wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 13 z 52 (25%)
Data publikacji listy 2021-03-15 14:33:04 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Nowosolski, Wschowski
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Hanna Godziątkowska 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
2 Rafał Małek 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
3 Kornelia Budzan 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
4 Radosław Fudalej 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
5 Laura Gajkowska 54 60 90% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
6 Zuzanna Żuberek 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
7 Vanessa Dziedzic 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
8 Jakub Faron 52 60 86.7% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
9 Jakub Niedźwiecki 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
10 Sergiusz Turkiewicz 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
11 Amelia Bajon 51 60 85% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
12 Julia Hoc 51 60 85% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
13 Marianna Krusz 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
14 Franciszek Czuchraj 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
15 Kacper Batko 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
16 Gabriela Stankiewicz 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
17 Filip Donaj 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
18 Jakub Czapliński 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
19 Tobiasz Kozieł 46 60 76.7% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
20 Maja Włodarczyk 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
21 Patryk Zatwarnicki 45 60 75% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
22 Judyta Gazińska 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
23 Antoni Irzykiewicz 44 60 73.3% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
24 Oliwier Wróbel 44 60 73.3% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
25 Kalina Papina 43 60 71.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
26 Jakub Bardyn 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
27 Weronika Gruchacz 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
28 Jakub Jędrzejczak 42 60 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
29 Wojciech Matusz 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
30 Zuzanna Kołodziejczyk 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
31 Serhii Buzhora 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
32 Tomasz Chałupka 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
33 Honorata Grzywnowicz 40 60 66.7% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
34 Natalia Hrakało-Horawska 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
35 Vanessa Borowiecka 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
36 Kuba Niziałek 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
37 Piotr Ciesielski 37 60 61.7% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
38 Franciszek Czwojdrak 37 60 61.7% Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House, Sława Rejon 4
39 Mikołaj Drobnik 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Łysiny Rejon 4
40 Milena Kaczmarek 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
41 Szymon Nieczypor 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
42 Gabriela Miszczuk 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
43 Nina Pawlak 35 60 58.3% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
44 Anna Kałek 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
45 Eliza Tądel 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
46 Julia Mrówczyńska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
47 Piotr Rogoziński 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
48 Kajetan Aleksandrowicz 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
49 Mikołaj Dziubaty 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
50 Julia Kubiś 17 60 28.3% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
51 Filip Kąkalec 16 60 26.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
52 Martyna Panicz 14 60 23.3% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników