wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 52 z 52 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:55 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Hanna Godziątkowska 98 100 98% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
2 Radosław Fudalej 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
3 Milena Kaczmarek 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
4 Sergiusz Turkiewicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
5 Kornelia Budzan 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
6 Laura Gajkowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
7 Maja Włodarczyk 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
8 Kajetan Aleksandrowicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
9 Vanessa Borowiecka 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
10 Piotr Rogoziński 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
11 Gabriela Stankiewicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
12 Vanessa Dziedzic 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
13 Mikołaj Dziubaty 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
14 Gabriela Miszczuk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
15 Kalina Papina 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
16 Patryk Zatwarnicki 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
17 Jakub Faron 89 100 89% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
18 Honorata Grzywnowicz 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
19 Oliwier Wróbel 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
20 Jakub Bardyn 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
21 Jakub Czapliński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
22 Filip Donaj 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
23 Julia Kubiś 86 100 86% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
24 Wojciech Matusz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
25 Serhii Buzhora 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
26 Judyta Gazińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
27 Weronika Gruchacz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
28 Natalia Hrakało-Horawska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
29 Antoni Irzykiewicz 84 100 84% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
30 Rafał Małek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
31 Julia Mrówczyńska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
32 Nina Pawlak 84 100 84% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
33 Eliza Tądel 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
34 Franciszek Czuchraj 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
35 Szymon Nieczypor 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
36 Kacper Batko 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
37 Marianna Krusz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
38 Jakub Niedźwiecki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
39 Amelia Bajon 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
40 Mikołaj Drobnik 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Łysiny Rejon 4
41 Anna Kałek 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
42 Tobiasz Kozieł 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
43 Filip Kąkalec 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
44 Kuba Niziałek 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
45 Tomasz Chałupka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
46 Piotr Ciesielski 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
47 Franciszek Czwojdrak 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House, Sława Rejon 4
48 Julia Hoc 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
49 Jakub Jędrzejczak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
50 Zuzanna Kołodziejczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
51 Martyna Panicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
52 Zuzanna Żuberek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników