wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Niemiecki - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 60
Próg kwalifikujący 51 pkt z 60 pkt (85%) Zakwalifikowani 35 z 187 (18.7%)
Data publikacji listy 2021-03-05 09:52:31 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Julia Niewiadomska 60 60 100% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
2 Tymoteusz Stephan 60 60 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
3 Anna Janina Klement 59 60 98.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
4 Maria Dittrich 58 60 96.7% Szkoła Podstawowa w Gęstowicach, Gęstowice Rejon 5
5 Lena Rola-Skibicka 58 60 96.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
6 Piotr Antoszewski 57 60 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
7 Piotr Szymon Maruszczak 57 60 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
8 David Sonko 57 60 95% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
9 Wojciech Zalewski 57 60 95% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
10 Julia Chwin 56 60 93.3% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
11 Daniel Spyrka 56 60 93.3% Zespół Szkolno - Przedszkolny, Kargowa Rejon 5
12 Jakub Czułada 55 60 91.7% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
13 Marcel Has 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
14 Dominika Sokołowska 55 60 91.7% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
15 Adela Gabrusiewicz 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Alexander Janicki 54 60 90% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
17 Natalia Kromska 54 60 90% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
18 Milena Matwiejczuk 54 60 90% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
19 Milena Gurmińska 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa, Wicina Rejon 6
20 Daria Myślicka 53 60 88.3% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
21 Vanessa Domaszewicz 52 60 86.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
22 Borys Drzewiecki 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
23 Patrycja Zalesska 52 60 86.7% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
24 Julia Biernacka 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
25 Sara Biernacka 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
26 Aurelia Chełmicka 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
27 Lidia Dołęga 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
28 Bartosz Grzegorzewski 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
29 Maja Kordoń 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
30 Konstanty Kowalczyk 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
31 Klaudia Królak 51 60 85% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
32 Wojciech Marzec 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
33 Barbara Małek 51 60 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
34 Maja Mudyna 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
35 Anastazja Rogielska 51 60 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
36 Emilia Przybylska 50 60 83.3% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
37 Marta Wasielewska 50 60 83.3% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
38 Fabian Dułak 49 60 81.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
39 Mateusz Czułada 48 60 80% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
40 Julia Kaiser 48 60 80% Zespół Szkolno - Przedszkolny, Kargowa Rejon 5
41 Małgorzata Belica 47 60 78.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
42 Natasza Kowalska 47 60 78.3% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
43 Aleksandra Stutko 47 60 78.3% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
44 Mateusz Truszkiewicz 47 60 78.3% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
45 Natalia Zych 46 60 76.7% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
46 Maksymilian Pałyga 45 60 75% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
47 Alicja Stępień 45 60 75% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
48 Filip Kryszewski 44 60 73.3% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
49 Brian Preston 44 60 73.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
50 Michalina Mróz 43 60 71.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
51 Urszula Podbucka 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
52 Łukasz Sarnacki 43 60 71.7% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
53 Jędrzej Biniszkiewicz 42 60 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
54 Amelia Moroch 42 60 70% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
55 Franciszek Jarczyk 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
56 Martyna Łanocha 41 60 68.3% Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk Rejon 5
57 Marta Bednarska 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
58 Julia Myśków 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
59 Szymon Stafiniak 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk Rejon 5
60 Zuzanna Szymaniec 40 60 66.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
61 Maximilian Łopatka 40 60 66.7% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
62 Joanna Roża Świekatowska 40 60 66.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
63 Maja Siemaszko 39 60 65% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
64 Tomasz Smykowski 39 60 65% Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk Rejon 5
65 Michalina Domżalska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
66 Natalia Gąsiorek 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
67 Filip Rejtan 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
68 Dominika Maria Wendowska 38 60 63.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
69 Judyta Barwinek 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
70 Karolina Jakubaszek 37 60 61.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
71 Maciej Kmiecik 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
72 Jagoda Korzeniowska 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
73 Julia Schulz 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
74 Oliwia Strugała 37 60 61.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
75 Natalia Witucka 37 60 61.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
76 Marcin Ignacy Błaszczyk 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
77 Zofia Chorabik 36 60 60% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
78 Wiktoria Jarosz 36 60 60% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
79 Jakub Jędrzejczak 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
80 Michał Linowski 36 60 60% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
81 Ewa Mundry 36 60 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
82 Malwina Musialska 36 60 60% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
83 Sebastian Oliwer Robiński 36 60 60% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
84 Marcin Urbański 36 60 60% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
85 Paulina Galasiak 35 60 58.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
86 Adrianna Gorczyca 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
87 Alicja Anna Jutrzenka 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
88 Martyna Kaczmarek 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
89 Zuzanna Kostrzewska 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
90 Adrianna Kujawa 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
91 Andrzej Paweł Moroz 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
92 Karolina Nieczkowska 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
93 Jakub Pilipiec 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
94 Juliusz Samoraj 35 60 58.3% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
95 Dominika Stróż 35 60 58.3% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
96 Julia Kondratowicz 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
97 Maciej Krzysztof Matusewicz 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
98 Weronika Milewska 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
99 Monika Piela 34 60 56.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
100 Maciej Spanbrucker 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
101 Antonina Stürmer 34 60 56.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
102 Hanna Kowalska 33 60 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
103 Lena Przybysz 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
104 Katarzyna Roma Regeńczuk 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
105 Antonina Rogoża 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
106 Maciej Siwik 33 60 55% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
107 Kornelia Tałaj 33 60 55% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
108 Nikola Wardawa 33 60 55% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
109 Jędrzej Chromik 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
110 Wiktoria Jędrzejewska 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
111 Hanna Kolendo 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
112 Lena Kozdrowska 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
113 Milena Kozińska 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
114 Kamil Koła 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
115 Weronika Żak 32 60 53.3% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
116 Jagoda Bujko 31 60 51.7% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
117 Hanna Bykowska 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
118 Martyna Ciesielska 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
119 Lena Daszkiewicz 31 60 51.7% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
120 Julia Dobrzańska 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
121 Martyna Dominiak 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
122 Anna Kondratowicz 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
123 Julia Kucera 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
124 Bartosz Perehubka 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
125 Michał Pilarczyk 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
126 Anna Rubiec 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
127 Bartosz Szutta 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
128 Erik Zarbock 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
129 Matylda Zezyk 31 60 51.7% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
130 Maksymilian Baran 30 60 50% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
131 Samanta Kryś 30 60 50% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
132 Milena Majewska 30 60 50% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
133 Maciej Pilarczyk 30 60 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
134 Patrycja Szulc 30 60 50% Szkoła Podstawowa, Mirocin Dolny Rejon 4
135 Zuzanna Andrejczuk 29 60 48.3% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
136 Julia Bareła 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
137 Oliwia Fraszewska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
138 Maja Jurasz 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
139 Nikola Lachowska 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
140 Amelia Miśków 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
141 Szymon Perehubka 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
142 Szymon Ślusarczyk 29 60 48.3% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
143 Aleksandra Cupiał 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
144 Nikola Kalicka 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
145 Hanna Kołowiecka 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
146 Łukasz Kwiatkowski 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
147 Zuzanna Musiał 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
148 Marcin Paździerski 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
149 Jakub Tarnowski 28 60 46.7% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
150 Nadia Cicharska 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
151 Aleksandra Czekańska 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
152 Anna Sobaszek 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
153 Alicja Urbaniak 27 60 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
154 Julia Bosiacka 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
155 Kornel Obuchowicz 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
156 Dominika Pieczonka 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
157 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 26 60 43.3% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
158 Alina Kielan 25 60 41.7% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
159 Karolina Jarząbek 24 60 40% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
160 Antoni Kurant 24 60 40% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
161 Kalina Mruk 24 60 40% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
162 Wiktoria Ciemierz 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
163 Marzena Grzegorzewska 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
164 Dawid Krzyszewski 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
165 Iwo Nowak 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
166 Karolina Nowicka 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
167 Aleksandra Poźniak 23 60 38.3% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
168 Martyna Gaudyn 22 60 36.7% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
169 Julia Paś 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
170 Karol Walkowiak 21 60 35% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
171 Hubert Gilski 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
172 Alan Nowicki 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
173 Karolina Paprzycka 20 60 33.3% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
174 Martyna Dominika Bykowska 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
175 Martyna Lewandowska 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
176 Dominika Szmigiel 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
177 Julia Waszkowska 19 60 31.7% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
178 Martyna Arleta Bednarz 18 60 30% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
179 Mateusz Pieniakowski 18 60 30% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
180 Kacper Zdzyniecki 18 60 30% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
181 Lena Gaza 17 60 28.3% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
182 Hanna Kowaliczek 16 60 26.7% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
183 Bartosz Sebastian Kiszkurno 15 60 25% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
184 Hubert Sygutowski 11 60 18.3% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
185 Maciej Florek nieobecny/a 60 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
186 Matthias Gericke nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
187 Karol Hrycaj nieobecny/a 60 -- Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników