wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Chemia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 8 z 77 (10.4%)
Data publikacji listy 2021-03-12 09:47:14 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Bartłomiej Wojciechowski 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
2 Jakub Pacześny 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Kornelia Bartoszewicz 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
4 Julia Hutyra 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
5 Stanisław Pająk 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
6 Ziemowit Demut-Wachocki 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
7 Natalia Mniedło 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
8 Michał Pinkowski 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
9 Matylda Wojewódka 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
10 Adam Kwiatkowski 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
11 Piotr Sługocki 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
12 Mateusz Szachowicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
13 Zuzanna Szymaniec 29 40 72.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
14 Nela Wojewódka 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
15 Jakub Chyży 27 40 67.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Alicja Kołodziej 27 40 67.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
17 Piotr Pisański 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
18 Dominik Hutnik 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
19 Zhorzh Perekhodiuk 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
20 Zofia Hanna Sierachan 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
21 Jakub Stepaniak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
22 Kuba Turzański 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
23 Julia Świetlicka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
24 Kamil Domaszewicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Nikola Lachowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
26 Maria Beszczyńska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Maksymilian Pałyga 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
28 Karol Stoszek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
29 Anna Szakiel 21 40 52.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
30 Viktor Wąchała 21 40 52.5% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
31 Marta Budner 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
32 Kacper Krakowski 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
33 Daria Martyniuk 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
34 Aleksandra Walińciak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
35 Ania Malinowska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
36 Marcin Markowski 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
37 Adam Wilczewski 18 40 45% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
38 Rafał Panachida 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
39 Hanna Skiba 17 40 42.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
40 Jakub Tolłoczko 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
41 Franciszek Łopuszański 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Amelia Jakowicka 16 40 40% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
43 Piotr Stachurski 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
44 Maja Trzcińska 16 40 40% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
45 Alicja Zdych 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
46 Weronika Gruchacz 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
47 Jakub Janków 15 40 37.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
48 Bartłomiej Koberski 15 40 37.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
49 Julia Liberadzka 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
50 Emilia Lubnau 15 40 37.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
51 Rafał Małek 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
52 Michał Najder 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
53 Jakub Sulikowski 15 40 37.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
54 Tomasz Szydło 15 40 37.5% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
55 Jakub Worach 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
56 Lena Młynaryk 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
57 Mateusz Wziętek 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
58 Julia Zalas 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
59 Dominika Łagoś 13 40 32.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
60 Magdalena Łosyk 13 40 32.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
61 Szymon Buganik 12 40 30% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
62 Hiacynta Otto 12 40 30% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
63 Maja Siczyńska 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
64 Vanessa Borowiecka 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
65 Hanna Kędzior 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
66 Aleksander Kępiński 10 40 25% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
67 Jakub Śmigielski 10 40 25% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
68 Julia Tratkiewicz 9 40 22.5% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
69 Zuzanna Kubaja 8 40 20% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
70 Alicja Jędrachowicz 7 40 17.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
71 Bartosz Nikorowski 7 40 17.5% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
72 Małgorzata Sykała 6 40 15% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
73 Kinga Piaskowska 4 40 10% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
74 Zofia Stankowska 4 40 10% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
75 Amelia Szulc 4 40 10% Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec Rejon 1
76 Oliwier Wróbel 3 40 7.5% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
77 Wiktor Mądroszyk nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników