wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Niemiecki - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 9 z 31 (29%)
Data publikacji listy 2021-03-05 09:52:31 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Tymoteusz Stephan 60 60 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
2 Anna Janina Klement 59 60 98.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
3 David Sonko 57 60 95% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
4 Jakub Czułada 55 60 91.7% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Adela Gabrusiewicz 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Alexander Janicki 54 60 90% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
7 Klaudia Królak 51 60 85% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
8 Maja Mudyna 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
9 Anastazja Rogielska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
10 Marta Wasielewska 50 60 83.3% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Mateusz Czułada 48 60 80% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
12 Natasza Kowalska 47 60 78.3% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
13 Alicja Stępień 45 60 75% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
14 Amelia Moroch 42 60 70% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
15 Marta Bednarska 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
16 Jagoda Korzeniowska 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
17 Malwina Musialska 36 60 60% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
18 Martyna Dominiak 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Anna Rubiec 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
20 Milena Majewska 30 60 50% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
21 Maja Jurasz 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
22 Amelia Miśków 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
23 Aleksandra Cupiał 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
24 Łukasz Kwiatkowski 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
25 Zuzanna Musiał 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
26 Alicja Urbaniak 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
27 Karolina Jarząbek 24 60 40% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
28 Dawid Krzyszewski 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
29 Martyna Gaudyn 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
30 Alan Nowicki 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
31 Karol Hrycaj nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników