wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 79 z 406 (19.5%)
Data publikacji listy 2021-03-05 10:07:51 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Szymon Gajda 40 40 100% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
2 Fabian Jurski 40 40 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Piotr Romankiewicz 40 40 100% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
4 Franciszek Dreger 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Jacek Banaś 38 40 95% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
6 Radosław Fudalej 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
7 Kornelia Kaczmarek 38 40 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
8 Paweł Pękacz 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
9 Antoni Kurant 37 40 92.5% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
10 Szymon Bałuk 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
11 Julia Bednarek 36 40 90% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
12 Cezary Maciej Czaniecki 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
13 Franciszek Frelichowski 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
14 Bartosz Grześkowiak 36 40 90% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
15 Jan Kamiński 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
16 Michał Kluwak 36 40 90% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
17 Wiktor Jan Krysztofiak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
18 Michał Kuros 36 40 90% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
19 Aleksandra Mandziej 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
20 Kuba Niziałek 36 40 90% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
21 Kacper Petreczko 36 40 90% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
22 Michał Sul 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
23 Jan Żybura 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
24 Agata Żurek 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Piotr Antoszewski 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
26 Tomasz Bojanowski 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
27 Bartosz Dziemieńczuk 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
28 Hubert Hałęza 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
29 Tomasz Kanafa 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
30 Maksymilian Klocek 35 40 87.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
31 Marcin Makarowski 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Łysiny Rejon 4
32 Oskar Martyła 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
33 Michał Petlik 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
34 Zofia Rabiega 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
35 Mariusz Stefanik 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
36 Franciszek Sulikowski 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
37 Igor Tomkiewicz 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
38 Szymon Augustyniak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
39 Igor Balawajder 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
40 Jakub Brandt 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
41 Jakub Buchert 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
42 Aleksander Chodór 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
43 Mikołaj Ciećwiera 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
44 Konrad Czekała 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
45 Filip Gadzała 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
46 Karol Jan Gajewski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
47 Maria Gosławska 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
48 Tymon Grudzień 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
49 Marta Jabłońska 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
50 Mikołaj Jachimowicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
51 Ignacy Jantas 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
52 Mateusz Jarmużek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
53 Martyna Kaczmarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
54 Maciej Karczewski 34 40 85% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
55 Miłosz Klejszta 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
56 Jakub Kostrzewa 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Jakub Fryderyk Kujtkowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
58 Dominika Kulesza 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
59 Adam Lewosiński 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
60 Maja Lipińska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
61 Sebastian Matyasik 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
62 Maciej Zygmunt Matysik 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
63 Miłosz Modrzyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
64 Miłosz Niekrasz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
65 Matuesz Okuniewski 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
66 Hanna Olkisz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
67 Stanisław Pająk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
68 Piotr Piela 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
69 Łukasz Sarnacki 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
70 Dionizy Staryszak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
71 Igor Stolarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
72 Miłosz Stężycki 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
73 Mieszko Słopecki 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
74 Mateusz Walot 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
75 Michał Wawrzyniak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
76 Igor Wiencek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
77 Bartosz Wojwod 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
78 Pola Wolska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
79 Klaudia Łaniec 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
80 Maja Burdzy 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
81 Karol Jędraszak 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa w Niedoradzu, Niedoradz Rejon 4
82 Lucjan Cudziło 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
83 Antoni Drozd 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
84 Nikola Dębicka 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
85 Bartosz Ireneusz Gajewski 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
86 Milena Kozińska 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
87 Franciszek Samulski 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
88 Cyprian Skibicki 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
89 Jan Stefańczyk 32 40 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
90 Tymoteusz Wołyniec 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
91 Tomasz Woźniak 32 40 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
92 Franciszek Wójtowicz 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
93 Michał Czaplicki 31 40 77.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
94 Kamila Garczyńska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
95 Radosław Haracz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
96 Wojciech Jacewicz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
97 Korneliusz Kaliszewski 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
98 Franciszek Jan Kastelik 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
99 Szymon Ksepko 31 40 77.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
100 Tomasz Lisiecki 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
101 Jakub Mrozek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
102 Marcel Ozimek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
103 Jakub Jan Siuda 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
104 Nikola Wardawa 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
105 Ewa Figura 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
106 Antoni Karaś 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
107 Antoni Władysław Kastelik 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
108 Maria Kostecka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
109 Magdalena Anna Kotkowska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
110 Adam Lisiecki 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
111 Przemysław Mielcarek 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
112 Radosław Piłat 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
113 Michał Suchecki 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
114 Szymon Szybiński 30 40 75% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
115 Kornel Zawierucha 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
116 Franciszek Bazylewicz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
117 Miłosz Czajka 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
118 Jan, Michał Czernia 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
119 Bartosz Galas 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
120 Julia Kaczmarska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
121 Antoni Kaminiarz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
122 Wojciech Kidawa 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
123 Natan Maleńki 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
124 Tymon Marchelewski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
125 Maria Markowska 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
126 Kinga Mozol 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
127 Amelia Muzaj 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
128 Szymon Siwek 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
129 Lena Soroka 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
130 Marcin Stawikowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
131 Franciszek Stelmach 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
132 Wojciech Stelmaszczuk 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
133 Paweł Strzelec 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
134 Natasza Tyliszczak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
135 Aleksandra Urbańska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
136 Szymon Wawrzyń 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
137 Tymoteusz Widenka 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
138 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
139 Mikołaj Tadeusz Ambrożko 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
140 Vanessa Bada 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
141 Szymon Bandura 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
142 Marcin Ignacy Błaszczyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
143 Kacper Ciesielski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
144 Wiktor Filipczuk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
145 Bartosz Kowalski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
146 Katarzyna Marszewska 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
147 Jakub Michalczyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
148 Bartosz Mituła 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
149 Miłosz Myć 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
150 Amelia Najder 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
151 Mateusz Potaszyński 28 40 70% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
152 Szymon Rogoziński 28 40 70% Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
153 Antoni Siemiński 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
154 Antonina Stankowska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
155 Wera Julia Staszak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
156 Zuzanna Strochalska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
157 Adam Maciej Styś 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
158 Nikola Tołoczko 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
159 Maksymilian Wysokiński 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
160 Wiktor Ćwikliński 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5
161 Aleksander Adamiec 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
162 Magdalena Czahajda 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
163 Jeremiasz Czajkowski 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
164 Aleksander Droń 27 40 67.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
165 Jakub Duliban 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
166 Eryk Krutow 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
167 Adam Kuściński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
168 Mikołaj Lis 27 40 67.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
169 Jonasz Michnowicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
170 Józef Rogoziński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
171 Gabriel Sidorowicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
172 Michał Sigłowy 27 40 67.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
173 Antonina Stürmer 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
174 Kamil Syniawa 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
175 Tymoteusz Tyliszczak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
176 Filip Wierzbicki 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
177 Agata Wilk 27 40 67.5% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
178 Kacper Daniel Boniakowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
179 Szymon Borkowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
180 Julia Cech 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
181 Mikołaj Cichowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
182 Mateusz Durkacz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
183 Paweł Ferdek 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
184 Bartosz Gzyl 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
185 Jacek Handzlik 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
186 Michał Hołodniuk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
187 Karolina Jarosińska 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
188 Jakub Jasak 26 40 65% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
189 Hubert Lichtański 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
190 Miłosz Molenda 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
191 Aleksandra Mowczan 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
192 Radosław Nogajewski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
193 Adrian Odrobina 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
194 Bartosz Olechno 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
195 Igor Pauter 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
196 Paweł Piskorz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
197 Weronika Radkiewicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
198 Cyprian Siekanko 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
199 Wojciech Skrzypczak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
200 Julian Thomann 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
201 Mateusz Trymbulak 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
202 Aleksandra Wójcik 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
203 Kacper Bendiuł 25 40 62.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
204 Matylda Chmielewska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
205 Fabian Deć 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
206 Mateusz Dąbrowicz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
207 Maja Gaweł 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
208 Oliwia Amelia Glińska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
209 Alicja Anna Kaliszewska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
210 Karol Kenigsberg 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
211 Kacper Kliński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
212 Hanna Kopyt 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
213 Amanda Kowalska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
214 Marek Kościelniak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
215 Wojciech Lenard 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
216 Hubert Mazur 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
217 Filip Rejtan 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
218 Hubert Tokarczuk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
219 Jagoda Włodarczyk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
220 Wojciech Zapart 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
221 Julia Żukowska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
222 Adrian Biel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
223 Wojciech Borysiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
224 Dominik Dubacki 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
225 Piotr Front 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
226 Oliwier Kristel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
227 Bartosz Kruk 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
228 Albert Zygmunt Kubański 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
229 Krystian Kuliberda 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
230 Szymon Kuriata 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
231 Igor Leśniewski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
232 Aleksander Michalak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
233 Pola Ostapko 24 40 60% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
234 Jan Patelka 24 40 60% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
235 Julia Piwko 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
236 Wojciech Przybyszewski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
237 Wojciech Płotczyk 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
238 Wiktor Sobiesiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
239 Michał Stawchurski 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
240 Szymon Szakoła 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
241 Dominik Szołtek 24 40 60% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
242 Julia Szukała 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
243 Joanna Sądej 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
244 Julia Tumicka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
245 Sebastian Żuk 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
246 Dawid Biereśniewicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
247 Patryk Czarnecki 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
248 Jędrzej Galant 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
249 Sebastian Henkel 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
250 Jan Franciszek Kaźmierczak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
251 Szymon Kochański 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
252 Weronika Krasowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
253 Oliwia Lipnicka 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
254 Bartosz Mikołajczyk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
255 Maciej Musialski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
256 Julia Mędykowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
257 Kinga Powchowicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
258 Julia Sapkowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
259 Julia Schulz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
260 Magdalena Siedlecka 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Lubczynie, Lubczyno Rejon 1
261 Bartosz Sygutowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
262 Sara,Weronika Błaszkiewicz 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
263 Michał Capar 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
264 Mateusz Dudzic 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
265 Adam Ekiert 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
266 Hubert Godawski 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
267 Przemysław Kaczmarek 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
268 Łucja Kaliszak 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
269 Łukasz Klisowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
270 Nikodem Kobylnik 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
271 Wiktor Kowalczyk 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
272 Igor Królicki 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
273 Ewa Kultys 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
274 Tomasz Luberadzki 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
275 Patryk Srebniak 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
276 Sławomir Stopa 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
277 Emilia Wieczyńska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
278 Miłosz Zastawny 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5
279 Kacper Bohdziun 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
280 Wiktor Julian Caruk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra Rejon 5
281 Weronika Jakubiec 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
282 Małgorzata Janiszyn 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
283 Hanna Kiwerc 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
284 Filip Kobus 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
285 Tomasz Kondratowicz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
286 Kinga Konieczna 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
287 Cyprian Korkozowicz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
288 Szymon Krasoń 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
289 Michał Kuleczka 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
290 Mateusz Kuśmierz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nietkowicach, Nietkowice Rejon 5
291 Błażej Małecki 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
292 Łucja Minikowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
293 Martyna Mądrawska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
294 Artur Mędryk 21 40 52.5% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
295 Maciej Paluta 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
296 Szymon Piasny 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
297 Hanna Sergiejczuk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
298 Piotr Stachurski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
299 Michał Starczewski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
300 Dominika Szafratowicz 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
301 Mateusz Zapał 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
302 Kaja Anna Zatońska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
303 Błażej Kaźmierak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
304 Izabela Kimaczyńska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
305 Hanna Kowaliczek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
306 Marcel Legan 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
307 Wiktor Lądwik 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
308 Dominik Mańdziak 20 40 50% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
309 Arkadiusz Pacula 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
310 Kacper Piątek 20 40 50% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
311 Zuzanna Preisner 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
312 Mateusz Sawicki 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Lubczynie, Lubczyno Rejon 1
313 Filip Szumlewicz 20 40 50% Szkoła Podstawowa, Trzemeszno Lubuskie Rejon 3
314 Katarzyna Szymańska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
315 Oskar Szyszka 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
316 Wiktoria Łasecka 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
317 Amelia Anna Andrzejewska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
318 Igor Burzyński 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
319 Patryk Cwynar 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
320 Dawid Gawinkowski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
321 Jakub Grzelak 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
322 Fabian, Krzysztof Gąsiorek 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
323 Szymon Janus 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
324 Jakub Jędrzejczak 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
325 Aleksandra Kopczyńska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Kunowicach, Kunowice Rejon 3
326 Kajetan Kowalczuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
327 Paweł Kucaj 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
328 Bartosz Lenard 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
329 Agnieszka Malinowska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
330 Paweł Mrowiec 19 40 47.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
331 Jakub Mucha 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
332 Oliwer Mytyk 19 40 47.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
333 Wojciech Najdecki 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
334 Zuzanna Pogorzelska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo Rejon 1
335 Danylo Petrov 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
336 Katarzyna Roma Regeńczuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
337 Aleksander Rygiel 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
338 Jakub Słomski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
339 Michał Wojtkiewicz 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
340 Bruno Binek 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
341 Dominika Burzyńska 18 40 45% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
342 Daria Dzieżyc 18 40 45% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
343 Gracjan Gniot 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
344 Eryk Jackiewicz 18 40 45% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
345 Kacper Jóskowiak 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
346 Marcin Kamiński 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
347 Hanna Kluczycka 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
348 Zuzanna Sierpień 18 40 45% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
349 Marcin Tulej 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
350 Tomasz Urbaniak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
351 Aleksandra Walińciak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
352 Wiktoria Zaleska 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
353 Agata Bilińska 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
354 Michalina Chełminiak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
355 Oliwia Deptuła 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
356 Potr Galicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
357 Kamil Hurna 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
358 Amelia Iwaszko 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
359 Igor Jankowiak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
360 Zuzanna Kaczoruk 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
361 Kalina Kasperowicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
362 Mateusz Kraciński 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
363 Patryk Mićko 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
364 Maksym Nowaliński 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
365 Dawid Podraza 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
366 Patryk Rzewuski 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
367 Daniel, Piotr Tytus 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
368 Szymon Buganik 16 40 40% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
369 Aleksandra Kowalska 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu, Przecław Rejon 6
370 Kornel Malinowski 16 40 40% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
371 Dominik Mleczkowski 16 40 40% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
372 Mikołaj Mróz 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
373 Maja Wróbel 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
374 Zuzanna Czapnik 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
375 Kacper Koźlik 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
376 Natalia Misiak 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
377 Jan Pyczek 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
378 Gabriela Sokołowska 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
379 Hubert Wojciechowski 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
380 Patrycja Cichowska 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
381 Amelia Kościukiewicz 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
382 Jakub Orzeszko 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
383 Paweł Franciszek Rady 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
384 Anastazja Wanagiel 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
385 Kacper Cybulski 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
386 Maciej Gałązka 13 40 32.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
387 Rostyslav Puhach 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
388 Nina Sejnik 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa w Kunowicach, Kunowice Rejon 3
389 Tomasz Sumera 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
390 Kornela Szymkowiak 13 40 32.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
391 Witold Łęcki 12 40 30% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
392 Julia Kościak 10 40 25% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
393 Filip Mrożek 10 40 25% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
394 Mieszko Ugolik 10 40 25% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
395 Natalia Skrzypczak 9 40 22.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
396 Marcel Otwinowski 8 40 20% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
397 Martyna Jarczewska 7 40 17.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
398 Nikola Gawryluk 6 40 15% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
399 Daniel Bogdanowicz nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
400 Krzysztof Antoni Gil nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
401 Piotr Jaśkiewicz nieobecny/a 40 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
402 Marcel Kapała nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
403 Jakub Mierzwiak nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
404 Zuzanna Nowak nieobecny/a 40 -- Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
405 Kacper Oparski nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
406 Karolina Orzechowska nieobecny/a 40 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników