wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Niemiecki - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 9 z 42 (21.4%)
Data publikacji listy 2021-03-05 09:52:31 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Żarski, Żagański
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Wojciech Zalewski 57 60 95% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
2 Milena Gurmińska 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa, Wicina Rejon 6
3 Daria Myślicka 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
4 Vanessa Domaszewicz 52 60 86.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
5 Julia Biernacka 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
6 Sara Biernacka 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
7 Lidia Dołęga 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
8 Konstanty Kowalczyk 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
9 Barbara Małek 51 60 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
10 Emilia Przybylska 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
11 Fabian Dułak 49 60 81.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
12 Natalia Zych 46 60 76.7% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
13 Maksymilian Pałyga 45 60 75% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
14 Filip Kryszewski 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
15 Julia Myśków 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
16 Maximilian Łopatka 40 60 66.7% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
17 Judyta Barwinek 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
18 Zofia Chorabik 36 60 60% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
19 Michał Linowski 36 60 60% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
20 Sebastian Oliwer Robiński 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
21 Paulina Galasiak 35 60 58.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
22 Adrianna Gorczyca 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
23 Hanna Kowalska 33 60 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
24 Milena Kozińska 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
25 Julia Dobrzańska 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
26 Anna Kondratowicz 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
27 Julia Bareła 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
28 Oliwia Fraszewska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
29 Nikola Lachowska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
30 Nikola Kalicka 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
31 Marcin Paździerski 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
32 Antoni Kurant 24 60 40% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
33 Kalina Mruk 24 60 40% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
34 Wiktoria Ciemierz 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
35 Julia Paś 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
36 Hubert Gilski 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
37 Karolina Paprzycka 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
38 Julia Waszkowska 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
39 Martyna Arleta Bednarz 18 60 30% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
40 Mateusz Pieniakowski 18 60 30% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
41 Lena Gaza 17 60 28.3% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
42 Hubert Sygutowski 11 60 18.3% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników