wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 6 z 36 (16.7%)
Data publikacji listy 2021-04-30 14:30:42 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty cz. pisemna cz. ustna max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Hanna Zienkiewicz 56 0 0 60 93.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
2 Maciej Czekaj 52 0 0 60 86.7% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
3 Alexandra Szykuła 52 0 0 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
4 Paweł Budziak 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
5 Sebastian Grzywacz 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
6 Alexandra Rębisz 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
7 Oleksandra Buldakova 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
8 Aleksandra Lichuta 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
9 Paweł Stanisław Badurek 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
10 Paulina Anna Makowska 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
11 Liwia Mazurczak 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
12 Klaudia Niedźwiecka 49 0 0 60 81.7% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
13 Tymoteusz Widenka 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
14 Maja Czechowska 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
15 Natalia Forgel 48 0 0 60 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
16 Robert Marciniak 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
17 Wiktoria Szramska 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
18 Maciej Mikołaj Łojko 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
19 Zuzanna Czepan 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
20 Lena Daszkiewicz 46 0 0 60 76.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
21 Bartosz Klóska 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
22 Marek Szymon Szekalski 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
23 Francis Yeow 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
24 Cezary Borzęcki 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
25 Gabriela Jaszczyszyn 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
26 Maja Kozłowska 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
27 Anna Zofia Malska 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
28 Amelia Kubiak 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
29 Bruno Masłowski 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
30 Dawid Owsiński 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
31 Hubert Sobolewski 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
32 Wojciech Bryszewski 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
33 Wiktoria Kozłowska 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
34 Paweł Samol 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
35 Kornelia Bartoszewicz 42 0 0 60 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
36 Krzysztof Ossowski 32 0 0 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników