wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 9 z 54 (16.7%)
Data publikacji listy 2021-03-15 14:33:04 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Julia Merda 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
2 Artur Weber 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
3 Oskar Weber 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
4 Krzysztof Jeziorski 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
5 Adam Hewa 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
6 Zofia Mielnik 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
7 Barbara Piaszczyńska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
8 Izabela Stankiewicz 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
9 Jakub Łącki 51 60 85% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
10 Kaja Graczyk 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
11 Anna Karaś 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
12 Victoria Marcinkiewicz 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
13 Piotr Chojak 48 60 80% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
14 Filip Herbeć 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
15 Zuzanna Chojak 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
16 Dominik Paczkowski 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
17 Bartłomiej Dubacki 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
18 Hanna Dubiec 45 60 75% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
19 Nikodem Zwierzyk 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
20 Kacper Łobanowski 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
21 Weronika Raszewska 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
22 Nikodem Sokołowski 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
23 Igor Kaczmarek 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
24 Adam Tankielun 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
25 Piotrowska Helena 42 60 70% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
26 Kajetan Byra 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
27 Anita Kaniecka 41 60 68.3% Publiczna Szkoła Podstawowa, Lubrza Rejon 2
28 Maksymilian Możejko 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
29 Weronika Leżańska 39 60 65% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
30 Matylda Mickiewicz 39 60 65% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
31 Michał Raszewski 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
32 Natalia Skwarek 39 60 65% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
33 Iga Kaczmarek 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
34 Ida Szewczuk 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
35 Julia Rzechówka 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
36 Ewa Lechert 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
37 Julia Zachara 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
38 Łukasz Sarnacki 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
39 Tobiasz Bondziak 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
40 Małgorzata Kaczmarczyk 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
41 Natasza Nowak 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
42 Aleksander Kmieciak 30 60 50% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
43 Maria Rolbiecka 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
44 Aleksandra Strugała 30 60 50% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
45 Michał Przygoński 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
46 Małgorzata Ren 27 60 45% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
47 Martyna Wilska 27 60 45% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
48 Piotr Niewiadomski 25 60 41.7% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
49 Patryk Pietruńko 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
50 Jagoda Jednorowicz nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
51 Maciej Junik nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
52 Bartosz Mikołajczyk nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
53 Patrycja Roślik nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
54 Anna Spychała nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2

wróć do listy publikacji wyników