wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 23 z 114 (20.2%)
Data publikacji listy 2021-04-30 14:30:42 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty cz. pisemna cz. ustna max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Oskar Weber 57 0 0 60 95% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
2 Hanna Zienkiewicz 56 0 0 60 93.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
3 Julia Szwaluk 55 0 0 60 91.7% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
4 Artur Weber 55 0 0 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
5 Maja Listewnik 54 0 0 60 90% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Rafał Małek 54 0 0 60 90% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
7 Leszek Jarocki 53 0 0 60 88.3% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
8 Natasza Kowalska 53 0 0 60 88.3% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
9 Alexandra Siwek 53 0 0 60 88.3% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
10 Maciej Czekaj 52 0 0 60 86.7% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
11 Anna Prokopczyk 52 0 0 60 86.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
12 Amelia Sendrowicz 52 0 0 60 86.7% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
13 Alexandra Szykuła 52 0 0 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
14 Paweł Budziak 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
15 Sebastian Grzywacz 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
16 Jakub Kukier 51 0 0 60 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Aleksandra Miłosz 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
18 Kacper Morawski 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Owen Nawrocki 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Michał Rutkowski 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
21 Alexandra Rębisz 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
22 Izabela Stankiewicz 51 0 0 60 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
23 Igor Tomkiewicz 51 0 0 60 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
24 Oleksandra Buldakova 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
25 Szymon Dominiak 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Vanessa Dziedzic 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
27 Maksymilian Góral 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
28 Adam Hewa 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
29 Adam Ksej 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
30 Aleksandra Lichuta 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
31 Piotr Orzechowski 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
32 Sergiusz Turkiewicz 50 0 0 60 83.3% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
33 Paweł Stanisław Badurek 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
34 Igor Krupowicz 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
35 Nikodem Mariankowski 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
36 Paulina Anna Makowska 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
37 Liwia Mazurczak 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
38 Klaudia Niedźwiecka 49 0 0 60 81.7% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
39 Jakub Niedźwiecki 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
40 Tymoteusz Widenka 49 0 0 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
41 Maja Czechowska 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
42 Radosław Fudalej 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
43 Natalia Forgel 48 0 0 60 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
44 Karolina Iłyk 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
45 Krzysztof Jeziorski 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
46 Wanting Lin 48 0 0 60 80% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
47 Bartosz Malinowski 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
48 Robert Marciniak 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
49 Julia Merda 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
50 Hannah Nowicka Elwakil 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
51 Alicja Pusiarska 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
52 Lena Stolarska 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
53 Wiktoria Szramska 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
54 Kaja Trukszyn 48 0 0 60 80% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
55 Marek Wachnik 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
56 Maciej Mikołaj Łojko 48 0 0 60 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
57 Wojciech Grala 47 0 0 60 78.3% Szkoła Podstawowa w Ogardach, Ogardy Rejon 1
58 Julia Hoc 47 0 0 60 78.3% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
59 Maya Ikedionwu 47 0 0 60 78.3% I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
60 Barbara Piaszczyńska 47 0 0 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
61 Joanna Rosiak 47 0 0 60 78.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
62 Lena Żywicka 47 0 0 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
63 Amelia Bajon 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
64 Zuzanna Czepan 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
65 Lena Daszkiewicz 46 0 0 60 76.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
66 Bartosz Klóska 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
67 Olgierd Kutereba 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
68 Kevin Lech 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
69 Dominika Rucka 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
70 Marek Szymon Szekalski 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
71 Francis Yeow 46 0 0 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
72 Cezary Borzęcki 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
73 Kornelia Budzan 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
74 Ernest Chudzik 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
75 Mateusz Andrzej Gała 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
76 Gabriela Jaszczyszyn 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
77 Marta Kowalewska 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
78 Maja Kozłowska 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
79 Anna Zofia Malska 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
80 Maxym Sadłowski 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
81 Hanna Samelska 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
82 Zuzanna Żuberek 45 0 0 60 75% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
83 Jakub Faron 44 0 0 60 73.3% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
84 Szymon Kopczyński 44 0 0 60 73.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
85 Amelia Kubiak 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
86 Bruno Masłowski 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
87 Zofia Mielnik 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
88 Dawid Owsiński 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
89 Hubert Sobolewski 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
90 Filip Wrzesiński 44 0 0 60 73.3% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
91 Wojciech Bryszewski 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
92 Wiktoria Kozłowska 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
93 Marianna Krusz 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
94 Antoni Kurant 43 0 0 60 71.7% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
95 Patryk Lewandowski 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
96 Michał Petlik 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
97 Paweł Rybaczek 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy, Łęknica Rejon 6
98 Paweł Samol 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
99 Nela Songin 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
100 Jacek Ćwik 43 0 0 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
101 Kornelia Bartoszewicz 42 0 0 60 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
102 Paulina Ficner 42 0 0 60 70% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
103 Hanna Kiwerc 42 0 0 60 70% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
104 Jakub Łącki 42 0 0 60 70% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
105 Sandra Żołędziewska 42 0 0 60 70% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
106 Natasza Pawlak 41 0 0 60 68.3% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
107 Oliwier Szylak 41 0 0 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
108 Wojciech Błajda 38 0 0 60 63.3% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
109 Mateusz Dąbrowicz 38 0 0 60 63.3% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
110 Kacper Machowiak 37 0 0 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
111 Karolina Kułak 33 0 0 60 55% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
112 Krzysztof Ossowski 32 0 0 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
113 Hanna Godziątkowska 23 0 0 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
114 Laura Gajkowska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników