wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 5 z 51 (9.8%)
Data publikacji listy 2021-03-15 14:33:04 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Słubicki, Sulęciński
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Michał Petlik 56 60 93.3% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
2 Adam Ksej 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
3 Marta Kowalewska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
4 Lena Żywicka 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
5 Hanna Samelska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
6 Hanna Mencel 50 60 83.3% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
7 Kinga Iwaszkiewicz 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
8 Zuzanna Iwaszkiewicz 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
9 Dominik Juszczyk 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
10 Martyna Zajdel 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
11 Danylo Petrov 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
12 Julia Durajczyk 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
13 Oliwier Gromiak 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
14 Gabriela Polakowska 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
15 Szymon Masiewicz 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
16 Igor Pawlik 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
17 Jakub Ficner 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
18 Natalia Grabowska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
19 Zuzanna Kostrzewska 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
20 Michał Kozłowski 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
21 Karina Nowogram 36 60 60% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
22 Oliwia Pająk 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
23 Cezary Linkiewicz 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
24 Maja Skórska 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
25 Tomasz Szorec 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
26 Emilia Górniak 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
27 Hubert Kupis 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
28 Patrycja Chomicz 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
29 Klaudia Mazurek 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
30 Dominika Łazdowska 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
31 Hanna Budynkiewicz 30 60 50% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
32 Oliwia Kasperska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
33 Alicja Turek 28 60 46.7% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
34 Santiago Aleman Gierłowski 27 60 45% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
35 Robert Matkowski 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
36 Natalia Nowicka 27 60 45% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
37 Julia Tatarewicz 27 60 45% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
38 Martyna Sternik 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
39 Maja Kozłowska 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
40 Dominika Podhajecka 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
41 Gabriela Cholewa 24 60 40% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
42 Oskar Gołaszewski 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
43 Aleksandra Stań 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
44 Zuzanna Chanas 21 60 35% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
45 Dominik Dubacki 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
46 Seweryn Stań 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
47 Igor Wiencek 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
48 Hanna Kolendo 18 60 30% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
49 Hubert Leśniak 12 60 20% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
50 Piotr Kopczyński nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
51 Piotr Łyczkowski nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników