wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 119 z 119 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:55 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Żarski, Żagański
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Paulina Pawlik 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
2 Amelia Jakowicka 98 100 98% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
3 Pola Matylda Rapiej 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
4 Anna Prokopczyk 96 100 96% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
5 Julia Przybysz 96 100 96% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
6 Joanna Rosiak 96 100 96% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
7 Anna Śmigielska 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
8 Julia Bareła 94 100 94% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
9 Antoni Kurant 93 100 93% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
10 Oliwia Kwiatkowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
11 Mateusz Pasławski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
12 Alicja Pusiarska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
13 Paweł Rybaczek 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy, Łęknica Rejon 6
14 Stanisław Czajka 92 100 92% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
15 Maksymilian Pałyga 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
16 Amelia Staniek 92 100 92% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
17 Wiktoria Zakrzewska 92 100 92% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
18 Natalia Karpowicz 91 100 91% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
19 Zuzanna Nowacka 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
20 Joanna Bronowicka 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
21 Paulina Galasiak 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
22 Kornelia Jelinek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
23 Patryk Lewandowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
24 Jakub Potęga 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
25 Filip Rusin 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
26 Michał Rutkowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
27 Natalia Szczygłowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
28 Julia Biernacka 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
29 Julia Bogdańska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
30 Zuzanna Fila 89 100 89% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
31 Bartosz Maksymiuk 89 100 89% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
32 Amelia Stojanowska 89 100 89% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
33 Mateusz Andrzej Gała 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
34 Igor Karpała 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
35 Amelia Koch 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
36 Weronika Matuszewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
37 Tekle Peradze 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
38 Jakub Sarańczak 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
39 Oskar Sendecki 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
40 Nela Songin 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
41 Natalia Stawicka 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
42 Igor Tomkiewicz 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
43 Sandra Żołędziewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
44 Mateusz Dąbrowicz 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
45 Pola Franczak 87 100 87% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
46 Dominika Gryczyńska 87 100 87% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
47 Anna Jadwiga Hoffmann 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
48 Hanna Kiwerc 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
49 Szymon Kopczyński 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
50 Amelia Makarewicz 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
51 Gabriela Paulus 87 100 87% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
52 Julia Weronika Pawłowska 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
53 Adam Sobczak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
54 Jacek Ćwik 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
55 Maciej Adamiak 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
56 Wiktoria Bomber 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy, Łęknica Rejon 6
57 Cyprian Frontczak 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
58 Jakub Janków 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
59 Dawid Korkuś 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
60 Aleksandra Mandziej 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
61 Katarzyna Marszewska 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
62 Michał Murawski 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
63 Michał Sul 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
64 Łukasz Święcicki 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
65 Joanna Adamowicz 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
66 Martyna Arleta Bednarz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
67 Paula Jarosz 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
68 Kamil Kalinowski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
69 Maksymilian Klocek 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
70 Dominika Kulesza 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
71 Kamila Polcyn 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
72 Oliwia Popiel 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
73 Paweł Franciszek Rady 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
74 Antonina Jankowska 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
75 Paulina Kamińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
76 Amelia Sendrowicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
77 Zuzanna Borzych 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
78 Helena Zapolska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
79 Oliwia Fraszewska 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
80 Julia Derej 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
81 Emilia Fabiszewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
82 Aleksandra Walińciak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
83 Radosław Wasiłek 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
84 Oliwier Baran 81 100 81% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
85 Małgorzata Fajger 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
86 Amelia Iżewska 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
87 Kornelia Krawczyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
88 Karolina Kułak 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
89 Igor Pachnik 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
90 Fabian Rajkiewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
91 Maja Terlecka 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
92 Błażej Wojciechowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
93 Mikołaj Zdebelak 81 100 81% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
94 Kaja Daniszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
95 Oliwia Dulik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
96 Hanna Franczyk 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
97 Gracjan Gdela 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
98 Jowita Gebułtowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
99 Kacper Genibor 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
100 Julia Gonsior 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
101 Wojciech Grabski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
102 Daria Góralczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
103 Jakub Jarzembowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
104 Agata Kabza 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
105 Nikola Kasperek 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
106 Adam Kisiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
107 Hanna Mackiewicz 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
108 Błażej Małecki 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
109 Jakub Mucha 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
110 Artur Mędryk 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
111 Adrian Nowak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie, Chotków Rejon 6
112 Tobiasz Ostrycharz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
113 Piotr Pawłowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
114 Natalia Przybylska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
115 Natalia Romanowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
116 Szymon Samuel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
117 Natalia Strzałka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
118 Gabriela Uścińska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
119 Julianna Wagner 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników