wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Historia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 35 pkt z 40 pkt (88%) Zakwalifikowani 12 z 79 (15.2%)
Data publikacji listy 2021-04-22 14:03:49 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Piotr Romankiewicz 40 40 100% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
2 Fabian Jurski 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Szymon Gajda 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
4 Michał Sul 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
5 Julia Bednarek 36 40 90% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
6 Radosław Fudalej 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
7 Tomasz Kanafa 36 40 90% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
8 Wiktor Jan Krysztofiak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
9 Mieszko Słopecki 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Szymon Bałuk 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
11 Mikołaj Ciećwiera 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
12 Igor Wiencek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
13 Maksymilian Klocek 34 40 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
14 Jakub Kostrzewa 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
15 Bartosz Dziemieńczuk 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Franciszek Frelichowski 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
17 Martyna Kaczmarek 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
18 Jakub Fryderyk Kujtkowski 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
19 Stanisław Pająk 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
20 Łukasz Sarnacki 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
21 Bartosz Wojwod 32 40 80% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
22 Agata Żurek 32 40 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Kornelia Kaczmarek 31 40 77.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
24 Aleksandra Mandziej 31 40 77.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
25 Miłosz Modrzyk 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
26 Matuesz Okuniewski 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
27 Kacper Petreczko 31 40 77.5% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
28 Mariusz Stefanik 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
29 Michał Wawrzyniak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
30 Tymon Grudzień 30 40 75% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
31 Miłosz Klejszta 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
32 Dominika Kulesza 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
33 Pola Wolska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
34 Jakub Brandt 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
35 Konrad Czekała 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
36 Jan Kamiński 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
37 Maciej Karczewski 28 40 70% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
38 Piotr Piela 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
39 Miłosz Stężycki 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
40 Mikołaj Jachimowicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
41 Ignacy Jantas 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
42 Jan Żybura 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
43 Hubert Hałęza 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
44 Dionizy Staryszak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
45 Igor Stolarek 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
46 Karol Jan Gajewski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
47 Mateusz Jarmużek 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
48 Michał Kluwak 25 40 62.5% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
49 Michał Kuros 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
50 Adam Lewosiński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
51 Maja Lipińska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
52 Oskar Martyła 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
53 Piotr Antoszewski 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
54 Tomasz Bojanowski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
55 Aleksander Chodór 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
56 Miłosz Niekrasz 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Franciszek Sulikowski 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
58 Bartosz Grześkowiak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
59 Paweł Pękacz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
60 Zofia Rabiega 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
61 Szymon Augustyniak 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
62 Filip Gadzała 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
63 Cezary Maciej Czaniecki 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
64 Maria Gosławska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
65 Marcin Makarowski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Łysiny Rejon 4
66 Igor Balawajder 20 40 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
67 Jakub Buchert 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
68 Franciszek Dreger 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
69 Antoni Kurant 20 40 50% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
70 Hanna Olkisz 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
71 Jacek Banaś 19 40 47.5% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
72 Maciej Zygmunt Matysik 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
73 Sebastian Matyasik 18 40 45% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
74 Kuba Niziałek 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
75 Marta Jabłońska 16 40 40% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
76 Mateusz Walot 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
77 Michał Petlik 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
78 Igor Tomkiewicz 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
79 Klaudia Łaniec 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników