wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 51 z 51 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:55 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Kinga Iwaszkiewicz 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
2 Julia Durajczyk 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
3 Oskar Gołaszewski 95 100 95% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
4 Dominika Podhajecka 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
5 Patrycja Chomicz 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
6 Oliwia Kasperska 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
7 Lena Żywicka 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
8 Oliwier Gromiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
9 Danylo Petrov 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
10 Hanna Samelska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
11 Gabriela Cholewa 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
12 Jakub Ficner 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
13 Dominik Juszczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
14 Klaudia Mazurek 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
15 Alicja Turek 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
16 Santiago Aleman Gierłowski 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
17 Natalia Nowicka 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
18 Natalia Grabowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
19 Zuzanna Iwaszkiewicz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
20 Michał Kozłowski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
21 Zuzanna Chanas 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
22 Aleksandra Stań 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
23 Julia Tatarewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
24 Hanna Budynkiewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
25 Michał Petlik 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
26 Marta Kowalewska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
27 Gabriela Polakowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
28 Maja Skórska 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
29 Martyna Zajdel 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
30 Adam Ksej 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
31 Piotr Kopczyński 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
32 Cezary Linkiewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
33 Dominika Łazdowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
34 Karina Nowogram 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
35 Dominik Dubacki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
36 Emilia Górniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
37 Hanna Kolendo 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
38 Zuzanna Kostrzewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
39 Maja Kozłowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
40 Hubert Kupis 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
41 Hubert Leśniak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
42 Hanna Mencel 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
43 Szymon Masiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
44 Robert Matkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
45 Oliwia Pająk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
46 Igor Pawlik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
47 Seweryn Stań 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
48 Martyna Sternik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
49 Tomasz Szorec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
50 Igor Wiencek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
51 Piotr Łyczkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników