wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 35 pkt z 40 pkt (88%) Zakwalifikowani 2 z 21 (9.5%)
Data publikacji listy 2021-04-22 14:03:49 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Piotr Romankiewicz 40 40 100% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
2 Wiktor Jan Krysztofiak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
3 Jakub Fryderyk Kujtkowski 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
4 Kornelia Kaczmarek 31 40 77.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
5 Miłosz Modrzyk 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
6 Matuesz Okuniewski 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
7 Mariusz Stefanik 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
8 Jan Kamiński 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
9 Maciej Karczewski 28 40 70% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
10 Mikołaj Jachimowicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
11 Ignacy Jantas 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
12 Jan Żybura 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
13 Karol Jan Gajewski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
14 Mateusz Jarmużek 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
15 Piotr Antoszewski 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
16 Franciszek Sulikowski 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
17 Filip Gadzała 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
18 Cezary Maciej Czaniecki 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
19 Jakub Buchert 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
20 Hanna Olkisz 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
21 Maciej Zygmunt Matysik 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników