wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 5 z 28 (17.9%)
Data publikacji listy 2021-03-05 10:07:51 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Nowosolski, Wschowski
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Radosław Fudalej 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
2 Kuba Niziałek 36 40 90% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
3 Kacper Petreczko 36 40 90% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
4 Marcin Makarowski 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Łysiny Rejon 4
5 Szymon Augustyniak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
6 Karol Jędraszak 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa w Niedoradzu, Niedoradz Rejon 4
7 Nikola Dębicka 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
8 Michał Czaplicki 31 40 77.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
9 Franciszek Bazylewicz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
10 Antoni Kaminiarz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
11 Jeremiasz Czajkowski 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
12 Adrian Odrobina 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
13 Albert Zygmunt Kubański 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
14 Jan Patelka 24 40 60% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
15 Szymon Kochański 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
16 Patryk Srebniak 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
17 Filip Kobus 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
18 Łucja Minikowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
19 Mateusz Zapał 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
20 Katarzyna Szymańska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
21 Jakub Słomski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
22 Marcin Kamiński 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
23 Tomasz Urbaniak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
24 Maksym Nowaliński 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
25 Jan Pyczek 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
26 Mieszko Ugolik 10 40 25% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
27 Marcel Otwinowski 8 40 20% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
28 Daniel Bogdanowicz nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników