wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 9 z 34 (26.5%)
Data publikacji listy 2021-04-30 14:30:42 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty cz. pisemna cz. ustna max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Julia Szwaluk 55 0 0 60 91.7% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
2 Maja Listewnik 54 0 0 60 90% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Leszek Jarocki 53 0 0 60 88.3% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Natasza Kowalska 53 0 0 60 88.3% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Alexandra Siwek 53 0 0 60 88.3% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
6 Jakub Kukier 51 0 0 60 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Aleksandra Miłosz 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
8 Kacper Morawski 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
9 Owen Nawrocki 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Szymon Dominiak 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Maksymilian Góral 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
12 Piotr Orzechowski 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
13 Igor Krupowicz 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
14 Nikodem Mariankowski 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
15 Karolina Iłyk 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Wanting Lin 48 0 0 60 80% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Bartosz Malinowski 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
18 Hannah Nowicka Elwakil 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Lena Stolarska 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
20 Kaja Trukszyn 48 0 0 60 80% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
21 Marek Wachnik 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
22 Wojciech Grala 47 0 0 60 78.3% Szkoła Podstawowa w Ogardach, Ogardy Rejon 1
23 Maya Ikedionwu 47 0 0 60 78.3% I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
24 Olgierd Kutereba 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Kevin Lech 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
26 Dominika Rucka 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Ernest Chudzik 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
28 Maxym Sadłowski 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
29 Filip Wrzesiński 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
30 Paulina Ficner 42 0 0 60 70% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
31 Natasza Pawlak 41 0 0 60 68.3% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
32 Oliwier Szylak 41 0 0 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
33 Wojciech Błajda 38 0 0 60 63.3% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
34 Kacper Machowiak 37 0 0 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników