wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Chemia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 77 z 77 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:08 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Kornelia Bartoszewicz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
2 Ziemowit Demut-Wachocki 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
3 Zuzanna Szymaniec 100 100 100% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
4 Amelia Jakowicka 97 100 97% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
5 Emilia Lubnau 97 100 97% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
6 Małgorzata Sykała 97 100 97% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
7 Anna Szakiel 97 100 97% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
8 Nela Wojewódka 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
9 Alicja Zdych 96.15 100 96.2% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
10 Piotr Sługocki 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
11 Julia Świetlicka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
12 Bartłomiej Wojciechowski 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
13 Piotr Pisański 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
14 Aleksandra Walińciak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
15 Matylda Wojewódka 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
16 Jakub Pacześny 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Marta Budner 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
18 Jakub Chyży 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Jakub Janków 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
20 Zuzanna Kubaja 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
21 Kacper Krakowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
22 Stanisław Pająk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
23 Mateusz Szachowicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
24 Hanna Skiba 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
25 Jakub Stepaniak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
26 Kamil Domaszewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Adam Kwiatkowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
28 Natalia Mniedło 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
29 Zofia Hanna Sierachan 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
30 Maja Trzcińska 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
31 Michał Najder 87.5 100 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
32 Nikola Lachowska 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
33 Szymon Buganik 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
34 Ania Malinowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
35 Rafał Małek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
36 Amelia Szulc 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec Rejon 1
37 Vanessa Borowiecka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
38 Dominik Hutnik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
39 Wiktor Mądroszyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
40 Oliwier Wróbel 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
41 Piotr Stachurski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
42 Alicja Kołodziej 83.3 100 83.3% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
43 Magdalena Łosyk 83.3 100 83.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
44 Zhorzh Perekhodiuk 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
45 Karol Stoszek 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
46 Maria Beszczyńska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
47 Julia Hutyra 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
48 Hiacynta Otto 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
49 Michał Pinkowski 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
50 Adam Wilczewski 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
51 Julia Zalas 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
52 Dominika Łagoś 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
53 Rafał Panachida 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
54 Tomasz Szydło 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
55 Viktor Wąchała 81 100 81% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
56 Jakub Śmigielski 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
57 Lena Młynaryk 80.77 100 80.8% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
58 Weronika Gruchacz 80.8 100 80.8% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
59 Alicja Jędrachowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
60 Bartłomiej Koberski 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
61 Aleksander Kępiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
62 Hanna Kędzior 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
63 Julia Liberadzka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
64 Marcin Markowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
65 Daria Martyniuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
66 Bartosz Nikorowski 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
67 Maksymilian Pałyga 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
68 Kinga Piaskowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
69 Maja Siczyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
70 Zofia Stankowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
71 Jakub Sulikowski 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
72 Jakub Tolłoczko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
73 Julia Tratkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
74 Kuba Turzański 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
75 Jakub Worach 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
76 Mateusz Wziętek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
77 Franciszek Łopuszański 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników