wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 36 z 268 (13.4%)
Data publikacji listy 2021-03-15 14:33:04 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Aleksandra Lichuta 57 60 95% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
2 Alexandra Rębisz 57 60 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
3 Lena Daszkiewicz 55 60 91.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
4 Sebastian Grzywacz 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
5 Liwia Mazurczak 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
6 Alexandra Szykuła 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
7 Hanna Zienkiewicz 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
8 Anna Zofia Malska 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
9 Klaudia Niedźwiecka 53 60 88.3% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
10 Tymoteusz Widenka 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
11 Cezary Borzęcki 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
12 Wojciech Bryszewski 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
13 Maciej Czekaj 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
14 Gabriela Jaszczyszyn 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
15 Bartosz Klóska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
16 Maja Kozłowska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
17 Wiktoria Szramska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
18 Paweł Stanisław Badurek 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
19 Kornelia Bartoszewicz 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
20 Paweł Budziak 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
21 Oleksandra Buldakova 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
22 Maja Czechowska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
23 Zuzanna Czepan 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
24 Natalia Forgel 51 60 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
25 Wiktoria Kozłowska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
26 Amelia Kubiak 51 60 85% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
27 Paulina Anna Makowska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
28 Robert Marciniak 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
29 Bruno Masłowski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
30 Krzysztof Ossowski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
31 Dawid Owsiński 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
32 Paweł Samol 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
33 Hubert Sobolewski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
34 Marek Szymon Szekalski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
35 Francis Yeow 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
36 Maciej Mikołaj Łojko 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
37 Maja Marchelek 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
38 Gabriela Anders 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
39 Maja Kusz 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
40 Wojciech Lubin 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
41 Wojciech Marzec 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
42 Anna Helena Nosewicz 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
43 Michał Rogowicz 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
44 Zuzanna Szymaniec 49 60 81.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
45 Krystian Artur Banasiak 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
46 Wiktor Gierasimowicz 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
47 Brian Preston 48 60 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
48 Julia Schreyner 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
49 Karolina Skowronek 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
50 Piotr Tomasz Urbański 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
51 Filip Wójcik 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
52 Magdalena Łosyk 48 60 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
53 Zofia Błaszczak 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
54 Kacper Jodajtis 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
55 Zbigniew Kamrat 47 60 78.3% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
56 Filip Milan Marcinkowski 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
57 Hanna Miesiaczyk 47 60 78.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
58 Diego Moran-Sroka 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
59 Aleksandra Poczekaj 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
60 Karim Ahmod Alaili 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
61 Jakub Kopański 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
62 Julia Nagórska 46 60 76.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
63 Zuzanna Halina Urbaniak 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
64 Zofia Anna Gruszczyńska 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
65 Artem Makarenko 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
66 Nicola Marszałek 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
67 Zuzanna Matysiak 45 60 75% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
68 Wera Julia Staszak 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
69 Weronika Szarek 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
70 Marika Szmańda 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
71 Antonina Wachowska 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
72 Adam Wolański 45 60 75% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
73 Agata Śmiłowska 45 60 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
74 Marta Garbacz 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
75 Aleksandra Magdalena Kwiecień 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
76 Michał Lewandowski 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
77 Hubert May 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
78 Hanna Staśkiewicz 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
79 Mikołaj Jakub Szlosowski 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
80 Bruno Chudecki 43 60 71.7% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
81 Cezary Maciej Czaniecki 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
82 Katarzyna Marta Hećko 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
83 Karol Skorodecki 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
84 Piotr Jan Stachurski 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
85 Alex Wróż 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
86 Helena Zembrzuska 43 60 71.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
87 Olgierd Antoni Bogucki 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
88 Szymon Cieślak 42 60 70% Szkoła Podstawowa w Gęstowicach, Gęstowice Rejon 5
89 Kornel Malinowski 42 60 70% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
90 Julia Mleczko 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
91 Błażej Mączewski 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
92 Nadia Karina Nowak 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
93 Pola Perzanowska 42 60 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
94 Hubert Silny 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
95 Adam Skalski 42 60 70% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
96 Jakub Szczepaniak 42 60 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
97 Julia Zofia Wojciechowicz 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
98 Kinga Wojtowicz 42 60 70% Szkoła Podstawowa, Bytnica Rejon 5
99 Małgorzata Żmuda 42 60 70% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
100 Zuzanna Urszula Borkowska 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
101 Aleksandra Boryka 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
102 Michał Jakub Cybal 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
103 Hanna Guty 41 60 68.3% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
104 Marcelina Kasprzyk 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
105 Michalina Kastelik 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
106 Daniel Kołodziejczyk 41 60 68.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
107 Zuzanna Krzyżewska 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
108 Kacper Makarski 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
109 Julia Mikulska 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
110 Piotr Sługocki 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
111 Benjamin Tymon Tomkowiak 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
112 Mateusz Truszkiewicz 41 60 68.3% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
113 Jagoda Magdalena Urbaniak 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
114 Szymon Wojtasiak 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
115 Leon Niemir Wachowski 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
116 Agata Bondyra 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
117 Marta Budner 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
118 Amelia Grela 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
119 Marek Judkiewicz 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
120 Maciej Karczewski 40 60 66.7% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
121 Jakub Rafał Koturbasz 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
122 Adrianna Michalak 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
123 Tola Myszkowska 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
124 Tomasz Maciej Ogórek 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
125 Aleksander Wiśniewski 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
126 Piotr Tadeusz Woźniak 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
127 Maciej Bartkiewicz 39 60 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
128 Hanna Kluczycka 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
129 Justyna Patan 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
130 Ewa Szurkowska 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
131 Aleksandra Walczak 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
132 Michalina Żemło 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
133 Mikołaj Klaudiusz Gruszewski 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
134 Mikołaj Tomasz Gudzowski 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
135 Julia Jarmolonek 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
136 Natalia Barbara Jokiel 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
137 Oskar Kmieć 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
138 Julia Kozakiewicz 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
139 Maciej Vincent Mleczak 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
140 Maria Stanowska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
141 Hanna Walczak 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
142 Dominika Maria Wendowska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
143 Hanna Hrywna 37 60 61.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
144 Wiktoria Jarosz 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
145 Hanna Katarzyna Kaczmarek 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
146 Maksymilian Kwaśnik 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
147 Zuzanna Nowaczyk 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
148 Viktor Wąchała 37 60 61.7% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
149 Małgorzata Elżbieta Włodarczyk 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
150 Antoni Andrzej Łączkowski 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
151 Natalia Kot 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
152 Weronika Orzech 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
153 Rafał Panachida 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
154 Jakub Maciej Piotrowski 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
155 Stanisław Rogala 36 60 60% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
156 Maciej Siwik 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
157 Mikołaj Tomaszewicz 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
158 Maja Tukaj 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
159 Julia Wróbel 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
160 Mateusz Wziętek 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
161 Julia Maria Karpińska 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
162 Mikołaj Kozikowski 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
163 Zuzanna Mielczarek 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
164 Urszula Sudolska 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
165 Kevin Szramski 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
166 Anna Wujciów 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
167 Hanna Bogusławska 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
168 Amelia Borzem 34 60 56.7% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
169 Julia Gałecka 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
170 Martyna Janowicz 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
171 Amelia Jermak 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
172 Laura Kawka 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
173 Julianna Kustra 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
174 Oliver Kuzik 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
175 Piotr Szymon Maruszczak 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
176 Maja Myśliwiec 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
177 Maciej Sąsiadek 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
178 Jakub Wasilewicz 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
179 Bartłomiej Hajzral 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
180 Mikołaj Juraczyk 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
181 Oliwia Kogut 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
182 Maja Majerska 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
183 Tomasz Skoracki 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
184 Jakub Andrzej Wójcik 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
185 Szymon Michał Ślusarczyk 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
186 Alicja Kołodziej 32 60 53.3% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
187 Pola Krajewska 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
188 Gabriela Leda 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
189 Miłosz Mieczysław Ostrowski 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
190 Antoni Wawrowicz 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
191 Natalia Bujda 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
192 Julia Jagoda 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
193 Natalia Konstancja Kozioł 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
194 Julia Makowiecka 31 60 51.7% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
195 Lena Mamet 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
196 Oliwia Orman 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
197 Natalia Skowron 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
198 Joanna Łukaszenko 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
199 Natalia Kamrat 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
200 Szymon Kibała 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
201 Wiktor Kulikowski 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
202 Jakub Solecki 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
203 Ryszard Soszka 30 60 50% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
204 Igor Staniszewski-Watrak 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
205 Julia Walkowicz 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
206 Klaudia Wołk-Lewanowicz 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
207 Olaf Goleniewicz 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
208 Maksymilian Gąsiewski 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
209 Anna Maria Hajdasz 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
210 Anastazja Lubańska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
211 Mateusz Marucha 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
212 Karol Sakowski 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
213 Zofia Walasek 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
214 Anna Matysik 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
215 Maja Pytkowska 28 60 46.7% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
216 Milena Rożniatowska 28 60 46.7% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
217 Zofia Ziemiańska 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
218 Oskar Gawrysiak 27 60 45% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
219 Michalina Kurzawa 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
220 Amelia Lochyńska 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
221 Aleksandra Sawicz 27 60 45% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
222 Julia Weimann 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
223 Nikodem Koszkało 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
224 Hanna Olkisz 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
225 Kacper Łyczkowski 26 60 43.3% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
226 Ewa Burzyńska 25 60 41.7% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
227 Marcin Filipczuk 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
228 Rafał Szkudlarski 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
229 Kacper Igor Kozłowski 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
230 Weronika Szczuka 24 60 40% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
231 Maja Szymankiewicz 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
232 Damian Fabisiak 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
233 Ewa Milczarek 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
234 Natalia Zjawin 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
235 Martyna Łabońska 23 60 38.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
236 Gabriela Lubojanska 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
237 Piotr Pawłowski 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
238 Adrian Staś 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
239 Adam Warecki 22 60 36.7% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
240 Hanna Łukaszewicz 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
241 Franciszek Siarkiewicz 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
242 Marcel Pieńkosz 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
243 Dorian Gil 19 60 31.7% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
244 Zofia Kupny 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
245 Weronika Maria Maćkowiak 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
246 Julia Sieniawska 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
247 Paulina Zoga 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa, Bytnica Rejon 5
248 Maja Oliwia Leks 18 60 30% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
249 Lena Szylinczuk 18 60 30% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
250 Igor Świder 18 60 30% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
251 Hanna Kowaliczek 17 60 28.3% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
252 Weronika Przybyła 15 60 25% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
253 Karolina Jarosińska 14 60 23.3% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
254 Gabriela Winiarska 13 60 21.7% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
255 Dominik Cieciorowski nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
256 Szymon Drab nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
257 Milena Dudzińska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
258 Zofia Dworzyńska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
259 Aleksandra Hajdamacha nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
260 Amelia Jurkowska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
261 Samanta Kryś nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
262 Hanna Libelt nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
263 Hubert Ligucki nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
264 Julia Naglik nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
265 Maxymilian Racinowski- Kołłątaj nieobecny/a 60 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
266 Zofia Hanna Sierachan nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
267 Tymoteusz Walczak nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
268 Bartosz Wilczyński nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników