wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Niemiecki - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 2 z 19 (10.5%)
Data publikacji listy 2021-03-05 09:52:31 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Słubicki, Sulęciński
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Julia Niewiadomska 60 60 100% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
2 Borys Drzewiecki 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
3 Martyna Kaczmarek 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
4 Zuzanna Kostrzewska 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
5 Juliusz Samoraj 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
6 Kornelia Tałaj 33 60 55% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
7 Nikola Wardawa 33 60 55% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
8 Wiktoria Jędrzejewska 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
9 Hanna Kolendo 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
10 Lena Kozdrowska 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
11 Martyna Ciesielska 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
12 Julia Kucera 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
13 Bartosz Perehubka 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
14 Zuzanna Andrejczuk 29 60 48.3% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
15 Szymon Perehubka 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
16 Julia Bosiacka 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
17 Dominika Pieczonka 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
18 Aleksandra Poźniak 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
19 Dominika Szmigiel 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników