wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 18 z 82 (22%)
Data publikacji listy 2021-03-05 10:07:51 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Fabian Jurski 40 40 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Franciszek Dreger 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Paweł Pękacz 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Szymon Bałuk 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
5 Bartosz Grześkowiak 36 40 90% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Agata Żurek 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Tomasz Bojanowski 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
8 Bartosz Dziemieńczuk 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
9 Oskar Martyła 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Zofia Rabiega 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Jakub Brandt 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
12 Aleksander Chodór 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
13 Jakub Kostrzewa 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
14 Adam Lewosiński 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
15 Miłosz Niekrasz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Dionizy Staryszak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Mieszko Słopecki 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
18 Pola Wolska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
19 Lucjan Cudziło 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Antoni Drozd 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
21 Franciszek Samulski 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
22 Jan Stefańczyk 32 40 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Tymoteusz Wołyniec 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
24 Wojciech Jacewicz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Marcel Ozimek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Ewa Figura 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Maria Kostecka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
28 Magdalena Anna Kotkowska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
29 Przemysław Mielcarek 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
30 Radosław Piłat 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
31 Szymon Szybiński 30 40 75% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
32 Kornel Zawierucha 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
33 Natan Maleńki 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
34 Amelia Muzaj 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
35 Marcin Stawikowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
36 Wojciech Stelmaszczuk 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
37 Vanessa Bada 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
38 Szymon Bandura 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
39 Bartosz Kowalski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
40 Jakub Michalczyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
41 Bartosz Mituła 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
42 Antonina Stankowska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
43 Jakub Duliban 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
44 Adam Kuściński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
45 Mikołaj Lis 27 40 67.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Jonasz Michnowicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
47 Michał Sigłowy 27 40 67.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
48 Mateusz Durkacz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
49 Bartosz Gzyl 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
50 Igor Pauter 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
51 Matylda Chmielewska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
52 Amanda Kowalska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
53 Wojciech Zapart 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
54 Oliwier Kristel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
55 Igor Leśniewski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
56 Wojciech Przybyszewski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Michał Stawchurski 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
58 Julia Szukała 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
59 Joanna Sądej 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
60 Julia Tumicka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
61 Patryk Czarnecki 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
62 Jędrzej Galant 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
63 Maciej Musialski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
64 Julia Sapkowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
65 Magdalena Siedlecka 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Lubczynie, Lubczyno Rejon 1
66 Adam Ekiert 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
67 Hubert Godawski 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
68 Przemysław Kaczmarek 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
69 Kacper Bohdziun 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
70 Małgorzata Janiszyn 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
71 Martyna Mądrawska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
72 Maciej Paluta 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
73 Hanna Sergiejczuk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
74 Błażej Kaźmierak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
75 Marcel Legan 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
76 Mateusz Sawicki 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Lubczynie, Lubczyno Rejon 1
77 Oskar Szyszka 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
78 Szymon Janus 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
79 Zuzanna Pogorzelska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo Rejon 1
80 Oliwia Deptuła 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
81 Amelia Iwaszko 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
82 Tomasz Sumera 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników