Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
79 z 406 (19.5%)
Data publikacji listy
2021-03-05 10:07:51
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Fabian
Jurski
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
2
Piotr
Romankiewicz
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
3
Szymon
Gajda
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
4
Franciszek
Dreger
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Kornelia
Kaczmarek
38
40
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Radosław
Fudalej
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
7
Paweł
Pękacz
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Jacek
Banaś
38
40
95%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
9
Antoni
Kurant
37
40
92.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
10
Jan
Żybura
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
11
Cezary Maciej
Czaniecki
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Julia
Bednarek
36
40
90%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
13
Michał
Kuros
36
40
90%
Szkoła Podstawowa , Lubanice
Rejon 6
14
Szymon
Bałuk
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
15
Franciszek
Frelichowski
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
16
Bartosz
Grześkowiak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
17
Kacper
Petreczko
36
40
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
18
Michał
Kluwak
36
40
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
19
Jan
Kamiński
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
20
Wiktor Jan
Krysztofiak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Kuba
Niziałek
36
40
90%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
22
Aleksandra
Mandziej
36
40
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
23
Michał
Sul
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
24
Agata
Żurek
36
40
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
25
Hubert
Hałęza
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
26
Oskar
Martyła
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Piotr
Antoszewski
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Mariusz
Stefanik
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
29
Tomasz
Bojanowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
30
Bartosz
Dziemieńczuk
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Tomasz
Kanafa
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
32
Maksymilian
Klocek
35
40
87.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
33
Michał
Petlik
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
34
Franciszek
Sulikowski
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Igor
Tomkiewicz
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
36
Marcin
Makarowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego , Łysiny
Rejon 4
37
Zofia
Rabiega
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
38
Maja
Lipińska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
39
Mikołaj
Ciećwiera
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
40
Igor
Balawajder
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
41
Marta
Jabłońska
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
42
Piotr
Piela
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
43
Matuesz
Okuniewski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
44
Jakub
Kostrzewa
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
45
Adam
Lewosiński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
46
Łukasz
Sarnacki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
47
Dionizy
Staryszak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
48
Szymon
Augustyniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
49
Miłosz
Niekrasz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
50
Jakub
Buchert
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Sebastian
Matyasik
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
52
Aleksander
Chodór
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
53
Mateusz
Jarmużek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Ignacy
Jantas
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Konrad
Czekała
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
56
Maria
Gosławska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
57
Miłosz
Modrzyk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
58
Martyna
Kaczmarek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
59
Jakub Fryderyk
Kujtkowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Filip
Gadzała
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Maciej Zygmunt
Matysik
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Igor
Stolarek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
63
Mateusz
Walot
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
64
Jakub
Brandt
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
65
Karol Jan
Gajewski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
66
Mikołaj
Jachimowicz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
67
Stanisław
Pająk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
68
Miłosz
Stężycki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
69
Maciej
Karczewski
34
40
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
70
Hanna
Olkisz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
71
Michał
Wawrzyniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
72
Dominika
Kulesza
34
40
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
73
Igor
Wiencek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
74
Bartosz
Wojwod
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
75
Klaudia
Łaniec
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
76
Miłosz
Klejszta
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
77
Pola
Wolska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
78
Tymon
Grudzień
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
79
Mieszko
Słopecki
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
80
Maja
Burdzy
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
81
Karol
Jędraszak
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
82
Lucjan
Cudziło
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
83
Antoni
Drozd
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
84
Nikola
Dębicka
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
85
Milena
Kozińska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
86
Bartosz Ireneusz
Gajewski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
87
Franciszek
Samulski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
88
Franciszek
Wójtowicz
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
89
Cyprian
Skibicki
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
90
Tymoteusz
Wołyniec
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
91
Jan
Stefańczyk
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Tomasz
Woźniak
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
93
Franciszek Jan
Kastelik
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Szymon
Ksepko
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Kamila
Garczyńska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
96
Korneliusz
Kaliszewski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
97
Michał
Czaplicki
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
98
Wojciech
Jacewicz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
99
Tomasz
Lisiecki
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
100
Jakub Jan
Siuda
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Nikola
Wardawa
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
102
Radosław
Haracz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
103
Jakub
Mrozek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
104
Marcel
Ozimek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
105
Ewa
Figura
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
106
Antoni
Karaś
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
107
Antoni Władysław
Kastelik
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Maria
Kostecka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
109
Magdalena Anna
Kotkowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
110
Przemysław
Mielcarek
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
111
Radosław
Piłat
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
112
Adam
Lisiecki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
113
Kornel
Zawierucha
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
114
Michał
Suchecki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
115
Szymon
Szybiński
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
116
Miłosz
Czajka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
117
Jan, Michał
Czernia
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
118
Bartosz
Galas
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
119
Tymon
Marchelewski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
120
Franciszek
Stelmach
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
121
Franciszek
Bazylewicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
122
Grzegorz Zbigniew
Wojciechowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
123
Julia
Kaczmarska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
124
Szymon
Siwek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
125
Kinga
Mozol
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
126
Paweł
Strzelec
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
127
Tymoteusz
Widenka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
128
Wojciech
Stelmaszczuk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
129
Natasza
Tyliszczak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Natan
Maleńki
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
131
Antoni
Kaminiarz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
132
Wojciech
Kidawa
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
133
Szymon
Wawrzyń
29
40
72.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
134
Maria
Makowska
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
135
Lena
Soroka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
136
Amelia
Muzaj
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
137
Marcin
Stawikowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
138
Aleksandra
Urbańska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
139
Mikołaj Tadeusz
Ambrożko
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
140
Marcin Ignacy
Błaszczyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
141
Szymon
Bandura
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
142
Bartosz
Kowalski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
143
Antoni
Siemiński
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
144
Nikola
Tołoczko
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
145
Vanessa
Bada
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
146
Kacper
Ciesielski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
147
Wiktor
Filipczuk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Katarzyna
Marszewska
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
149
Jakub
Michalczyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
150
Bartosz
Mituła
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
151
Antonina
Stankowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
152
Wera Julia
Staszak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
153
Wiktor
Ćwikliński
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
154
Miłosz
Myć
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
155
Amelia
Najder
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
156
Mateusz
Potaszyński
28
40
70%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
157
Zuzanna
Strochalska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
158
Szymon
Rogoziński
28
40
70%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
159
Adam Maciej
Styś
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
160
Maksymilian
Wysokiński
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
161
Jeremiasz
Czajkowski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
162
Eryk
Krutow
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
163
Aleksander
Droń
27
40
67.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
164
Magdalena
Czahajda
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
165
Jakub
Duliban
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
166
Adam
Kuściński
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
167
Mikołaj
Lis
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
168
Antonina
Stürmer
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
169
Jonasz
Michnowicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
170
Aleksander
Adamiec
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Kaławie , Kaława
Rejon 2
171
Kamil
Syniawa
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
172
Michał
Sigłowy
27
40
67.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
173
Tymoteusz
Tyliszczak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
174
Agata
Wilk
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
175
Józef
Rogoziński
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
176
Gabriel
Sidorowicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
177
Filip
Wierzbicki
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
178
Kacper Daniel
Boniakowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
179
Mateusz
Durkacz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
180
Szymon
Borkowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
181
Igor
Pauter
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
182
Weronika
Radkiewicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
183
Mikołaj
Cichowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
184
Bartosz
Gzyl
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
185
Julia
Cech
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
186
Paweł
Ferdek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
187
Wojciech
Skrzypczak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
188
Jacek
Handzlik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
189
Michał
Hołodniuk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
190
Hubert
Lichtański
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
191
Aleksandra
Mowczan
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
192
Radosław
Nogajewski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
193
Miłosz
Molenda
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
194
Bartosz
Olechno
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
195
Adrian
Odrobina
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
196
Jakub
Jasak
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
197
Paweł
Piskorz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
198
Karolina
Jarosińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
199
Cyprian
Siekanko
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Kaławie , Kaława
Rejon 2
200
Mateusz
Trymbulak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
201
Julian
Thomann
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
202
Aleksandra
Wójcik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
203
Matylda
Chmielewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
204
Maja
Gaweł
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
205
Alicja Anna
Kaliszewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
206
Hanna
Kopyt
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
207
Fabian
Deć
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
208
Kacper
Bendiuł
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
209
Oliwia Amelia
Glińska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
210
Karol
Kenigsberg
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach , Siecieborzyce
Rejon 6
211
Filip
Rejtan
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
212
Julia
Żukowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
213
Mateusz
Dąbrowicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
214
Kacper
Kliński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
215
Marek
Kościelniak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
216
Amanda
Kowalska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
217
Wojciech
Lenard
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
218
Hubert
Tokarczuk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
219
Hubert
Mazur
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
220
Jagoda
Włodarczyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Kaławie , Kaława
Rejon 2
221
Wojciech
Zapart
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
222
Krystian
Kuliberda
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
223
Wojciech
Płotczyk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
224
Wojciech
Borysiak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
225
Adrian
Biel
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
226
Albert Zygmunt
Kubański
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
227
Igor
Leśniewski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
228
Oliwier
Kristel
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
229
Dominik
Dubacki
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
230
Szymon
Kuriata
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
231
Aleksander
Michalak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
232
Pola
Ostapko
24
40
60%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
233
Jan
Patelka
24
40
60%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
234
Julia
Tumicka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
235
Wojciech
Przybyszewski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
236
Bartosz
Kruk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
237
Piotr
Front
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
238
Julia
Piwko
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
239
Wiktor
Sobiesiak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
240
Julia
Szukała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
241
Szymon
Szakoła
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
242
Dominik
Szołtek
24
40
60%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
243
Joanna
Sądej
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
244
Sebastian
Żuk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
245
Michał
Stawchurski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
246
Dawid
Biereśniewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
247
Jan Franciszek
Kaźmierczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
248
Szymon
Kochański
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
249
Kinga
Powchowicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
250
Julia
Sapkowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
251
Patryk
Czarnecki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
252
Jędrzej
Galant
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
253
Sebastian
Henkel
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
254
Bartosz
Mikołajczyk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
255
Magdalena
Siedlecka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Lubczynie , Lubczyno
Rejon 1
256
Weronika
Krasowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
257
Maciej
Musialski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
258
Oliwia
Lipnicka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
259
Julia
Mędykowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej , Wierzbno
Rejon 2
260
Julia
Schulz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
261
Bartosz
Sygutowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
262
Michał
Capar
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
263
Sara,Weronika
Błaszkiewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
264
Mateusz
Dudzic
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
265
Hubert
Godawski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
266
Adam
Ekiert
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
267
Łucja
Kaliszak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
268
Wiktor
Kowalczyk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
269
Patryk
Srebniak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
270
Łukasz
Klisowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
271
Przemysław
Kaczmarek
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
272
Nikodem
Kobylnik
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
273
Igor
Królicki
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
274
Tomasz
Luberadzki
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
275
Sławomir
Stopa
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
276
Emilia
Wieczyńska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
277
Miłosz
Zastawny
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
278
Ewa
Kultys
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
279
Weronika
Jakubiec
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
280
Łucja
Minikowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
281
Małgorzata
Janiszyn
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
282
Tomasz
Kondratowicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
283
Kinga
Konieczna
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
284
Mateusz
Zapał
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
285
Kacper
Bohdziun
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
286
Hanna
Kiwerc
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
287
Wiktor Julian
Caruk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra
Rejon 5
288
Cyprian
Korkozowicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
289
Szymon
Krasoń
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
290
Michał
Kuleczka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
291
Mateusz
Kuśmierz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nietkowicach , Nietkowice
Rejon 5
292
Błażej
Małecki
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
293
Dominika
Szafratowicz
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
294
Filip
Kobus
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
295
Martyna
Mądrawska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
296
Artur
Mędryk
21
40
52.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
297
Maciej
Paluta
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
298
Szymon
Piasny
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
299
Hanna
Sergiejczuk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
300
Piotr
Stachurski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
301
Kaja Anna
Zatońska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
302
Michał
Starczewski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
303
Błażej
Kaźmierak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
304
Marcel
Legan
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
305
Dominik
Mańdziak
20
40
50%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
306
Hanna
Kowaliczek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
307
Izabela
Kimaczyńska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
308
Mateusz
Sawicki
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Lubczynie , Lubczyno
Rejon 1
309
Wiktoria
Łasecka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
310
Arkadiusz
Pacula
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
311
Katarzyna
Szymańska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
312
Wiktor
Lądwik
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
313
Filip
Szumlewicz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
314
Zuzanna
Preisner
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
315
Oskar
Szyszka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
316
Kacper
Piątek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
317
Wojciech
Najdecki
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
318
Jakub
Grzelak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
319
Agnieszka
Malinowska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
320
Jakub
Mucha
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
321
Paweł
Kucaj
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
322
Kajetan
Kowalczuk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
323
Paweł
Mrowiec
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
324
Fabian, Krzysztof
Gąsiorek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
325
Amelia Anna
Andrzejewska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
326
Zuzanna
Pogorzelska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
327
Bartosz
Lenard
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
328
Aleksander
Rygiel
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
329
Aleksandra
Kopczyńska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
330
Oliwer
Mytyk
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
331
Igor
Burzyński
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
332
Szymon
Janus
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
333
Danylo
Petrov
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
334
Jakub
Jędrzejczak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
335
Jakub
Słomski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
336
Katarzyna Roma
Regeńczuk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
337
Michał
Wojtkiewicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
338
Patryk
Cwynar
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
339
Dawid
Gawinkowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
340
Daria
Dzieżyc
18
40
45%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
341
Gracjan
Gniot
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
342
Marcin
Kamiński
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
343
Kacper
Jóskowiak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
344
Tomasz
Urbaniak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
345
Bruno
Binek
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
346
Hanna
Kluczycka
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
347
Zuzanna
Sierpień
18
40
45%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
348
Marcin
Tulej
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
349
Dominika
Burzyńska
18
40
45%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
350
Aleksandra
Walińciak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
351
Eryk
Jackiewicz
18
40
45%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
352
Wiktoria
Zaleska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
353
Michalina
Chełminiak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
354
Oliwia
Deptuła
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
355
Kamil
Hurna
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
356
Mateusz
Kraciński
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
357
Agata
Bilińska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
358
Potr
Galicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
359
Amelia
Iwaszko
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
360
Igor
Jankowiak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
361
Kalina
Kasperowicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
362
Maksym
Nowaliński
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
363
Zuzanna
Kaczoruk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
364
Patryk
Rzewuski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Kaławie , Kaława
Rejon 2
365
Patryk
Mićko
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
366
Daniel, Piotr
Tytus
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
367
Dawid
Podraza
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
368
Aleksandra
Kowalska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
369
Kornel
Malinowski
16
40
40%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
370
Dominik
Mleczkowski
16
40
40%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
371
Mikołaj
Mróz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
372
Maja
Wróbel
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
373
Szymon
Buganik
16
40
40%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
374
Kacper
Koźlik
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
375
Gabriela
Sokołowska
15
40
37.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
376
Jan
Pyczek
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
377
Zuzanna
Czapnik
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
378
Natalia
Misiak
15
40
37.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
379
Hubert
Wojciechowski
15
40
37.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
380
Paweł Franciszek
Rady
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
381
Patrycja
Cichowska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
382
Amelia
Kościukiewicz
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
383
Anastazja
Wanagiel
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
384
Jakub
Orzeszko
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
385
Kacper
Cybulski
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
386
Tomasz
Sumera
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
387
Maciej
Gałązka
13
40
32.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
388
Rostyslav
Puhach
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
389
Nina
Sejnik
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
390
Kornela
Szymkowiak
13
40
32.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
391
Witold
Łęcki
12
40
30%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
392
Mieszko
Ugolik
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
393
Filip
Mrożek
10
40
25%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
394
Julia
Kościak
10
40
25%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
395
Natalia
Skrzypczak
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
396
Marcel
Otwinowski
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
397
Martyna
Jarczewska
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
398
Nikola
Gawryluk
6
40
15%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
399
Krzysztof Antoni
Gil
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
400
Marcel
Kapała
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
401
Daniel
Bogdanowicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
402
Zuzanna
Nowak
nieobecny/a
40
--
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
403
Kacper
Oparski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
404
Piotr
Jaśkiewicz
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
405
Karolina
Orzechowska
nieobecny/a
40
--
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
406
Jakub
Mierzwiak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników