Dudzic 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
76 Tomasz Luberadzki 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
77 Sławomir Stopa 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
78 Miłosz Zastawny 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5
79 Wiktor Julian Caruk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra Rejon 5
80 Szymon Krasoń 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
81 Mateusz Kuśmierz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nietkowicach, Nietkowice Rejon 5
82 Piotr Stachurski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
83 Kaja Anna Zatońska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
84 Izabela Kimaczyńska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
85 Hanna Kowaliczek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
86 Wiktor Lądwik 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
87 Dominik Mańdziak 20 40 50% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
88 Patryk Cwynar 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
89 Kajetan Kowalczuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
90 Katarzyna Roma Regeńczuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
91 Bruno Binek 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
92 Gracjan Gniot 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
93 Hanna Kluczycka 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
94 Agata Bilińska 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
95 Kamil Hurna 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
96 Igor Jankowiak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
97 Kalina Kasperowicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
98 Dawid Podraza 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
99 Kornel Malinowski 16 40 40% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
100 Mikołaj Mróz 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
101 Rostyslav Puhach 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
102 Julia Kościak 10 40 25% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
103 Krzysztof Antoni Gil nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
104 Piotr Jaśkiewicz nieobecny/a 40 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
105 Jakub Mierzwiak nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
106 Zuzanna Nowak nieobecny/a 40 -- Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników