wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 268 z 268 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:55 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Gabriela Anders 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
2 Maja Czechowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
3 Zbigniew Kamrat 100 100 100% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
4 Michał Lewandowski 100 100 100% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
5 Anna Zofia Malska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
6 Dawid Owsiński 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
7 Hanna Zienkiewicz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
8 Paweł Stanisław Badurek 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
9 Gabriela Jaszczyszyn 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
10 Michalina Kastelik 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
11 Paulina Anna Makowska 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
12 Anna Helena Nosewicz 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
13 Alexandra Rębisz 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
14 Weronika Szarek 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
15 Piotr Sługocki 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
16 Sebastian Grzywacz 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
17 Kacper Jodajtis 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
18 Julia Kozakiewicz 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
19 Hubert Sobolewski 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
20 Zuzanna Halina Urbaniak 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
21 Aleksandra Boryka 96 100 96% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
22 Zuzanna Czepan 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
23 Wiktoria Jarosz 96 100 96% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
24 Aleksandra Lichuta 96 100 96% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
25 Wojciech Marzec 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
26 Aleksandra Poczekaj 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
27 Natalia Skowron 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
28 Karolina Skowronek 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
29 Tymoteusz Widenka 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
30 Julia Zofia Wojciechowicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
31 Alex Wróż 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
32 Magdalena Łosyk 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
33 Kornelia Bartoszewicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
34 Maciej Czekaj 95 100 95% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
35 Wojciech Lubin 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
36 Artem Makarenko 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
37 Filip Milan Marcinkowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
38 Tola Myszkowska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
39 Justyna Patan 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
40 Mikołaj Jakub Szlosowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
41 Alexandra Szykuła 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
42 Piotr Tomasz Urbański 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
43 Marta Budner 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
44 Zofia Błaszczak 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
45 Cezary Maciej Czaniecki 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
46 Zofia Anna Gruszczyńska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
47 Martyna Janowicz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
48 Bartosz Klóska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
49 Natalia Kot 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
50 Julianna Kustra 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
51 Maja Majerska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
52 Julia Nagórska 94 100 94% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
53 Karol Skorodecki 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
54 Piotr Jan Stachurski 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
55 Wojciech Bryszewski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
56 Julia Jarmolonek 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
57 Julia Mleczko 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
58 Paweł Budziak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
59 Marta Garbacz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
60 Amelia Jurkowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
61 Hanna Katarzyna Kaczmarek 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
62 Jakub Kopański 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
63 Kornel Malinowski 92 100 92% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
64 Lena Mamet 92 100 92% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
65 Liwia Mazurczak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
66 Michał Rogowicz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
67 Hubert Silny 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
68 Marek Szymon Szekalski 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
69 Ewa Szurkowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
70 Antonina Wachowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
71 Hanna Walczak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
72 Klaudia Wołk-Lewanowicz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
73 Filip Wójcik 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
74 Zofia Ziemiańska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
75 Natalia Bujda 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
76 Michał Jakub Cybal 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
77 Julia Jagoda 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
78 Benjamin Tymon Tomkowiak 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
79 Mateusz Truszkiewicz 91 100 91% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
80 Dominika Maria Wendowska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
81 Kinga Wojtowicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa, Bytnica Rejon 5
82 Maciej Mikołaj Łojko 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
83 Oleksandra Buldakova 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
84 Zofia Dworzyńska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
85 Mikołaj Juraczyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
86 Marcelina Kasprzyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
87 Zuzanna Krzyżewska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
88 Hanna Libelt 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
89 Adrianna Michalak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
90 Hanna Miesiaczyk 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
91 Julia Mikulska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
92 Błażej Mączewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
93 Klaudia Niedźwiecka 90 100 90% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
94 Nadia Karina Nowak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
95 Maja Pytkowska 90 100 90% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
96 Wera Julia Staszak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
97 Marika Szmańda 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
98 Wiktoria Szramska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
99 Antoni Wawrowicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
100 Adam Wolański 90 100 90% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
101 Mateusz Wziętek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
102 Mikołaj Tomasz Gudzowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
103 Katarzyna Marta Hećko 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
104 Amelia Jermak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
105 Marek Judkiewicz 89 100 89% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
106 Mikołaj Kozikowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
107 Amelia Kubiak 89 100 89% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
108 Piotr Szymon Maruszczak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
109 Zuzanna Mielczarek 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
110 Hanna Olkisz 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
111 Weronika Orzech 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
112 Miłosz Mieczysław Ostrowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
113 Ryszard Soszka 89 100 89% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
114 Maja Szymankiewicz 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
115 Bruno Chudecki 88.8 100 88.8% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
116 Agata Bondyra 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
117 Natalia Forgel 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
118 Mikołaj Klaudiusz Gruszewski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
119 Natalia Kamrat 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
120 Oliwia Kogut 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
121 Nikodem Koszkało 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
122 Jakub Rafał Koturbasz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
123 Kacper Igor Kozłowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
124 Pola Krajewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
125 Robert Marciniak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
126 Tomasz Maciej Ogórek 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
127 Rafał Panachida 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
128 Brian Preston 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
129 Maciej Siwik 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
130 Jakub Solecki 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
131 Hanna Staśkiewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
132 Jakub Szczepaniak 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
133 Zuzanna Szymaniec 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
134 Jakub Wasilewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
135 Aleksander Wiśniewski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
136 Julia Wróbel 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
137 Amelia Borzem 87 100 87% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
138 Szymon Drab 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
139 Lena Szylinczuk 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
140 Karim Ahmod Alaili 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
141 Cezary Borzęcki 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
142 Anna Maria Hajdasz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
143 Hanna Kluczycka 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
144 Oskar Kmieć 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
145 Daniel Kołodziejczyk 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
146 Zofia Kupny 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
147 Aleksandra Magdalena Kwiecień 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
148 Hubert Ligucki 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
149 Maja Marchelek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
150 Bruno Masłowski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
151 Aleksandra Sawicz 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
152 Tomasz Skoracki 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
153 Bartosz Wilczyński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
154 Agata Śmiłowska 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
155 Michalina Żemło 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
156 Dominik Cieciorowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
157 Oliver Kuzik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
158 Maja Oliwia Leks 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
159 Gabriela Lubojanska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
160 Ewa Milczarek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
161 Zuzanna Nowaczyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
162 Urszula Sudolska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
163 Szymon Wojtasiak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
164 Leon Niemir Wachowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
165 Aleksandra Walczak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
166 Małgorzata Elżbieta Włodarczyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
167 Helena Zembrzuska 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
168 Joanna Łukaszenko 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
169 Krystian Artur Banasiak 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
170 Maksymilian Kwaśnik 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
171 Amelia Lochyńska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
172 Kacper Makarski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
173 Julia Makowiecka 84 100 84% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
174 Zuzanna Matysiak 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
175 Pola Perzanowska 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
176 Julia Sieniawska 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
177 Maja Tukaj 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
178 Zofia Walasek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
179 Piotr Tadeusz Woźniak 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
180 Anna Wujciów 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
181 Hanna Łukaszewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
182 Szymon Michał Ślusarczyk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
183 Olgierd Antoni Bogucki 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
184 Bartłomiej Hajzral 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
185 Karolina Jarosińska 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
186 Weronika Szczuka 83 100 83% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
187 Mikołaj Tomaszewicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
188 Jagoda Magdalena Urbaniak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
189 Martyna Łabońska 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
190 Alicja Kołodziej 82.5 100 82.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
191 Krzysztof Ossowski 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
192 Adam Warecki 82.5 100 82.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
193 Maciej Bartkiewicz 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
194 Ewa Burzyńska 82 100 82% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
195 Oskar Gawrysiak 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
196 Julia Gałecka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
197 Maksymilian Gąsiewski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
198 Hanna Hrywna 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
199 Maciej Karczewski 82 100 82% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
200 Laura Kawka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
201 Hanna Kowaliczek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
202 Wiktoria Kozłowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
203 Wiktor Kulikowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
204 Julia Naglik 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
205 Oliwia Orman 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
206 Marcel Pieńkosz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
207 Maria Stanowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
208 Adrian Staś 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
209 Kevin Szramski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
210 Julia Weimann 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
211 Natalia Zjawin 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
212 Milena Rożniatowska 81.3 100 81.3% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
213 Szymon Cieślak 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Gęstowicach, Gęstowice Rejon 5
214 Karol Sakowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
215 Julia Schreyner 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
216 Jakub Andrzej Wójcik 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
217 Hanna Bogusławska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
218 Zuzanna Urszula Borkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
219 Lena Daszkiewicz 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
220 Milena Dudzińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
221 Damian Fabisiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
222 Marcin Filipczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
223 Wiktor Gierasimowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
224 Dorian Gil 80 100 80% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
225 Olaf Goleniewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
226 Amelia Grela 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
227 Hanna Guty 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
228 Aleksandra Hajdamacha 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
229 Natalia Barbara Jokiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
230 Maja Kusz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
231 Julia Maria Karpińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
232 Szymon Kibała 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
233 Natalia Konstancja Kozioł 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
234 Maja Kozłowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
235 Samanta Kryś 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
236 Michalina Kurzawa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
237 Gabriela Leda 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
238 Anastazja Lubańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
239 Nicola Marszałek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
240 Mateusz Marucha 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
241 Anna Matysik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
242 Hubert May 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
243 Weronika Maria Maćkowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
244 Maciej Vincent Mleczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
245 Diego Moran-Sroka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
246 Maja Myśliwiec 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
247 Piotr Pawłowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
248 Jakub Maciej Piotrowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
249 Weronika Przybyła 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
250 Maxymilian Racinowski- Kołłątaj 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
251 Stanisław Rogala 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
252 Paweł Samol 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
253 Franciszek Siarkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
254 Zofia Hanna Sierachan 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
255 Adam Skalski 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
256 Igor Staniszewski-Watrak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
257 Rafał Szkudlarski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
258 Maciej Sąsiadek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
259 Tymoteusz Walczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
260 Julia Walkowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
261 Gabriela Winiarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
262 Viktor Wąchała 80 100 80% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
263 Francis Yeow 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
264 Paulina Zoga 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Bytnica Rejon 5
265 Kacper Łyczkowski 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
266 Antoni Andrzej Łączkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
267 Igor Świder 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
268 Małgorzata Żmuda 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników