wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 114 z 741 (15.4%)
Data publikacji listy 2021-03-15 14:33:04 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Maja Listewnik 58 60 96.7% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Aleksandra Lichuta 57 60 95% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
3 Alexandra Rębisz 57 60 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
4 Szymon Dominiak 56 60 93.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Michał Petlik 56 60 93.3% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
6 Lena Daszkiewicz 55 60 91.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
7 Hanna Godziątkowska 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
8 Sebastian Grzywacz 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
9 Natasza Kowalska 55 60 91.7% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Liwia Mazurczak 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
11 Rafał Małek 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
12 Julia Merda 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
13 Michał Rutkowski 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
14 Alexandra Siwek 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
15 Julia Szwaluk 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
16 Oskar Weber 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
17 Artur Weber 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
18 Kornelia Budzan 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
19 Radosław Fudalej 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
20 Laura Gajkowska 54 60 90% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
21 Leszek Jarocki 54 60 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
22 Kacper Morawski 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Joanna Rosiak 54 60 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
24 Lena Stolarska 54 60 90% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
25 Alexandra Szykuła 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
26 Kaja Trukszyn 54 60 90% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Hanna Zienkiewicz 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
28 Zuzanna Żuberek 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
29 Vanessa Dziedzic 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
30 Wojciech Grala 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa w Ogardach, Ogardy Rejon 1
31 Karolina Iłyk 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
32 Krzysztof Jeziorski 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
33 Adam Ksej 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
34 Kacper Machowiak 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
35 Anna Zofia Malska 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
36 Aleksandra Miłosz 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
37 Klaudia Niedźwiecka 53 60 88.3% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
38 Natasza Pawlak 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
39 Tymoteusz Widenka 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
40 Filip Wrzesiński 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
41 Cezary Borzęcki 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
42 Wojciech Bryszewski 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
43 Wojciech Błajda 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
44 Ernest Chudzik 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
45 Maciej Czekaj 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
46 Jakub Faron 52 60 86.7% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
47 Adam Hewa 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
48 Gabriela Jaszczyszyn 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
49 Bartosz Klóska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
50 Marta Kowalewska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
51 Maja Kozłowska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
52 Igor Krupowicz 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
53 Jakub Kukier 52 60 86.7% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
54 Olgierd Kutereba 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
55 Patryk Lewandowski 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
56 Bartosz Malinowski 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Zofia Mielnik 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
58 Jakub Niedźwiecki 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
59 Barbara Piaszczyńska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
60 Dominika Rucka 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
61 Paweł Rybaczek 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy, Łęknica Rejon 6
62 Maxym Sadłowski 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
63 Amelia Sendrowicz 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
64 Wiktoria Szramska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
65 Igor Tomkiewicz 52 60 86.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
66 Sergiusz Turkiewicz 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
67 Marek Wachnik 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
68 Jacek Ćwik 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
69 Lena Żywicka 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
70 Paweł Stanisław Badurek 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
71 Amelia Bajon 51 60 85% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
72 Kornelia Bartoszewicz 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
73 Paweł Budziak 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
74 Oleksandra Buldakova 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
75 Maja Czechowska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
76 Zuzanna Czepan 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
77 Mateusz Dąbrowicz 51 60 85% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
78 Paulina Ficner 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
79 Natalia Forgel 51 60 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
80 Mateusz Andrzej Gała 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
81 Maksymilian Góral 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
82 Julia Hoc 51 60 85% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
83 Maya Ikedionwu 51 60 85% I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
84 Hanna Kiwerc 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
85 Szymon Kopczyński 51 60 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
86 Wiktoria Kozłowska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
87 Marianna Krusz 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
88 Amelia Kubiak 51 60 85% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
89 Antoni Kurant 51 60 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
90 Karolina Kułak 51 60 85% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
91 Kevin Lech 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
92 Wanting Lin 51 60 85% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
93 Nikodem Mariankowski 51 60 85% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
94 Paulina Anna Makowska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
95 Robert Marciniak 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
96 Bruno Masłowski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
97 Owen Nawrocki 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
98 Hannah Nowicka Elwakil 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
99 Piotr Orzechowski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
100 Krzysztof Ossowski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
101 Dawid Owsiński 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
102 Anna Prokopczyk 51 60 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
103 Alicja Pusiarska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
104 Hanna Samelska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
105 Paweł Samol 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
106 Hubert Sobolewski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
107 Nela Songin 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
108 Izabela Stankiewicz 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
109 Marek Szymon Szekalski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
110 Oliwier Szylak 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
111 Francis Yeow 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
112 Maciej Mikołaj Łojko 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
113 Jakub Łącki 51 60 85% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
114 Sandra Żołędziewska 51 60 85% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
115 Franciszek Czuchraj 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
116 Kaja Graczyk 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
117 Anna Karaś 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
118 Hanna Mencel 50 60 83.3% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
119 Maja Marchelek 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
120 Maja Więckowska 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
121 Gabriela Anders 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
122 Jakub Bednarz 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
123 Bartosz Bełdzikowski 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
124 Maja Kusz 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
125 Antoni Karkoszka 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
126 Jakub Kozłowski 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
127 Wojciech Lubin 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
128 Victoria Marcinkiewicz 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
129 Wojciech Marzec 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
130 Gabriela Niciejewska 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
131 Anna Helena Nosewicz 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
132 Michał Rogowicz 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
133 Sebastian Rojek 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
134 Michał Sochacki 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
135 Natalia Stawicka 49 60 81.7% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
136 Zuzanna Szymaniec 49 60 81.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
137 Krystian Artur Banasiak 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
138 Kacper Batko 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
139 Hanna Beres 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
140 Piotr Chojak 48 60 80% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
141 Kacper Fercho 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
142 Alicja Giejbo 48 60 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
143 Wiktor Gierasimowicz 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
144 Filip Herbeć 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
145 Kinga Iwaszkiewicz 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
146 Zuzanna Iwaszkiewicz 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
147 Paulina Jałkiewicz 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
148 Martyna Karpińska 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
149 Mateusz Kril 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
150 Olivia Kubajek 48 60 80% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
151 Brian Preston 48 60 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
152 Julia Schreyner 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
153 Piotr Serczyński 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
154 Karolina Skowronek 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
155 Gabriela Stankiewicz 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
156 Piotr Tomasz Urbański 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
157 Filip Wójcik 48 60 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
158 Magdalena Łosyk 48 60 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
159 Stanisław Brodziński 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
160 Zofia Błaszczak 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
161 Zuzanna Chojak 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
162 Filip Donaj 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
163 Paulina Galasiak 47 60 78.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
164 Paulina Garnis 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
165 Celina Gwizdowska 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
166 Kacper Jodajtis 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
167 Zbigniew Kamrat 47 60 78.3% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
168 Hanna Mackiewicz 47 60 78.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
169 Filip Milan Marcinkowski 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
170 Piotr Marczak 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
171 Hanna Miesiaczyk 47 60 78.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
172 Diego Moran-Sroka 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
173 Dominik Paczkowski 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
174 Dominik Pietruczuk 47 60 78.3% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
175 Wiktoria Pikuła 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
176 Aleksandra Poczekaj 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
177 Amelia Poszelężna 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
178 Hanna Żminkowska 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
179 Karim Ahmod Alaili 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
180 Oliwier Baran 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
181 Jakub Czapliński 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
182 Alicja Jędrachowicz 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
183 Jakub Kopański 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
184 Tobiasz Kozieł 46 60 76.7% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
185 Maria Kłos 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
186 Martyna Maciejewska 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
187 Julia Nagórska 46 60 76.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
188 Zuzanna Halina Urbaniak 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
189 Stefan Urbanowicz 46 60 76.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
190 Miłosz Zatylny 46 60 76.7% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
191 Wiktoria Bomber 45 60 75% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy, Łęknica Rejon 6
192 Bartłomiej Dubacki 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
193 Hanna Dubiec 45 60 75% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
194 Julia Gonsior 45 60 75% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
195 Noemi Grabowska 45 60 75% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
196 Zofia Anna Gruszczyńska 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
197 Alan Jasiulewicz 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
198 Dominik Juszczyk 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
199 Piotr Komorowski 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
200 Artem Makarenko 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
201 Nicola Marszałek 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
202 Zuzanna Matysiak 45 60 75% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
203 Leon Puchalski 45 60 75% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
204 Nadia Radzimińska 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
205 Zofia Rojek 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
206 Nikodem Sadowski 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
207 Łukasz Sikora 45 60 75% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
208 Wera Julia Staszak 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
209 Michał Sul 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
210 Weronika Szarek 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
211 Marika Szmańda 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
212 Maciej Tomiak 45 60 75% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
213 Antonina Wachowska 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
214 Adam Wolański 45 60 75% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
215 Maja Włodarczyk 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
216 Patryk Zatwarnicki 45 60 75% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
217 Kacper Ziemecki 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
218 Nikodem Zwierzyk 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
219 Kacper Łobanowski 45 60 75% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
220 Agata Śmiłowska 45 60 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
221 Julia Czyż 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
222 Marta Garbacz 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
223 Judyta Gazińska 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
224 Wojciech Grabski 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
225 Nina Grochocka 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
226 Antoni Irzykiewicz 44 60 73.3% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
227 Igor Karpała 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
228 Wiktoria Kuźlak 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
229 Aleksandra Magdalena Kwiecień 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
230 Michał Lewandowski 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
231 Hubert May 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
232 Zuzanna Orlik 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
233 Julia Weronika Pawłowska 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
234 Karolina Piela 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
235 Jakub Potęga 44 60 73.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
236 Borys Radwan 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
237 Olimpia Raniś 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
238 Weronika Raszewska 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
239 Nikodem Sokołowski 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
240 Hanna Staśkiewicz 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
241 Mikołaj Jakub Szlosowski 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
242 Laura Szwaluk 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
243 Oliwia Tomaszewska 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
244 Mateusz Wilk 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
245 Oliwier Wróbel 44 60 73.3% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
246 Martyna Zajdel 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
247 Anna Śmigielska 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
248 Bruno Chudecki 43 60 71.7% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
249 Cezary Maciej Czaniecki 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
250 Patryk Czarnecki 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
251 Miłosz Domeracki 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
252 Gabriela Dudziak 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
253 Aleksandra Gniot 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
254 Katarzyna Marta Hećko 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
255 Jakub Janków 43 60 71.7% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
256 Igor Kaczmarek 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
257 Kalina Papina 43 60 71.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
258 Karol Skorodecki 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
259 Piotr Jan Stachurski 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
260 Mateusz Szachowicz 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
261 Adam Tankielun 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
262 Gabriela Uścińska 43 60 71.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
263 Amelia Wojcieszak 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
264 Alex Wróż 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
265 Helena Zembrzuska 43 60 71.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
266 Jakub Bardyn 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
267 Olgierd Antoni Bogucki 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
268 Gabriela Broniecka 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
269 Szymon Cieślak 42 60 70% Szkoła Podstawowa w Gęstowicach, Gęstowice Rejon 5
270 Weronika Gruchacz 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
271 Piotrowska Helena 42 60 70% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
272 Jakub Jędrzejczak 42 60 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
273 Aleksandra Kaczmarek 42 60 70% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
274 Adam Kisiel 42 60 70% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
275 Amelia Koch 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
276 Zuzanna Krasowska 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
277 Kornel Malinowski 42 60 70% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
278 Wojciech Matusz 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
279 Błażej Małecki 42 60 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
280 Julia Mleczko 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
281 Błażej Mączewski 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
282 Sandra Nasarzewska 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
283 Nadia Karina Nowak 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
284 Mateusz Pasławski 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
285 Pola Perzanowska 42 60 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
286 Danylo Petrov 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
287 Marian Puchalski 42 60 70% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
288 Konrad Puczyński 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
289 Hubert Silny 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
290 Adam Skalski 42 60 70% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
291 Zofia Stankowska 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
292 Jakub Szczepaniak 42 60 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
293 Anna Wierzbicka 42 60 70% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
294 Radosław Wasiłek 42 60 70% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
295 Jessica Więcek 42 60 70% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
296 Julia Zofia Wojciechowicz 42 60 70% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
297 Kinga Wojtowicz 42 60 70% Szkoła Podstawowa, Bytnica Rejon 5
298 Małgorzata Żmuda 42 60 70% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
299 Tomasz Bojanowski 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
300 Zuzanna Urszula Borkowska 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
301 Aleksandra Boryka 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
302 Kajetan Byra 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
303 Michał Jakub Cybal 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
304 Julia Durajczyk 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
305 Oliwier Gromiak 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
306 Hanna Guty 41 60 68.3% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
307 Maksymilian Hrabski 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
308 Sebastian Jasiński 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
309 Anita Kaniecka 41 60 68.3% Publiczna Szkoła Podstawowa, Lubrza Rejon 2
310 Marcelina Kasprzyk 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
311 Michalina Kastelik 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
312 Daniel Kołodziejczyk 41 60 68.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
313 Zuzanna Kołodziejczyk 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
314 Zuzanna Krzyżewska 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
315 Adam Lubiński 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
316 Kacper Makarski 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
317 Julia Mikulska 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
318 Maksymilian Możejko 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
319 Jakub Mucha 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
320 Paulina Pawlik 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
321 Zofia Pałka 41 60 68.3% I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
322 Gabriela Polakowska 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
323 Kamila Polcyn 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
324 Pola Matylda Rapiej 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
325 Dominik Rynkiewicz 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
326 Amelia Staniek 41 60 68.3% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
327 Jakub Szalbierz 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
328 Zuzanna Szczepańska 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
329 Piotr Sługocki 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
330 Benjamin Tymon Tomkowiak 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
331 Mateusz Truszkiewicz 41 60 68.3% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
332 Jagoda Magdalena Urbaniak 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
333 Szymon Wojtasiak 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
334 Leon Niemir Wachowski 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
335 Ksawery Wróblewski 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
336 Wojciech Zapart 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
337 Katarzyna Żywotek 41 60 68.3% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
338 Maria Beszczyńska 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
339 Agata Bondyra 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
340 Marta Budner 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
341 Serhii Buzhora 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
342 Tomasz Chałupka 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
343 Adam Dreczkowski 40 60 66.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
344 Jakub Grabiński 40 60 66.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
345 Amelia Grela 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
346 Honorata Grzywnowicz 40 60 66.7% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
347 Natalia Hrakało-Horawska 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
348 Kajetan Jaskólski 40 60 66.7% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
349 Marek Judkiewicz 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
350 Maciej Karczewski 40 60 66.7% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
351 Aleksandra Kisły 40 60 66.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
352 Jakub Rafał Koturbasz 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
353 Maja Kretowicz 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
354 Aleksandra Mandziej 40 60 66.7% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
355 Szymon Masiewicz 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
356 Adrianna Michalak 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
357 Tola Myszkowska 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
358 Tomasz Maciej Ogórek 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
359 Igor Pawlik 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
360 Aleksandra Walińciak 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
361 Aleksander Wiśniewski 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
362 Piotr Tadeusz Woźniak 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
363 Maciej Adamiak 39 60 65% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
364 Maciej Bartkiewicz 39 60 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
365 Martyna Arleta Bednarz 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
366 Zuzanna Fuczyło 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
367 Paulina Kamińska 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
368 Ewelina Kasak 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
369 Hanna Kluczycka 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
370 Weronika Leżańska 39 60 65% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
371 Matylda Mickiewicz 39 60 65% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
372 Adrian Nowak 39 60 65% Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie, Chotków Rejon 6
373 Justyna Patan 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
374 Michał Raszewski 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
375 Amelia Rowińska 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
376 Wladyslaw Semenkiv 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
377 Natalia Skwarek 39 60 65% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
378 Wiktoria Sojka 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
379 Natalia Stahl 39 60 65% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
380 Ewa Szurkowska 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
381 Aleksandra Walczak 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
382 Michał Łakomiec 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
383 Michalina Żemło 39 60 65% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
384 Julia Bareła 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
385 Julia Bogdańska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
386 Vanessa Borowiecka 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
387 Nadia Chrostek 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
388 Jakub Ficner 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
389 Szymon Gibki 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
390 Natalia Grabowska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
391 Mikołaj Klaudiusz Gruszewski 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
392 Mikołaj Tomasz Gudzowski 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
393 Anna Jadwiga Hoffmann 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
394 Amelia Jakowicka 38 60 63.3% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
395 Julia Jarmolonek 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
396 Natalia Barbara Jokiel 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
397 Iga Kaczmarek 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
398 Oskar Kmieć 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
399 Julia Kozakiewicz 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
400 Nikola Laskowska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
401 Bartosz Maksymiuk 38 60 63.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
402 Maciej Vincent Mleczak 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
403 Kuba Niziałek 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
404 Oliwia Płóciennik 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
405 Wiktoria Sobania 38 60 63.3% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
406 Zuzanna Sobkowiak 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
407 Maria Stanowska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
408 Ida Szewczuk 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
409 Hanna Walczak 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
410 Dominika Maria Wendowska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
411 Piotr Ciesielski 37 60 61.7% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
412 Franciszek Czwojdrak 37 60 61.7% Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House, Sława Rejon 4
413 Mikołaj Drobnik 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Łysiny Rejon 4
414 Jowita Gebułtowicz 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
415 Klaudia Grodzka 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
416 Hanna Hrywna 37 60 61.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
417 Antonina Jankowska 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
418 Wiktoria Jarosz 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
419 Milena Kaczmarek 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
420 Hanna Katarzyna Kaczmarek 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
421 Zuzanna Kostrzewska 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
422 Kornelia Krawczyk 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
423 Maksymilian Kwaśnik 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
424 Malwina Musialska 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
425 Zuzanna Młynarczyk -Czajka 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa, Różanki Rejon 1
426 Szymon Nieczypor 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
427 Zuzanna Nowaczyk 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
428 Paweł Franciszek Rady 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
429 Julia Rzechówka 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
430 Viktor Wąchała 37 60 61.7% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
431 Małgorzata Elżbieta Włodarczyk 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
432 Antoni Andrzej Łączkowski 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
433 Joanna Bronowicka 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
434 Stanisław Czajka 36 60 60% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
435 Nina Górna 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
436 Oliwier Jesionowski 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
437 Natalia Kot 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
438 Michał Kozłowski 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
439 Alicja Królikowska 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
440 Ewa Lechert 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
441 Jan Lendzion 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
442 Tatiana Mażul 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
443 Gabriela Miszczuk 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
444 Zuzanna Nowacka 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
445 Karina Nowogram 36 60 60% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
446 Weronika Orzech 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
447 Oliwia Pająk 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
448 Rafał Panachida 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
449 Jakub Maciej Piotrowski 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
450 Julia Przybysz 36 60 60% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
451 Stanisław Rogala 36 60 60% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
452 Malwina Suchodolska 36 60 60% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
453 Maciej Siwik 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
454 Mikołaj Tomaszewicz 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
455 Maja Tukaj 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
456 Julia Wróbel 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
457 Mateusz Wziętek 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
458 Patrycja Węsławska 36 60 60% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
459 Cyprian Frontczak 35 60 58.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
460 Matylda Gwadera 35 60 58.3% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
461 Julia Jęczmienna 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
462 Kamil Kalinowski 35 60 58.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
463 Julia Maria Karpińska 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
464 Cezary Kossiński 35 60 58.3% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
465 Magdalena Kowalec 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
466 Mikołaj Kozikowski 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
467 Cezary Linkiewicz 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
468 Zuzanna Mielczarek 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
469 Michał Murawski 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
470 Nina Pawlak 35 60 58.3% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
471 Maja Skórska 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
472 Urszula Sudolska 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
473 Senie Sukrieva 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
474 Tomasz Szorec 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
475 Kevin Szramski 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
476 Anna Wujciów 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
477 Julia Biernacka 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
478 Hanna Bogusławska 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
479 Amelia Borzem 34 60 56.7% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
480 Julia Gałecka 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
481 Dominika Gryczyńska 34 60 56.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
482 Martyna Janowicz 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
483 Amelia Jermak 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
484 Laura Kawka 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
485 Maksymilian Klocek 34 60 56.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
486 Julianna Kustra 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
487 Oliver Kuzik 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
488 Lena Linkowska 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
489 Kinga Markgräfe 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
490 Katarzyna Marszewska 34 60 56.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
491 Piotr Szymon Maruszczak 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
492 Gabriela Małolepszy 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
493 Maja Myśliwiec 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
494 Antonina Szwedowicz 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
495 Maciej Sąsiadek 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
496 Jakub Wasilewicz 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
497 Julia Zachara 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
498 Olivia Zyskowska 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
499 Łukasz Święcicki 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
500 Krystian Bułgajewski 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
501 Marcel Buńkiewicz 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
502 Bartłomiej Hajzral 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
503 Julia Jakubiak 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
504 Mikołaj Juraczyk 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
505 Oliwia Kogut 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
506 Maja Majerska 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
507 Maksymilian Pałyga 33 60 55% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
508 Łukasz Sarnacki 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
509 Tomasz Skoracki 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
510 Zuzanna Stefanowicz 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
511 Amelia Stojanowska 33 60 55% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
512 Jakub Andrzej Wójcik 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
513 Szymon Michał Ślusarczyk 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
514 Tobiasz Bondziak 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
515 Igor Chmielewski 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
516 Julia Derej 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
517 Emilia Fabiszewska 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
518 Hanna Franczyk 32 60 53.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
519 Daria Góralczyk 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
520 Emilia Górniak 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
521 Jakub Jarzembowski 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
522 Małgorzata Kaczmarczyk 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
523 Dawid Korkuś 32 60 53.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
524 Alicja Kołodziej 32 60 53.3% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
525 Pola Krajewska 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
526 Hubert Kupis 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
527 Whitney Lasoń 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
528 Gabriela Leda 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
529 Natasza Nowak 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
530 Miłosz Mieczysław Ostrowski 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
531 Antoni Wawrowicz 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
532 Błażej Wojciechowski 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
533 Natalia Bujda 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
534 Patrycja Chomicz 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
535 Julia Jagoda 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
536 Mateusz Karlicki 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
537 Natalia Karpowicz 31 60 51.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
538 Anna Kałek 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
539 Natalia Konstancja Kozioł 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
540 Julia Makowiecka 31 60 51.7% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
541 Lena Mamet 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
542 Klaudia Mazurek 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
543 Oliwia Orman 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
544 Igor Pachnik 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
545 Oliwia Popiel 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
546 Natalia Skowron 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
547 Maja Terlecka 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
548 Dominika Łazdowska 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
549 Joanna Łukaszenko 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
550 Joanna Adamowicz 30 60 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
551 Hanna Budynkiewicz 30 60 50% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
552 Amelia Iżewska 30 60 50% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
553 Hubert Jankowski 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
554 Agata Kabza 30 60 50% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
555 Natalia Kamrat 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
556 Szymon Kibała 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
557 Aleksander Kmieciak 30 60 50% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
558 Dominic Kubajek 30 60 50% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
559 Wiktor Kulikowski 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
560 Adrianna Kumor 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
561 Ewa Michalska 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
562 Maria Rolbiecka 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
563 Oskar Sendecki 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
564 Jakub Solecki 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
565 Ryszard Soszka 30 60 50% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
566 Igor Staniszewski-Watrak 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
567 Aleksandra Strugała 30 60 50% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
568 Eliza Tądel 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
569 Julia Walkowicz 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
570 Klaudia Wołk-Lewanowicz 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
571 Oliwia Dulik 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
572 Olaf Goleniewicz 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
573 Maksymilian Gąsiewski 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
574 Anna Maria Hajdasz 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
575 Oliwia Kasperska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
576 Anastazja Lubańska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
577 Amelia Makarewicz 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
578 Mateusz Marucha 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
579 Weronika Matuszewska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
580 Julia Mrówczyńska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
581 Natalia Przybylska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
582 Łucja Roszkowska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
583 Karol Sakowski 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
584 Zofia Walasek 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
585 Jakub Worach 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
586 Wiktoria Zakrzewska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
587 Małgorzata Fajger 28 60 46.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
588 Zuzanna Fila 28 60 46.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
589 Anna Matysik 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
590 Jakub Panek 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
591 Maja Pytkowska 28 60 46.7% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
592 Milena Rożniatowska 28 60 46.7% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
593 Alicja Turek 28 60 46.7% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
594 Zofia Ziemiańska 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
595 Santiago Aleman Gierłowski 27 60 45% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
596 Oskar Gawrysiak 27 60 45% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
597 Gracjan Gdela 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
598 Dominika Kulesza 27 60 45% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
599 Michalina Kurzawa 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
600 Oliwia Kwiatkowska 27 60 45% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
601 Amelia Lochyńska 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
602 Robert Matkowski 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
603 Natalia Nowicka 27 60 45% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
604 Michał Przygoński 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
605 Małgorzata Ren 27 60 45% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
606 Piotr Rogoziński 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
607 Aleksandra Sawicz 27 60 45% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
608 Julia Tatarewicz 27 60 45% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
609 Julia Weimann 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
610 Martyna Wilska 27 60 45% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
611 Jagoda Boruta 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
612 Nikodem Koszkało 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
613 Hanna Olkisz 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
614 Piotr Pawłowski 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
615 Jakub Sarańczak 26 60 43.3% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
616 Adam Sobczak 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
617 Martyna Sternik 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
618 Kacper Łyczkowski 26 60 43.3% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
619 Kajetan Aleksandrowicz 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
620 Ewa Burzyńska 25 60 41.7% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
621 Liliana Chudzik 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
622 Marcin Filipczuk 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
623 Maja Kozłowska 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
624 Piotr Niewiadomski 25 60 41.7% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
625 Mikołaj Opryszko 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
626 Dominika Podhajecka 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
627 Paweł Pękacz 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
628 Natalia Romanowska 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
629 Oliwia Sygit 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
630 Rafał Szkudlarski 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
631 Zuzanna Borzych 24 60 40% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
632 Gabriela Cholewa 24 60 40% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
633 Mikołaj Dziubaty 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
634 Kacper Genibor 24 60 40% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
635 Piotr Gzyl 24 60 40% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
636 Kacper Igor Kozłowski 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
637 Julia Krawczyk 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
638 Filip Linkowski 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
639 Weronika Szczuka 24 60 40% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
640 Maja Szymankiewicz 24 60 40% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
641 Karolina Drozdowicz 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
642 Damian Fabisiak 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
643 Oskar Gołaszewski 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
644 Kornelia Jelinek 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
645 Kinga Kruszyk 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
646 Ewa Milczarek 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
647 Patryk Pietruńko 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
648 Aleksandra Stań 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
649 Mikołaj Zdebelak 23 60 38.3% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
650 Natalia Zjawin 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
651 Martyna Łabońska 23 60 38.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
652 Maja Bechta 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
653 Gabriela Lubojanska 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
654 Bruno Marcinkiewicz 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
655 Maja Michniowska 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
656 Piotr Pawłowski 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
657 Tekle Peradze 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
658 Szymon Samuel 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
659 Adrian Staś 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
660 Adam Warecki 22 60 36.7% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
661 Hanna Łukaszewicz 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
662 Zuzanna Chanas 21 60 35% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
663 Dominik Dubacki 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
664 Natan Maleńki 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
665 Filip Rusin 21 60 35% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
666 Franciszek Siarkiewicz 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
667 Natalia Strzałka 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
668 Helena Zapolska 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
669 Vanessa Bada 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
670 Aleksandra Cupiał 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
671 Marcel Pieńkosz 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
672 Seweryn Stań 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
673 Kaja Daniszewska 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
674 Dorian Gil 19 60 31.7% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
675 Zofia Kupny 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
676 Weronika Maria Maćkowiak 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
677 Kajetan Pawlak 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
678 Julia Sieniawska 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
679 Julianna Wagner 19 60 31.7% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
680 Igor Wiencek 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
681 Paulina Zoga 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa, Bytnica Rejon 5
682 Oliwia Fraszewska 18 60 30% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
683 Adam Gwoździewski 18 60 30% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
684 Hanna Kolendo 18 60 30% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
685 Maja Oliwia Leks 18 60 30% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
686 Julia Strychanin 18 60 30% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
687 Lena Szylinczuk 18 60 30% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
688 Igor Świder 18 60 30% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
689 Hanna Kowaliczek 17 60 28.3% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
690 Julia Kubiś 17 60 28.3% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
691 Dorian Chyczewski 16 60 26.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
692 Filip Kąkalec 16 60 26.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
693 Pola Franczak 15 60 25% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
694 Amelia Muzaj 15 60 25% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
695 Artur Mędryk 15 60 25% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
696 Weronika Przybyła 15 60 25% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
697 Wiktoria Gumienna 14 60 23.3% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
698 Karolina Jarosińska 14 60 23.3% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
699 Martyna Panicz 14 60 23.3% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
700 Aleksandra Mizgier 13 60 21.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
701 Gabriela Paulus 13 60 21.7% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
702 Gabriela Winiarska 13 60 21.7% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
703 Hanna Hetman 12 60 20% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
704 Hubert Leśniak 12 60 20% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
705 Nikola Oblizajek 12 60 20% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
706 Paula Jarosz 11 60 18.3% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
707 Fabian Rajkiewicz 8 60 13.3% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
708 Dominik Brałko nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
709 Dominik Cieciorowski nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
710 Oktawia Deluga nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
711 Szymon Drab nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
712 Milena Dudzińska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
713 Zofia Dworzyńska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
714 Aleksandra Hajdamacha nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
715 Olivia Jastrzębska nieobecny/a 60 -- Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
716 Jagoda Jednorowicz nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
717 Maciej Junik nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
718 Amelia Jurkowska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
719 Nikola Kasperek nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
720 Nadia Komar nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
721 Piotr Kopczyński nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
722 Samanta Kryś nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
723 Alicja Kurek nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
724 Adam Lemieszewski nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
725 Hanna Libelt nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
726 Hubert Ligucki nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
727 Bartosz Mikołajczyk nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
728 Julia Naglik nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
729 Tobiasz Ostrycharz nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
730 Maxymilian Racinowski- Kołłątaj nieobecny/a 60 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
731 Patrycja Roślik nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
732 Zofia Hanna Sierachan nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
733 Anna Spychała nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
734 Natalia Szczygłowska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
735 Tymoteusz Walczak nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
736 Luiza Wieromiej nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
737 Julia Wieromiej nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
738 Bartosz Wilczyński nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
739 Piotr Łyczkowski nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
740 Julia Żurakowska nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
741 Marcel Żłobiński nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników