Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - Rejon 4 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
52 z 52 (100%)
Data publikacji listy
2021-02-04 08:53:55
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Hanna
Godziątkowska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa w Lginiu , Lgiń
Rejon 4
2
Milena
Kaczmarek
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
3
Sergiusz
Turkiewicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
4
Radosław
Fudalej
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
5
Laura
Gajkowska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
6
Kornelia
Budzan
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
7
Maja
Włodarczyk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
8
Kajetan
Aleksandrowicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
9
Vanessa
Borowiecka
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
10
Piotr
Rogoziński
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
11
Gabriela
Stankiewicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
12
Mikołaj
Dziubaty
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
13
Gabriela
Miszczuk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
14
Vanessa
Dziedzic
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
15
Kalina
Papina
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
16
Patryk
Zatwarnicki
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
17
Jakub
Faron
89
100
89%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
18
Honorata
Grzywnowicz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
19
Oliwier
Wróbel
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
20
Filip
Donaj
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
21
Jakub
Bardyn
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
22
Julia
Kubiś
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
23
Wojciech
Matusz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
24
Jakub
Czapliński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
25
Serhii
Buzhora
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
26
Judyta
Gazińska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
27
Antoni
Irzykiewicz
84
100
84%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
28
Nina
Pawlak
84
100
84%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
29
Weronika
Gruchacz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
30
Rafał
Małek
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
31
Julia
Mrówczyńska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
32
Natalia
Hrakało-Horawska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
33
Eliza
Tądel
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
34
Franciszek
Czuchraj
83
100
83%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
35
Szymon
Nieczypor
83
100
83%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
36
Kacper
Batko
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
37
Marianna
Krusz
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
38
Jakub
Niedźwiecki
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
39
Amelia
Bajon
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
40
Filip
Kąkalec
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
41
Anna
Kałek
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
42
Kuba
Niziałek
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie , Lubieszów
Rejon 4
43
Mikołaj
Drobnik
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego , Łysiny
Rejon 4
44
Tobiasz
Kozieł
81
100
81%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
45
Martyna
Panicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
46
Franciszek
Czwojdrak
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House , Sława
Rejon 4
47
Zuzanna
Żuberek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
48
Piotr
Ciesielski
80
100
80%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
49
Tomasz
Chałupka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
50
Julia
Hoc
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
51
Jakub
Jędrzejczak
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
52
Zuzanna
Kołodziejczyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników