wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Niemiecki - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 90
Próg kwalifikujący 81 pkt z 90 pkt (90%) Zakwalifikowani 7 z 35 (20%)
Data publikacji listy 2021-04-21 10:51:38 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty cz. pisemna cz. ustna max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Julia Chwin 83.5 0 0 90 92.8% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
2 Anna Janina Klement 83.5 0 0 90 92.8% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
3 Anastazja Rogielska 81.5 0 0 90 90.6% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
4 Lena Rola-Skibicka 81.5 0 0 90 90.6% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
5 Julia Niewiadomska 81 0 0 90 90% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
6 David Sonko 81 0 0 90 90% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
7 Tymoteusz Stephan 81 0 0 90 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
8 Piotr Szymon Maruszczak 77 0 0 90 85.6% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
9 Konstanty Kowalczyk 73.5 0 0 90 81.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
10 Daniel Spyrka 71.5 0 0 90 79.4% Zespół Szkolno - Przedszkolny, Kargowa Rejon 5
11 Sara Biernacka 71 0 0 90 78.9% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
12 Julia Biernacka 70 0 0 90 77.8% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
13 Milena Matwiejczuk 70 0 0 90 77.8% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
14 Piotr Antoszewski 68.5 0 0 90 76.1% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
15 Maria Dittrich 68.5 0 0 90 76.1% Szkoła Podstawowa w Gęstowicach, Gęstowice Rejon 5
16 Klaudia Królak 66.5 0 0 90 73.9% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
17 Patrycja Zalesska 66.5 0 0 90 73.9% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
18 Wojciech Zalewski 65.5 0 0 90 72.8% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
19 Borys Drzewiecki 65 0 0 90 72.2% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
20 Daria Myślicka 64.5 0 0 90 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
21 Dominika Sokołowska 64.5 0 0 90 71.7% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
22 Adela Gabrusiewicz 64 0 0 90 71.1% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Marcel Has 63.5 0 0 90 70.6% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
24 Alexander Janicki 63.5 0 0 90 70.6% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
25 Bartosz Grzegorzewski 63 0 0 90 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
26 Wojciech Marzec 60.5 0 0 90 67.2% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
27 Maja Mudyna 60 0 0 90 66.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
28 Natalia Kromska 57 0 0 90 63.3% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
29 Maja Kordoń 56.5 0 0 90 62.8% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
30 Vanessa Domaszewicz 55.5 0 0 90 61.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
31 Milena Gurmińska 54 0 0 90 60% Szkoła Podstawowa, Wicina Rejon 6
32 Barbara Małek 52 0 0 90 57.8% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
33 Aurelia Chełmicka 47 0 0 90 52.2% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
34 Lidia Dołęga 44 0 0 90 48.9% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
35 Jakub Czułada 43 0 0 90 47.8% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników