wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 34 z 197 (17.3%)
Data publikacji listy 2021-03-15 14:33:04 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Maja Listewnik 58 60 96.7% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Szymon Dominiak 56 60 93.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Natasza Kowalska 55 60 91.7% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Alexandra Siwek 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
5 Julia Szwaluk 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
6 Leszek Jarocki 54 60 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Kacper Morawski 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
8 Lena Stolarska 54 60 90% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
9 Kaja Trukszyn 54 60 90% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Wojciech Grala 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa w Ogardach, Ogardy Rejon 1
11 Karolina Iłyk 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
12 Kacper Machowiak 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
13 Aleksandra Miłosz 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
14 Natasza Pawlak 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
15 Filip Wrzesiński 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
16 Wojciech Błajda 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
17 Ernest Chudzik 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
18 Igor Krupowicz 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
19 Jakub Kukier 52 60 86.7% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Olgierd Kutereba 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
21 Bartosz Malinowski 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
22 Dominika Rucka 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Maxym Sadłowski 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
24 Marek Wachnik 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Paulina Ficner 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
26 Maksymilian Góral 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Maya Ikedionwu 51 60 85% I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
28 Kevin Lech 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
29 Wanting Lin 51 60 85% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
30 Nikodem Mariankowski 51 60 85% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
31 Owen Nawrocki 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
32 Hannah Nowicka Elwakil 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
33 Piotr Orzechowski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
34 Oliwier Szylak 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
35 Maja Więckowska 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
36 Jakub Bednarz 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
37 Bartosz Bełdzikowski 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
38 Antoni Karkoszka 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
39 Jakub Kozłowski 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
40 Gabriela Niciejewska 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
41 Sebastian Rojek 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Michał Sochacki 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
43 Hanna Beres 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
44 Kacper Fercho 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
45 Alicja Giejbo 48 60 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Paulina Jałkiewicz 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
47 Martyna Karpińska 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
48 Mateusz Kril 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
49 Olivia Kubajek 48 60 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
50 Piotr Serczyński 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
51 Stanisław Brodziński 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
52 Paulina Garnis 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
53 Celina Gwizdowska 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
54 Piotr Marczak 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
55 Dominik Pietruczuk 47 60 78.3% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
56 Wiktoria Pikuła 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Amelia Poszelężna 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
58 Hanna Żminkowska 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
59 Alicja Jędrachowicz 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
60 Maria Kłos 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
61 Martyna Maciejewska 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
62 Stefan Urbanowicz 46 60 76.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
63 Miłosz Zatylny 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
64 Noemi Grabowska 45 60 75% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
65 Alan Jasiulewicz 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
66 Piotr Komorowski 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
67 Leon Puchalski 45 60 75% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
68 Nadia Radzimińska 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
69 Zofia Rojek 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
70 Nikodem Sadowski 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
71 Łukasz Sikora 45 60 75% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
72 Maciej Tomiak 45 60 75% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
73 Kacper Ziemecki 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
74 Julia Czyż 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
75 Nina Grochocka 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
76 Wiktoria Kuźlak 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
77 Zuzanna Orlik 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
78 Karolina Piela 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
79 Borys Radwan 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
80 Olimpia Raniś 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
81 Laura Szwaluk 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
82 Oliwia Tomaszewska 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
83 Mateusz Wilk 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
84 Patryk Czarnecki 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
85 Miłosz Domeracki 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
86 Gabriela Dudziak 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
87 Aleksandra Gniot 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
88 Mateusz Szachowicz 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
89 Amelia Wojcieszak 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
90 Gabriela Broniecka 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
91 Aleksandra Kaczmarek 42 60 70% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
92 Zuzanna Krasowska 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
93 Sandra Nasarzewska 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
94 Marian Puchalski 42 60 70% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
95 Konrad Puczyński 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
96 Zofia Stankowska 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
97 Anna Wierzbicka 42 60 70% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
98 Jessica Więcek 42 60 70% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
99 Tomasz Bojanowski 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
100 Maksymilian Hrabski 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
101 Sebastian Jasiński 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
102 Adam Lubiński 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
103 Zofia Pałka 41 60 68.3% I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
104 Dominik Rynkiewicz 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
105 Jakub Szalbierz 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
106 Zuzanna Szczepańska 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
107 Ksawery Wróblewski 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
108 Wojciech Zapart 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
109 Katarzyna Żywotek 41 60 68.3% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
110 Maria Beszczyńska 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
111 Adam Dreczkowski 40 60 66.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
112 Jakub Grabiński 40 60 66.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
113 Kajetan Jaskólski 40 60 66.7% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
114 Aleksandra Kisły 40 60 66.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
115 Maja Kretowicz 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
116 Zuzanna Fuczyło 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
117 Ewelina Kasak 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
118 Amelia Rowińska 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
119 Wladyslaw Semenkiv 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
120 Wiktoria Sojka 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
121 Natalia Stahl 39 60 65% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
122 Michał Łakomiec 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
123 Nadia Chrostek 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
124 Szymon Gibki 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
125 Nikola Laskowska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
126 Oliwia Płóciennik 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
127 Wiktoria Sobania 38 60 63.3% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
128 Zuzanna Sobkowiak 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
129 Klaudia Grodzka 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
130 Malwina Musialska 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
131 Zuzanna Młynarczyk -Czajka 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa, Różanki Rejon 1
132 Nina Górna 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
133 Oliwier Jesionowski 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
134 Alicja Królikowska 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
135 Jan Lendzion 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
136 Tatiana Mażul 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
137 Malwina Suchodolska 36 60 60% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
138 Patrycja Węsławska 36 60 60% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
139 Matylda Gwadera 35 60 58.3% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
140 Julia Jęczmienna 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
141 Cezary Kossiński 35 60 58.3% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
142 Magdalena Kowalec 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
143 Senie Sukrieva 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
144 Lena Linkowska 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
145 Kinga Markgräfe 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
146 Gabriela Małolepszy 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
147 Antonina Szwedowicz 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
148 Olivia Zyskowska 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
149 Krystian Bułgajewski 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
150 Marcel Buńkiewicz 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
151 Julia Jakubiak 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
152 Zuzanna Stefanowicz 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
153 Igor Chmielewski 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
154 Whitney Lasoń 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
155 Mateusz Karlicki 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
156 Hubert Jankowski 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
157 Dominic Kubajek 30 60 50% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
158 Adrianna Kumor 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
159 Ewa Michalska 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
160 Łucja Roszkowska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
161 Jakub Worach 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
162 Jakub Panek 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
163 Jagoda Boruta 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
164 Liliana Chudzik 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
165 Mikołaj Opryszko 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
166 Paweł Pękacz 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
167 Oliwia Sygit 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
168 Piotr Gzyl 24 60 40% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
169 Julia Krawczyk 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
170 Filip Linkowski 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
171 Karolina Drozdowicz 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
172 Kinga Kruszyk 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
173 Maja Bechta 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
174 Bruno Marcinkiewicz 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
175 Maja Michniowska 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
176 Natan Maleńki 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
177 Vanessa Bada 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
178 Aleksandra Cupiał 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
179 Kajetan Pawlak 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
180 Adam Gwoździewski 18 60 30% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
181 Julia Strychanin 18 60 30% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
182 Dorian Chyczewski 16 60 26.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
183 Amelia Muzaj 15 60 25% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
184 Wiktoria Gumienna 14 60 23.3% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
185 Aleksandra Mizgier 13 60 21.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
186 Hanna Hetman 12 60 20% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
187 Nikola Oblizajek 12 60 20% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
188 Dominik Brałko nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
189 Oktawia Deluga nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
190 Olivia Jastrzębska nieobecny/a 60 -- Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
191 Nadia Komar nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
192 Alicja Kurek nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
193 Adam Lemieszewski nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
194 Julia Wieromiej nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
195 Luiza Wieromiej nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
196 Julia Żurakowska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
197 Marcel Żłobiński nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników